Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért írtam előre, hogy ne utolsó pillanatban szóljak, nem szeretnélek cserben hagyni.
3 fős csapat indulhat tudtommal, jelentkezzünk és indulunk. Ha van jelentkező a harmadik csapattagnak, akkor már biztosan tudsz indulni, ha rosszabbul leszek. (sajnos ez szinte naponta változik, elég egy rossz mozdulat )
a gyarival.
vajmi keveset szamit ez egy ekkora tehennel utcai gumin. A nyomasra a palyagumik hisztisek, meg az azokat hasznalok ;-)
Ha nagyon akarom, én is "bele tudom látni" a 35 mm-t, de inkább 30-nak írom, mert valójában 32-33.
Sziasztok! Gumikat cserélnék a vason. Pilot Road 4-est nézegetem, de mintha hiányozna a 110/70 17-es méret. Csak 120-asban látok mindenhol. Ha jól emlékszem, akkor a 2000 előtti 600-as banditok első felnije valamiben különbözik az újabb generációéktól. mintha 3,5" lenne a méret ,az újabbaké meg 4". Hátra bepróbálok egy 160-ast, de elől szeretném ha megmaradna a 110-es méret. (Vagy 110-es pilot road 3-as előre, hátra meg a pilot road 4-es?)
Koszos. Igazan lemoshattad volna!
Fasza :) Viszont 10 nap van a jelentkezésig, akkor jegeljük a cserét egy darabig, de előtte el kell dönteni gyorsan. Mackó már cseszeget :)
Ehun ni!
Lemertem, 35
Abszolut jo, csak fel kell szerelni es kesz. En kicsit hosszabbra csinaltam volna hatrafele a lancvedot par centivel, de ez nem olyan lenyeg. Ott ahol a lanc kilep alola, picit megcsipkezi de nem durvan. Amugy szuper jo!
Jól emléxel, de akkor ugorj neki, és mérd meg, mert 30 az a 35, vagy 40!
Volt is kis probléma anno belőle, mert valóban 40 mm volt beígérve, és csak ekkora lett!
Beszéltem velük telefonon.
Raktáron nincs, de rendelhető.
Az ára kb. annyi, amit te is írtál.
Mi a tapasztalatod a termékkel kapcsolatban? Méretpontos, könnyen szerelhető? Időtálló, nem repedezik?
16 plusz posta volt, 17 remlik
www.nivojff.hu mar nem forgalmaz belso sarvedot, legalabbis a honlapon mar nincs. Hivd fel oket, egy telot meger. Amugy 16 volt feketere fenyezve es nagyon jo, nem dobja tele dzsuvaval a kerekjaratot meg a rugostagot.
fú de jól néz ki, tényleg :D
Üdv Csabu!

Amit az előzményben említesz Nívó Kft.-t, tudsz hozzá esetleg egy honlapot, vagy bármilyen elérhetőséget?
Gondolkodom én is egy ilyen hátsó sárvédőn, de mindenhol eléggé drága...
Ugy remlik hogy Pisti ontette aluminiumbol es nem 35 hanem 40 mm-t szelesit ;) Nekem is ilyen van. Marha jo, nem a vallamat latom a tukorben.
ti milyen keréknyomással mentek mondjuk szerpentinezni, neadj'isten pályázni?
Nem ér semmit az a napellenző, hasonló van a GPS tokomon. Kézzel kell árnyékolni, ha látni szeretnéd napsütésben a képernyőt.
A tok hiánya remélem használhatóvá teszi a fény tekintetében............esetleg a napellenző rész is jótékony hatású lehet.
Nekem az igo és a régi bt set nem komálta egymást.

De megtanultam hogy nem hallgatok pofázást sisakban...............elég az én magasröptű gondolataim.

Ha nem kell 120 nál kézzel árnyékolnom hogy merre is kéne és nem usb-s a töltés az már elég.
Visszapillantó tükör szár hosszabbító eladó.

A Vaterán 8.950-ért 25 mm-eset árulnak:

http://auto-motor.vatera.hu/mo...


Ez 30 mm-es, és 5.000 Ft-ért odaadom.

Kompatibilitása:

2000 - 2004 Suzuki Bandit 600S
2005 - 2011 Suzuki Bandit 650S
2001 - 2006 Suzuki Bandit 1200S
2007 - 2011 Suzuki Bandit 1250S

Ha valakit érdekel, várom levelét.
Engem az érdekelne a legjobban, hogy a BT headsettel megy-e rendesen.
A Garminnak nagy előnye (pl. 660-asnak), hogy van benne BT hub és ráköthető a headset és a telefon is. Így hallom a telefont és a navigációt is egyben, mindkettőt tudom kezelni a sisak BT headsetről.
Telefonnál ez rendben is van, de ugye vízálló tok kell neki, esőben nem tudom tölteni stb.
A reményhalmegyutoljára.
Ha nem teccik elpasszolom.
Sokszor nem elég a hang, mert viuálisan is látni kell melyik az az utca ahol el kell fordulni.
Vásárolj egy BT headsetet (kb. 10000ft) és be tudod fixre építeni a sisakba, nem kell a drótokkal vacakolni.
Nekem volt MTK-s (Alcatel) és Cortex procis is (Samsung).
Mindkettő túlmelegedett. Az MTK-s már menet közben, a Samsung csak akkor, ha kint hagyom a napon 10 percre (menet közben visszahül).
Nálam a túlmelegedik=nem tölt.
Szólj légy szíves, ha megérkezett.
Egyszer láttam a 3.5-ös változatát, de a tulaj szerint 2-3 év alatt kontakthibás lett. Fényereje szinte semmi, kb. a mobiltelefonomnak volt hasonló vagy kicsit jobb fénye.