Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulást Taschner!
Jobbulást! :(
kösz cimbi......a padláson figyel egy komplet idom garnitura plexivel ........... csak fényeznünk kell
Méden jó volt?
Húzzál negyed gázt,, és elindul.
Gyári kiskönyv is írja.
Fordulj bizalommal itt a bandit fórumban Zöldihez.
Jobbulást Tasi!
Helló Urak! Láncszett vásárlás előtt állok 2005-ös 650-es bandithoz / ABS nélküli/ és a segítségeteket kérném, hogy mit volna érdemesebb venni? Extra erőset / mennyivel jobb? / vagy normált asszem van valami "végtelenített" lánc meg még másik 2 féle. Szóval el kélne a segítség. Köszi előre is.
Köszi, ez nekem már bőven elég.
Főleg a mintavételezési idő érdekelt és egy "átlagos" motor abszolút nyomásértéke (vákuumértéke).
Hello!
Köszönöm. Sajnos mint korábban írtam, ennyi van róla ledokumentálva...a csövet kézben (satuban) hajlítottam, pár segédeszközzel, teljes improvizálás mellett...ha valakinek van hozzá kanala, le tudja ez alapján koppintani, én ebben többet segédkezni nem tudok. A hátsó doboztartót sem ismerem, nem volt gyári cuccom soha, fogalmam sincs hova, milyen méretekkel kapcsolódik.
Tudok még küldeni majd, mértem pár motort, ha kell...Az gyártó szerint 1 ms -os a mintavétel. Amúgy mint láthatod, lehet váltani a kijelzőn a mértékegységet...
Ès ez engem miért nem lep meg?
Én sem hallottam még senkit, csak egy 600-as-nál cseréltem 40-50 körül...de annak volt tengelycsere már meg ki tudja mi.
Egy pár napig elvagyok...erre..
Neked gyógyulást...a motornak meg van egy jobbos idomom emlékeim szerint képeken láthatónál jobb formában...jövőhetén egy picit otthon vagyok...
Köszönöm szépen! :)
Jobbulást ! Mihamarabb gyógyulj meg !
Jobbulást! Remélem, nem gyűjtesz több fémet a bőröd alá...
Jó, hogy ennyivel megúsztad! Csak óvatosan!
Jobbulást!
Jobbulást Tasi! Mihamarabb gyógyulj meg, hogy utána Te is újra tudj "gyógyítani".
össze szedem magam ............. mindenkinek köszi ..........
Kíváncsi lennék, ha majd egyszer a gyerekát hagyja ott valaki az út szélén megdögleni, akkor mekkora pofája lenne és vért akarna inni.
Inkább dögöljön meg. Egyébként meg jobbulást. Mármint a Tasinak :)
Jobbulást mielőbb !
Gratula Tasi!Jó,hogy még köztünk vagy!Jobbulást!