Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy ló....szt! Kormányon van egy hozzá való tartó oszt ennyi! Ha esne az eső,akkor bebugyolálom folpakkal! Amúgy nem melegszik!
Vízálló tokban? Nem szokott túlmelegedni a napon?
Én a telefont használom egy iGO Primo oszt kész!
Pont azzal kínlódom,míg másnál meg uailyen tökéletesen működik.
Viszont valaki itten lefikázta a Nolant! Pedig én is azon agyaltam!
Lefűzni nem lehet..............ha fáradt és elfoglalt volt vagy nézelődött akkor láttam 2-4 kanyarig.
De már nem 5-10 percet várt rám csak 2-3-at.
Waytec
Hasonló árkategóriában nézelődök most én is. Eddig Nekem is ez a Hjc is 17 volt a befutó míg olvastam egy tesztet, ahol a nolan n86 megverte és ugyanilyen árban van az is.
Azt meséljed milyen volt szotyit lefűzni a léggyel!
Próbakör kellene,hogy kiderüljön milyen.
Kár,hogy kolbászzsír metál nincs belőle,nem?
Köszi!

De milyen típus,márka a gps és mennyire vált be?
szotyi!

http://www.kelomotor.hu/hjc_is...

A piros-fekete tetszik! Az ára sem rossz....
Ja....ocsem amikor ranezett aszondta hulye vagy hogy ezt veszed.
De olcso lett volna nagyon.
Csak mire meg lehetett volna venni az eladon kivul allo okok miatt mar nem volt versenykepes az ara.
Meglatom.
Narancs szin szal passzol a motorhoz.
szotyi!

A kép a "Reka Buna" Blagaj helyiségnél készült,ami Mostartól kb.10km-re van!
Sima autós gépet használok,csak van hozzá motoros tartó!
Ma elvittem az enyémet egy műszerész sráchoz,kuka lesz a vége ha egy ft-ot is kell rá költeni.....
Kutya kezdett tesztelni vmi Tibo márka nevűt,de még nem osztotta meg a tapasztalatait.
Már mondtam hogy ezt fogom tesztelni.
Pici türelem.Ha nem 1,8-as benyával mentünk volna mint a mérgezettegér akkor már nálam lenne.
Ez de jó!
terítem!
Hjct hasznalok,kenyelmes,jo,de zajos.....fuldugoval oke.....
A 2.-ik kep hol keszult? Milyen gpst hasznalsz?
Durva!
Pár kép a túráról....
A boszniai túrán sajnos egy társunk óriásit esett egy olaj elfojás miatt,ami kb.fél méter szélesen "kígyózott" az útra kenődve! Hál istennek váll töréssel megúszta a dolgot,a motor/BMW boxer/ sajnos nem járt ilyen szerencsésen!
Skacok! Szerencsésen leesett a bukóm a motorról a boszniai túrán a padkára! Most már tuti,hogy bukót kell vennem!
Milyen bukót tudnátok ajánlani 60-70e között? Lehetőleg belső szemüvegest vennék,de nem feltétlen!
Sokan ajánlják a HJC márkát! Szóval van valakinek ötlete?
te tényleg király vagy ..................itt az egyik cumó
ezt azért csinálták , hogy te neked meg bárkinek eszébe se juson otthon mokolni a szinkront .................
minden esetre egyláng ész volt