Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huh, dejo hogy nem lett bajotok.
XM?
jo vas, bervas blogjat evekig olvastam, marmint azt, ahogy szakertelmet es anyagot nem sajnalva sosem all ossze. Mondjuk az diesel, hamar a bajt muszaj tetezni ;-)
Off:
Mindig vonzottak a kihívások. Tegnap kaptam egy újabbat. Átéltem az első motortértüzemet az Citroen XM-emben :-) Egész felpezsdítő :-) Kiégett a komplett motortéri vezetékköteg (~8-9 cm átmérőjű korbács kb 25 elágazással) csatlakozóstól, reléstől, ECU-stól. Jó játék lesz újraéleszteni. Hiába volt biztosíték, hiába kaptam le az akkusarut... Addigra 40-50 cm-es lángokkal égett a motortér.
Amiért mindezt leírom: MINDIG LEGYEN NÁLATOK AZ AUTÓBAN PORRAL OLTÓ! Nálam nem volt. Ha nem egy bútorbolt előtt kap lángra, ahonnan 20 mp alatt szereztem oltót, akkor porrá ég a kocsi. Egy belvárosi környéken a benne lévő 80 liter benzin... Belegondolni is rossz! Az autómentős szerint nem ritka jelenség, hetente találkozik ilyennel, épp előző nap egy 1/2 éves VW-t mentett ugyanilyen zárlattűzzel, szóval bárkivel bármikor előfordulhat.
Bocs az offért, de gondoltam tanulságos lehet számotokra is
On
Daty!Ne hallgass másokra, kérd ki a véleményüket de magad dönts!Szerintem jó változtatás lesz. Én is rengeteget vívódtam a motorcsere előtt.A CB1300-asba valamint az XJ Yamahába voltam belepistulva.Akkor jelent meg a vizes Bandit ezt választottam életem eddigi legjobb ár-érték motorja, de lehet megköveznek szerintem amit most veszel ez felülmúlja.Mikor az első feleségemet lecseréltem a másodikra ez is hamar megtörtént, no ez hiba volt! Te ezen nem fogsz bukni, sok sikert és írd a tapasztalatokat!
Kupec batya, egy 850-es Rt mennyibol allna meg nagysagrendileg az olaszoktol?
Bocs, hogy így belevau, mert Téged ez a motor már megvett. Végig követve a vívódásod kicsit olyan, mintha Te is éreznéd, hogy nem az igazi ez a csere és megpróbálsz ideologiát gyártani és ebben megerősítést vársz másoktól. Pusztán piaci szempontok alapján a Triumphért ha meghírdetnéd és van hozzá 2 gyári oldalkoffer kb 1.3-1.4m-et kapnál kp-ben, ha nincs max 1.2.
UI: Én is tudom milyen a szerelem
Neki is tetszett a kalkulacio...
Azért a 30 euro barátibb a 30 ezer forintnál, amit szükőhazánkban kapott volna.
Spori?
Off
Hétvégén a főnök nyomába eredt 1 super ténérének az osztrákoknál, majd nem sokkal később az osztrák rendőrök lekapcsolták gyorshajtásért. A százas táblanàl elvileg 130-al ment, 30 eurót kellett fizetnie. A rendőr elmonda hogy az eddigi prakszisàban, ebben sebesség tartományban még nem büntetett meg harley-st.
On
...nèha az embernek fel kell ülnie a szopòrollerre, hogy èrtèkelni tudja as igazàn jó dolgokat...
Jó lett volna, ha nem kell naugyéznem...
De.
Kell?
Az üléspozíción kívül......megbántam..
Senki se mondta, hogy a világ legjobb motorja. Ár/érték arányban viszont tényleg a legjobbak közt van.
Nagyot hibáztál, egy SUZUKIT elcserélni ami köztudottan a világ egyik legjobb motorja Ezt a HIBÁT én is elkövettem
Meglátod te sem fogod visszasírni
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

(Közben kiderült, hogy talán Renault Kangoo-t tudok szerezni, de ezek alapján átlósan be kell férjen oda is...)
Olyat vegyél amennyire pénzed van és ki is használod..:-D
Én három motort vittem benne haza... :-)
És, még mielőtt valaki megszólna, leírom még1x, hogy eddig életem legjobb motorja volt a Bandit.!
Ettől függetlenül 2009-ben 2,2 milláért vettem a Baditot, és a Triumph Sprint ST 1050 2008-ban 4,3 milla volt.
Nem vagyok sznob, (hisz Daciám van ) de valamiért csak a duplájába került anno ez a vas.
Ezt a 2 milla különbséget szeretném kipróbálni 700.000 Ft-ért!
Tanúsíthatom, én is láttam! :-)
Természetesen!
Minden jó benne!
Egészen egyszerűen bukóvásárlás közben megláttam, és beleszerettem.
Sosem lenne egy vadi új Triumphra 3,5-4 millám, így pedig 700.000 Ft-ért hozzájutok.
Meg a Banditom már 4 éves, ideje lecserélni!
Ez itt vicc akart lenni.
Ha meg nem jön be, akkor meg talán kicsit többért tudom majd eladni, vagy beszámíttatni, mint a Banditot.
Csak hogy vigasztaljalak kivan a kormanycsapagyam.
Kovel huztam rajta.
Azt le tudnád írni, hogy a nagytesóba mi nem volt jó?
5 emberből, akivel beszéltem, 4 azt mondta, ez éltem nagy lehetősége, ők élnének vele!