Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

scottoiler mini meg 69,9999 ejuró mindenestől cakk pakk (olaj is van hozzá) a lajosba , a duplafejes biszbaszom nem vált be mert minden szökőévben jött a belső csövön hiába szűkítettem a külsőt , most meg átraktam a csövet a lengővilla fölé ott ahol van az a gumicsúszka a láncnak oda cseppen a láncközépre kb 1 cantiról
4000+1500 posta egy LPG gázautó üzemanyag mágnesszelep, 700 egy fékolaj tartály az autósboltban, egy méter szilikongumi tömlő, 2 db szigetelt csúszósaru, 30 cm kéterű vezeték, egy kis L-alakú lemez két furattal és egy db sárga injekciós tű. 6500 Ft és egy óra kézimunka.
Inkább szerzek egy gyári gravitációst.
Nem láttam még pumpásat, feltételezem hogy a löketek számát és a lökettérfogatot is minimumra vetted. Ha úgy is sok, akkor tegyél a bypass ágat a pumpára; a nyomóág egy részét vezesd vissza a pumpa elé. Nekem a gravitációs csepegtetős nagyon úgy néz ki hogy bevált. Ennél csak cseppszám és csepptérfogat van, minél kisebb a tű, annál kisebb a csepp és ritkább.
Cseréljünk elektronikát és pumpát.

nekem teliveri bárhogy leveszem.
Ha rendesen adagol, próbáld meg hígabb olajjal. Az biztosan szétkúszik.
Száraz a lánc már azt is csináltuk hogy levettük a deknit és álló helyzetben sebességben megnéztük mi történik, jön a csepp a fogaskerék szétcsapja látszólag minden rendben összeraktuk elindultam de a lánc száraz marad még akkor is ha eső módban eső nélkül megyek egy száz km-t.
Tukon ulve varom.
Lassan lesz motorzashoz is kedvem.
nem tudom miért éri meg ..de biztos

lejeb be linkeltem

iridiumos 15 ,5 euró .... 4700 ft db helyet 3900 ft

dupla elektrodás 7 euró .... 2350 ft db helyet 1350 ft

és hol a posta

csak érdekeség Bandit big szet wisseco 1340 ccm magyarországon 186 000 ft a pinksbe tatabányán ...... az M0 -ba 164 000 ft ez is magyarország ,
Zöldi 140 000 körűl hoza ,,,,,,,,,, , az USÁ-bol postával vámal stb 560 dollár cak -pak itt van.......... 18 nap allat ........... 124600 ft fizetem .......kovácsolt 84 mm dugó , gyűrűkel , csapszeg , hengerfelytömités
Pont ennyi km van az én motoromba is csak az enyém kissé fiatalabb.
Szia!
Igen, foghegyre teszi és minden ok vele. Pontosan mi a baj?
barkas nyakcsapagy.
de lesz;-)
Mid nincs..?
váltóm is van :D
Váltó.... dehogy váltó....
...kuplung fáradt vagyok
Köszi, hétvégén eldöntöm, és írok mailt... még a váltó project is hátra van :D
igen, 155e helyett 130e-t mutat az óra a Biztositó miatt..:-D
Nálatok is megy az óratekerés, látom :D
nesztek.. Állandóan megy a szájkarate, mindenki mindent javítani-állitani-szerelni akar (tök feleslegesen), ahelyett, hogy motorozna..:-)
Gumi itt, hétfőn ott!
Köszi
Koszii, jo a filmes beszamolo! Szombaton delelott tudlak megszabaditani tole.
de