Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zöldi!

1db. D.i.D. tömitőgyűrűs, nittelős szemet 520as méretben péntekig tudsz hozni Istvántelekre? Mindegy mikor hozod, amikor épp arra motorozol.


Valaki 200km/h feletti motorra sima patentszemet rakott, 120km/h felett én meg nem bízok benne, a tulaj már egyszer el is hagyta a biztositó darabot!

A benzinpumpa javításra meg találtam egy trükköt, működik azóta is benne közel ezer km!
Sziasztok!
Bandit 650-re plexi ami a műszerfal előtti fém takaró felfogatásának helyére passzol 8e
Szélvédelem nélküli motort soha többet nem vennék, legyen az bármilyen...
Sziasztok!
Adott egy Suzuki GSF 400 Bandita, 94-es, a napokba jutottam hozzá, egy ismerősömtől vettem, állítása szerint, karburátor sor lett rajta cserélve, mind a 4, azt vettem észre a mocin, hogy szerintem sokat eszik , bár nemtudom mennyi ezeknek a fogyasztási adata, én úgy 5-6 liter benzinnel mentem el durván 70 km-ert, üresen jól veszi a fordulatot, pörgös, nem hörög, rendesen vissza is esik a fordulat a gáz visszavételekor, viszont, menetközben, 7-8 ezerig jól pörög (14 ezertől van a pirosba a fordulatszám mutató), utána megtorpan, nem pörög, max csak úgy ha nagyon lassan húzom a gázkart, de akkor sem max fordulatig és nem is gyorsul úgy 7-8 ezertől ahogy kellene neki szerintem, első dolog amit csináltam vettem bele négy új bele való gyertyát, NGK CR9EK, de ezzel is ugyanez, gyertya nincs szépen kiégve, talán túl dús a keverék? beállítás hiba lehet? képet csatolok

Köszönöm előre is nektek a válaszotokat!
tangerine! Gábor! Idén már kaptam elég esőt,még a láncom is el kezdett vakrozsdálni,amit orvosoltam,de azért az esőből már elég volt!
https://www.facebook.com/somot...

Eddig valahogy nem érdekelt ez a tipus,de most,hogy megláttam ezt a képet,vágyom egy ilyenre!
Ha valakit ennyiért érdekel, 3.000 Ft-ért vihető a tükör szár hosszabbító.
Egy tok jo motoros kesztyu, kemeny protektorokkal
Jó kis oktató film. A laikusoknak jól szemlélve meglehet mutatni mi zajlik egy négyütemű motor belsejében.
http://youtu.be/olRFlFOlct0 milyen "olaj" van?[/L]

Egy hete én is kitoltam a Ferrari piros M72-est a garázsból...egy fél órát rugdostam, de csak nagyokat durrogott...aztán erőt vettem magamon és leszedtem a karbit, és átböktem az ez eldugult fúvókákat. A panellakók örömére menetem egy kört az udvarban gazdag fordulaton, mert aksi nincs benne!
Kis "gyógytorna" nem árt. Vigyázz magadra, és mi előbbi gyógyulást.
Hanem akkor, amikor a szerelője bemondta neki az árajánlatot, hogy mozgásképessé tegye a járgányt
Elkapsz egy nagyobb esőt, akkor nagyon fog hiányozni.
köszi kérdésed ,, javul ......... a 650 nel már megy a motorozás ,, de sport gépre még nem ülök fel ... hisz három hete tört a kezem

Ja és a fényezést is készitem .. két teljes ruha lesz gizihez ..
Kezed javul?
ez olyan 50 euro környékén van ............. ,, komolyan én meg szoktam ezeket a 250-400 csinálni De .. a hajam égnek áll tölük
Pinlock ide-pinlock oda,én kivettem mert valahogy zavar! Olyan érzésem van mint ha búvár szemüveg lenne rajtam! Nyár van úgy sem kell! Majd ha hidegebb lesz berakom!
kipucoltam a karbikat, és ráakadtam 1 törött alkatrészre
tudja vki hol lehet illyet venni?
köszi!
sajna nem szólt semmit, mert több mint 1 éve +halt (nem a motoron)
Húú, nagyon kálámbós-kinyomozósra sikerült ez a kérdés
zöldi: megvan akulcs...pfff
Mikor megvetted a motort, örült az gazdája (eladó) vagy megkönnyezte?
Köszi a tanácsokat!
Az elmondottakból lavonva a kövt. lehet, hogy akku, mert kb. 1 évet állt a moci mielőtt megvettem.
1 napot töltőn volt, azt hittem regenerálódott.
Lehet, hogy mégsem?
Kompresszió? nem tudom, nagyon megy... olajat nem eszi.
Megyek akksit kölcsönkérni...

széles utat!
köszi a segítséget
akkor motorolaj
holnap feltöltöm
Pityu el igazit ... mentem