Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen plexit javasolnátok 600-as banditra, ami nem egy gusztustalan ocsmányság?
Gondoltam rá, hogy a 650-es SV pici fejidomkáját kéne rákendácsolni. Nincs valakinek eladó?
Motor főtengelyt köszörülni..? Akárhányszor hallottam ilyenről, rögtön utána jött az, hogy.."és akkor néhány kilométer után eltört."
Ez sosem volt kérdés :)
Dehogy Tescos,egyike a legjobbaknak!
és sokak szerint a suzuki a teszkós motor....
Fasza...
nem bírja a TDM a pörgetést , pláne ha nincs szinten az olaj (4 liter) mikor megvettem az enyémet beleraktam egy gyűrűgarniturát és kicseréltem az összes szelepszárszimeringet de azért az olajat eszegette pláne ha volt már az olajban több mint 3000 km utána képes volt 6-7 decit is megenni 1000-km-n aztán egy találkozó után ( mien meglepő kicsit pocsékoltam a gumit) elkezdett kopogni 1 -es henger hajtókar , főtengely ki Debrecenbe megköszörülték valami mitsubishi csapágyat tettek a hajtókarba fasza hawai kimentem hollandiáig bejáratni kb 20000 km bírt , szintén Debrecen fele a kölykök 200 fölött mentek én is mentem amit bírt 2 személlyel kb 200 -at visszafele már más lett a hangja nem sokra rá a garázsban prüttyögtettem és eltört a főtengely .... ledarálta a generátort stb blokkcsere ... véleményem 5 max 6000 fordulatig használva kimegy a világból ha lesik az olajszintet, viszont a hőbörgést nem bírja pláne ha már túllépte a 60-70000 km-t
A TDM 850-en nincs ilyen visszajelző lámpa.
Olajnyomáslámpa nem jelzett? Fél liternél már bele se ér az olajszivattyú....
3 napos motoros talin voltak vele ........... a leeresztö csavar ép hogy meg volt huzva .......? .....
még érdekesebb ,hogy ezzen motoros társaság -ba össze verödöt tagokból 1,5 honapja egy tuti hibátlan 1,1 gigxer is gyapágyas lett ..........nem találgatok ,,,,,,,,,,
3,1 litert evett meg a tdm 850.......... 2000 km alatt ,,,,,.................

https://www.facebook.com/photo...
Köszönöm , köszönöm az infót nagyon kedves vagy üdv !
Koszonom a valaszodat,hetfon folytatja a munkat a motoron a hibakeresest a leallasra.Remelhetoleg megtalalja :(
Az, hogy vagy csökken, vagy nő. A hahotázást te kezdted.
Budapesten is van ilyen betontölcséres tó, csak annak a tölcsére nem ilyen szép. Ott is lehet horgászni és van körülötte egy tanösvény is.
Thx!
Stroboszkóp...ez a mobil kiakaszt.
Az úton közlekedőket sztretoszkóp kellene és akkor még finoman fogalmaztam....
ez egy gyűjtőtó és az benne a figura hogy abba a betontölcsérbe folyik le belőle a víz , persze lehet találkozni vagy akár becsatlakozni hétvégenként ki szoktunk ruccani ide oda itt a környéken van itt egy baráti kör bihar bikers néven fut a faszbúkon oda szoktuk kibiggyeszteni az uticélt
Egyébként mi is ez?
Na ha elindulunk oda, írok lőtte, hátha össze tudunk futni!
Na épp ezt akartam kérdezni, hogy ez darab ár e!

Hát..... nem olcsó!
Úgy is ír6nám, hogy drága!

De ha nem cseréltél relét, akkor most nagyon gyorsan villog?
nekem valami 68 volt nem rossz tele van hallal lehet pecázni is meg a környéken van még pár jó hely
Azt írja, ide 273 km...nincs is túl messze!
Köszi!