Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tökéletes formán bármilyen változtatás is csak csúfítás lehet!
Lehet, hogy velem van baj de nekem ez tetszik! A 80-as évek járműveinek formavilágánál elakadtam...
Húzódj össze................vagy küzdj a széllel.

Bár láttam asszem Blue egy robogó plexijét nyomta fel faragással.
Azon a formán mit lehet csúfítani?
Sajnos nekem sincs olyan ötletem amivel ne csúfítanám el az öreglányt. Ezért is kérdeztem, hátha feltalálta már valaki a spanyolviaszt...
en superbike-ra csereltem, ugyanolyan magas, de 5-5 centivel szelesebb, igy jobban eloredolok.
gratula!
Ja.
Bocs rosszúl írtam,közepes tigris.
Grat neki!
Erre a motorra nemigen van jó megoldás.
szevasztok urak!
a nap híre:
a 69-éves nagybáttyám 20év kihagyás után újra motorra ült!
vett magának egy Kawa Er-5öt. igaz nem Bandit /én arra, vagy egy gs500-ra akartam rádumálni/ de mégiscsak lehet vele menni.
úgy éreztem ezt meg kell osztanom veletek
800?
Milyen volt cipelni?
Kis tigris könnyű
Az enyémekben jelenleg pont 40 ezer km van! Még legalább 20 ezerig nem szeretném kitekerni.
Nagyon szívesen!
Nem csodálom, hogy elforgott, a z6 elég bakelit. Fék változott?
Köszönöm szépen a segítségedet.
Kormány emelővel esetleg nem foglalkoztál? Az is segíthet a bajodon és pofon egyszerű felszerelni. 20 mm-t engednek a vezetékek.
mivel én heves megyében lakom ajánlanám neked a tisza tavat például kisköre (erőmű), abádszalók, esetleg hortobágy de az kicsit messzebb van, mátra, verpeléti vulkáni kúp, ( ha nem esik motorral végig fel lehet menni és eléggé szép) ezek dúrván 100km-er vagy valamivel többek.
Nekem is kellene valami széltoló. Nekem így néz ki a gyári idom:
http://skodalista.skodaoldtime...
Közvetlenül elölről rendesen eltolja, viszont a kezemről megy a vállamra és a nyakamnál/buksi állrészénél kavarog a menetszél. 80..90 fölött már zavaróan hangos, meg rángatja a fejem.
Van valami ötletetek a megszüntetésére?
Köszi!
Üdv mindenkinek! Érdeklődnék, hogy a Bandita kormányát milyen kivitelűre csereljem. ( pl.: enduro, streetfighter, stb.) A gyári kormány miatt állandó hatfajasom van, már rövid szakaszon is. A kényelem és a kezelhetőség fontos. Köszönöm a válaszokat. Üdv. Norbi...
Gyula neked meg a cuccokért kösz! A fékbetét nem kellett még, mert mint kiderült, az első féltávos, a hátsó még vastagabb. De enni nem kér, jó lesz az, majd ha valóban elkopik. Legalább nem kell már törődni vele.
Hali Miki! Még egyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget! Hazafelé végig vert az eső, csak hogy ne legyen unalmas. Párosítva a sötéttel és a rossz útminőséggel egész kalandos volt. Nem láttam semmit, és településeken kis sebességi fokozatban el-elforgott a kerék.
Zöldi,
GSF 750 2000-es év (kép a profilomnál, ha kell) Km spirál van-e, és az órákban lévó izzófoglalat (gumis, némi vezetékdarabbal) hozzáférhető-e?
Srácok, kis segítséget kérnék. Szombaton indulnék a párommal kirándulni. Szolnok lenne a bázis, ott a szállás rokonnál. Mit érdemes a környéken bejárni, megnézni? Szolnoktól sacc 100km-es körre gondoltam, ami azon belül volna. Vasárnap délutánig szólna a kimenő, estére haza kell érnünk.
Szia Mikir. Szarakszik az olajzóm voltam vele többször az Attilánál de csak nem akar jó lenni, a tiédnél is foghegyre teszi az olajat? Van olajfilm a láncodon?