Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zalaegerszegen van egy természet gyógyász .Akupunkturás kezelésekkel gyógyít szinte mindent .Nekem is volt vese kövem,majdnem egy évig kínlódtam borzalmas szenvedésekkel .Zúztak lézerrel,prosztatát is műtöttek,vagy mi a tökömet csináltak .Szerintem maguk se tudták .Végső elkeseredésembe bementem ehhez a dokihoz,amúgy is ismertem,csak addig nem hittem ilyenekben .Mondtam mi a gondom,kérdeztem lehet-e ezen segíteni .Azt mondja,persze,meg is lehet szüntetni végleg .Magamba,mond csak,én már úgyse hiszem el .Adott valami Ypolecan Urolesanum nevű,persze a dobozra orosz betükkel írt cseppet hogy csináljak vele két hetes kúrát,kocka cukorra csepegtetve .Az adagolást már elfelejtettem .Ilyen fenyő illata volt a cseppnek .Én aznap a dokinővel már a legerősebb fájdalom csillapítót irattam fel,amiből naponta csak egyet volt szabad bevenni .A harmadik napon már ki jött a rohadt kő, amit sehogy se láttak az orvosok,se az ultrahang .Elmúlt minden panaszom .Fél év múlva megcsináltam még egy ilyen kúrát csak úgy és azóta nincs semmi ilyen gondom, már több mint tíz éve .
a fene...
Nálam is itt figyel a nospa forte. Anélkül nem megyek sehova.
Már 2x volt. Egy nagyobb kátyú frankón elindítja.
Mert ők tudnak valamit!
Szadj mar le rolam.menj inkabb erdelybe.
Egy het alatt 3600 km utan a hideg uditomet szurcsolve a szigeten az elemes motorral minde szavad csak egy hamozott lufi nekem.
Nekem idén már megvan vagy 3000. De már voltam 3 országban :D
meg a majába is bement 2000
mélben megdumáljuk, klikk az adatlapomra.
a tavaly év is vicces volt km-ben, az idei is annak indul...
meg összeszedtem vesekövet is...
attól is fosok, ha osztrákia közepén rámjön a fetrengés, úgyhogy ezzel a teljesítménnyel valószínű az RT már kiszolgálna..
Elkelt! Utánvettel tudod küldeni vagy hétfőn utáljam előre?
Amúgy ott ahol fexik, na pont odáig tudtam fogni és már álltó helyben borult el mert egy rohadt keréknyomba nem ért le a lábam. Igen PR 3 van Hátul, elől meg PR2. Ez volt az első útja.....jobb lett volna terepgumit teszek rá.....
Két gyerek mellett vehetnél egy RT-t, majd átveszem 10 évesen, 50 ezerrel
áááááá.
5 az index, 4 fékkar
pr3 van hátul, jól látom?
Ma beszereltem az olajozónak a mágnesszelepet. Sehol nem találtam helyet ami közel van a olajozási ponthoz (zárás utáni utáncsepegés), mint a bokatámasz és az utas lábtartó között alulról felfelé egy nyolcas csavart. Oda csavaroztam fel. A kézi nyitási lehetőséget zárt állapotban lekötöttem egy gyorskötözővel, bármikor elcsíphető ha szükség volna rá. Gyújtásra nyit, gyújtás levételre zár, utáncsepegés nincs a zárás után.
ha lenne 5-6 mikulásom én sem suzukit vennék...csak azt se feledjük, akinek van pénze majomra legyen utána banánra is...
tudod Zoli ez egy Suzuki bandit forum nem triumpf ........

nincs semmi bajom ,, de anyira le jönn a szavaidból a felsöbrendűnek gondolom magam mert én vagyok a triumfos .......... aki minden forumon Yamahátol - a hondáig fikáz mindent .. és csak mint egy rossz cigány ahogy a saját kehes gebélyét , fojamatosan szorod az igét eről a fos triumfrol .......... mindenhol .........

a problémám a következő . egy müszaki analfabéta vagy,, egy lánc olajozot nem vagy képes meg épiteni és a háromhengeres szart meg szembe állitod mindenel ,, mert iber ,, mert neked van .........

nem ismerjük egymást személyesen , lehet nagyon jó gyerek vagy életbe és fasza motoros veszekedni se szeretnék .... de kutya nem kiváncsi a szar triumfra EZ egy bandit forumon, föleg nem ugy hogy folyamatában mindentöl jobb a te verdád ...

a te problémád hogy életedbe nem mentél ütös gépel csak ilyen szar ceruza elemes motorokal ..............

légyszives ne keljen itt olvasnom töbett a iber triumfokrrol ,, mert nem azzok csak a képzeletedben ..........

ki kapcs le estem a témárol
Az utolsó szavaidban az igazság: igen, Ő ért hozzá!
Nem alacsonyodom le hozzad.
Magyarazz csak.
Eletedben nem mentel ilyennel csak a szad jar.
Inkabb rakj oszze hat hulkadek blokkbol egyet ahhoz ertesz.
Arra azért álmomban sem gondoltam volna hogy benézek megint ide és már a "Szabó család" hosszúságúra nyúlt háromhenger - Triumph VS.Tasi vitát kell "címlapon olvassam.
Komolyan felnevettem! Ti még mindig itt tartotok? Sírva könyörögve kérlek titeket....Mi értelme ennek időről időre?
most olvastam visza ............ nagyot fogsz csalodni ! a 2 milla ár külömbséget egy triumpf és egy suzuki között nem a minöségük nem a felhasznált anyagok , kényelem , utartás , erő stb közt van ............

suzukit legyen az autó, motor olyan fel használo vesz aki autozni szertetne szerelgetések , mérgelödések nélkül ezért be válalja a tömeg ciket ...........olyan motoros vesz aki , látja mesélik neki , tesztek sorozatait olvasa , ér ár /értéket akar venni ...

ha egy motoros triumpfot vesz vagy ducatit ,, esetleg bmw / ami nagyon drága de áruk nem takarják a minöségi külömbséget /
akkor csak a haverjainak , szomszédjának .. vág fell ....

NÉZD ÉN ILYEN MENÖ VAGYOK TRIUMFOM VAN .. VAGY DUCATIM

azt már el felejti hozzá menözni 2* anyit fizetett ugyan azért ,, persze magyarázák ilyen futomü .. meg olyan fasza anyag . meg iber német .. és stékes angol ............... LOFASZT ,, marketing az egész csak az önmagamutogatás a különcködés ..........és ennek a rétegnek a kiszolgálása
és végül jó A BMW , A dugati és a benneli , meg az összes ilyen kis számban gyártott motor különlegeség ............ csak NEM? ENYI PÉNZÉRT

persze féláron egy triumpf kihagyhatatlan .............. de néztem ép az árukat szartsem tartják ..........CSAK DUMA ...........
Húsz évvel ezelőtt is arról voltak hírhedtek a Junakok, hogy a kormánynyaknál törtek és általában nem álltában...
Akkor inkább egy 250-es Simsont vettem, pedig a Junakokat is néztem. Most mégkevésbé lenne kedvem Junakra ülni, bár vitrinbe elmenne, de a Simson kiállítani is szebb (szerintem...).
Nekem nem volt, de én mások hibáiból is tanulok/próbálok...egy barátom rákanyarodott a szopóágra vele egy jó idöre, én még szabadulni motortól ekkora örömmel nem láttam embert, mikor elvitték töle.

Egy oldalszelepelt M72-ben sem sok minden van ami elromoljon alapfelállásban!

Nekem az általad emlíette egy henegereseket jól "helyetesíti" az Sr 500, értéke is felefele megy, és még motorozni is lehet vele. Ahogy nézem, lassan többet ér mint a gixer!
Üdv Urak!
Nincs valakinek véletlen "elfekvőben" egy első fékkarja és jobb első indexe? 2003 Bandit 1200 S.
Sikerült egy jó mély árkot fognom, a kedves őstermelő a kanyar közepén hagyott el egy bálát .
Zöldi! Ha tudsz újat, vevő leszek rá!
Köszönöm!
így.......... ilyen durván nem akartam fogalmazni .. a junak egy ujabb fos talicska talán az öregek tudnának mesélni ............. megbizhatoságáról

nekem volt FELEJDZSD EL
nem roszak ezek a veterán cucok áruk ........áruk is felfele kuszik szépen .. de mint motor ? .. inkább Awo-t ajánlanék ,, vagy 425 sinsont esetleg egy 500 ohv jawat ezekel jobban járnál .............
alkatrész . érték motorozhatoság szemponjábol