Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Életed legnagyobb baklövése.
Elméletileg már igen, gyakorlatilag kb. kedden tudom elhozni.
Elcserélted?:-D
Zöldi!

Ezt anno te linkelted be, de ha jól értem, már vége.

http://www.ebay.de/itm/Triumph...

Nem keresnél nekem egy másikat?

Előre is köszi!

Ez nem ugyan az?

http://www.ebay.de/itm/Triumph...
Olaj csövezését legegyszerűbben szilikongumi tömlővel tudod megoldani. Ha tudsz, szerezz EÜ-összeköttetésből egy infúziós szettet, annak a végében van csavaros fej az injekciós tű rögzítéséhez. És azon még átfolyás szabályozó is van.
Igazad van (kipróbáltam...). A gázautós eladó pedig pont az ellenkezőjét állította. Akkor az akváriumi szabályzót mégis beépítem. A mágnesszelep már bent van a helyén, be van kötve, gyújtásra kapcsol. Már csak az olaj csövezését kell megcsinálnom...
"3 spuri kúrán túl vagyok"
Te vagy a motor? Ha te iszod meg, ne is reménykedj, hogy motoron bármi változás törenne...
3 spuri kúrán túl vagyok, és ugyanolyan pontatlanul mutat, csak szét kell szednem
De miér' nem? :)
Teljesen nem, de 1-2 centi ide-oda nem oszt, nem szoroz!
Igen, köszönöm, megtaláltam már. Csak ellenőrizni szerettem volna, mert nem feltétlen fedi egymást a papíron szereplő adat, meg a valóság. :)
Amúgy itt vannak a méretei, te is ki tudod számolni!


Hossz: 2060 mm
Szélesség: 770 mm
Megerősítem, mégpedig tapasztalatból!
Suzuki DL 650-et hoztunk benne haza!
Amit te akarsz szállítani benne, az kisebb.
Sziasztok!

Megerősítenétek nekem, hogy egy Ford Transitba (kb. 230(H)x150(SZ)x130(M)cm raktér) befér egy naked GSF600?

Köszönöm!
Nem. ;-)
Ja igen.
Tegnap az ő gépe is "lepihent", de csak eldőlt
Köszi a szintjelzővel kapcsolatos segítséget.
nem.
Ha spurit löttyintesz a nyálba, az nem pucolja le a jeladót? Elvégre abban úszik, vagymi?
Nekem egy éve nem mutat rendesen, ismerős mondta, hogy valami zselés trutymú válik ki rajta, azt letakarítod féktisztítóval, utána jó lesz. Nekem ez minidig téli projekt.
Nem szeretem ebböl a szögböl készült képeket!
Ez nem Mo.-on történt, jól látom?!
Valami ilyesmi a 1200-nél..a 600-as sem lehet sokkal másabb.
Elképzelhetö, hogy némi korrózió, vagy szennyezödés miatt nem funkcionál rendesen.
küldtem mélt!
Hornet-007 köszi a segítséget, megnézem az úszót. Ha ez a probléma azt könnyebb orvosolni, mint ha a műszerfallal lenne gond.
Még egyszer köszönöm.
Szia!
A 06304756730 számon elérsz, de ha kérhetem du 3 után hívj.