Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lebetegedett, de még nem halt meg. Jár mindenféle javasasszonyhoz és piócásemberhez, hogy motorra tudjon ülni.
Igyekszem ott lenni, nem szeretném kihagyni.
nem foglak okolni, ha fos tudtok esetleg ajánlani valami mást ebben az árkategóriában? a jetnél egyik se lesz zajosabb, az biztos
Én szóltam, hogy szar, ha nem hiszed majd tapasztalod.
csak a borosta ki ne szúrja :D
fej méretétől és formájától függ szerintem. Én mindig túl nagyot vettem eddig.. Pedig a boltban nem tudtam volna rágózni a mostaniban sem. JET sisakom van most, egy L-es, de rá kellett jönnöm, hogy (jetben) S a méretem. Újonnan nehezen veszem fel, de a tágulással együtt pont jó és nem zajos, ellenben azzal ami nagy rám. Szerintem ez nagyrészt ezen múlik. De amúgy is félek hogy megsüketülök, füldugót használok :D Sima 3M, egyszerhasználatost. Azzal van tele az egyik belső zsebem :D
Hogy miket ki nem találnak! Felfújható arcpárnaa?
Nem akarom elvenni a kedved, de én épp olyat használok, ami fent a videóban van, és gyűlölöm. Rohadt hangos, ha lesz felesleges pénzem már cserélem is egy normálisra.
Ez szupernek tűnik,nékem is kéne lassan 1bukó. Most is Lazert hasznàlok,gond nem volt vele...
én is egy ilyet rendeltem fehérbe http://www.pinkmotors.hu/lazer...

kicsit rendbe teszem anyagilag magam utána rá startolok egy ilyenre
http://www.fc-moto.de/epages/f...

mert ez el halálozott
Azmiabánat?
Nem érteni külföldiül.
Ha csapágy hengerhiányos wartburgra akkor juhéjj...............viszont csaki viszonylag későn tok érte menni.
Nekem volt N86, kétszer használtam, aztán olcsón eladtam.
MAgának jön valami rulmenti jug 11 kor :D
Nekem is Garmin van (Oregon 300). Régi, használtan vettem, de nekem teljesen jó. Ugyan nincs nagy fényereje, de ha rásüt a nap, akkor is jól látható a kijelzője. Csak pittyogni tud (motoron természetesen nem hallani), de kerékpáron már hallható, gyalogos túrára meg tökéletes. Víz álló és két ceruza akksival fél napos kirándulást töltés néllül kibír.
http://www.pinkmotors.hu/lazer...

Nekem ilyen lesz a következő:) Nem csúcskategória, de szerintem nem is a legalja. Az én fejem ennyit ér:)
1 Ft nélküli GPS-em, ami tökéletesen működik: barátom rátöltötte a mobilomra (Samsung Galaxy Mini) az IGO szoftvert, beledugtam egy mono, egydugaszos fülhallgatót és a felső zsebemből szépen elmondta a kecses női hang, hol kanyarodjak hány méter után merre. Nem kellett hozzá sem tartó, sem jól látható kijelző. Hamar megtalálta a műholdakat, GPS jel szakadozás nélkül, folyamatosan, szépen tette a dolgát.
Elég régen használok Garmin kütyüket és annyit megjegyeznék hogy bár más mint az iGo de nem rosszabb. Kétségkívül nagyon amerikai, de azokat a hülyeségeket, amit írtál hogy csinâlt, azt rossz beállítás és/vagy elavult térkép szokott okozni. A tervezõ algoritmusa semmivel sem rosszabb mint az iGo-é.
Nem:)
Garminra nem lehet felhekkelni az igot?
Igot szeretnék használni.
Az Igo primoban vannak azok a sárga iránymutató nyilak,pl 90 fokos kanyart is bejelzik,nem lehet kiiktatni,hogy csak a kereszteződést vagy csak az adott útról való letérést jelezze?(pl. 45km múlva jobbra,nekem ennyi bőven elég lenne)
A garminokon meg idióta a software.
Nemrég voltunk ausztriában, beterveztem magunknak zergekergetőkre, minden tökéletesen ment igova. Többiek autóval.
Egy valakinek volt garminja, soha nem bírt odaérni sehova, mindig a másik irányból érkezett, le volt tiltva benne az autópálya, persze nem ismerte fel a 20 éve ott levő autópálya melletti főutat, stb.
Van fényerő,ha telibe rásüt a nap?Én még nem láttam egy telefont sem amin rendesen lehetett látni a kijelzőt ,a telibe rásüt a nap..PL enyémen sem : Samsung S3 :Aigo Primo-val,de láttam még jó sok telót azokon is alig látni valamit,lehet,hogy vannak jobbak is.Mondjuk nekem a motoros navin is csak tűrhető a fényerő,de pl a Garminokon nagyon jó.
akkor kb egy tempot merunk ;-)
detto
dehogy melegszik. 5 forintot nem adnek motoros navira, oszinten...
Sony Z1 vízálló ép tegnap teszteltük a medencébe. Nekem egy Xperia M van és tökéletesen működik.