Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv, úgynézki lenne egy eladó Schubert S1, piros, zárt, 54/55 méretű, utas fején viselt szinte alig használt bukóm, ha vkit érdekel....mondjuk 80 körül....sajna nyomja a fejét, állítólag...
Így van ez, mikor sok jószándékú motoros Jön össze egy oldalon!
szia nekem is csattog a bandit a karbinál valahol és olyankor változik a fordulat pontosan te mit csináltál vele?Már probáltam szinkronizálást stb.csomó pénzbe került és ugyan ugy csattog.A szerviz is csak találgat.
A két legközelebbi:

FunShop Wien Süd
Triester Straße 258
A-1230 Wien-Süd
Tel. (0043) 1-698 66 33
Fax (0043) 1-698 66 33 30

Öffnungszeiten
Mo.-Fr. 9.00 bis 20.00 Uhr
Samstag 9.00 bis 18.00 Uhr


GigaStore Wien Nord
Anschrift
Kagraner Platz 20
A-1220 Wien-Nord
Tel. 0043-1-204 59 03
Fax 0043-1-204 59 03 30

Öffnungszeiten
Mo.-Fr. 9.00 bis 20.00 Uhr
Samstag 9.00 bis 18.00 Uhr

Szia
Széles utat!
Nagy Szellemek Találkozása
http://www.louis.de/

Jó böngészést!
van ennek a boltnak internetes cime, esetleg telefonszama?
Kissé egyenetlenül volt megnyúlva. Bár így utólag belegondolva, még bírta volna egy jó darabig, de biztos ami biztos, kicseréltem.
Szia Zolee13!

A leömlőt S100 krómtisztítóval szoktam suvickolni. Előtte a ráégett szutykot pedig Ciffel (szigorúan csak citromos illatúval, mert ez van otthon ) szoktam lepucolni. Így aztán még mindíg olyan mintha új lenne! Egyszer mentem egy motoros összeröffenésre B.füredre, ahol a hozzáértők csak csodálták mi lehet vele, a végén azt a megállapítást tették, hogy biztosan trélerrel hozattam a motort, hogy így néz ki. Megjegyzem én mentem a legmesszebről. Első alkalommal mikor pucoltam nem hittem én sem a szememnek, olyan jelentős volt a különbség.
Ez egy kis tubusos, fogkrémszerű anyag, kb. 2000 Ft, de évekig elég. Az alumíniumot (pl. fékkart, fékpedált, kuplungot, sebváltópedált és annak rudazatát) is ezzel pucolom és szííííp!

Üdv.: Tibi
Erik! A Suzukinál az enyémre 16 e körül volt, a tiédre 40 e körül lenne.
Majd megnézzük élőben, hogy van-e különbség a méretben, felfogatásban.
16 lenne az ideális, többet nem is ér!
Köszi, de az sem kevés!
praktikerben vettem egy "no name" krom putzot, vmi rex....kicsit dörzsölni kell pamutronggyal de egész szép eredményt lehet elérni, ehhez még nem kell leszedni..ha nagyon nem jön akkor hosszabb meló....leszedés, polir...esetleg egy komolyabb krómtisztító vmi turtle féle....
-ben
azt hiszem a bikerworld-ban mintha 20-25 körül lenne, az valamivel barátibb és nem néz ki szarul se....
Bocsi El Bule DIablo
Szasztok Banditák , van e valakinek ötlete tudása arról hogy az elsárgult bemattult kipufogó leömlővel mit lehet kezdeni . Yook a fotok a linken El diablo. Yah széthuztam a kábeleket a fekete-fehér maradt eddig de a külömbség az nem kicsi , nem puffog a gép volt már olyan is vele , hogy pici gázzal 1500-2000 közötti fordulaton álló helyben akkorát koppant a motor hogy megis állt akkorát böffentett a gumi szivocsonkba asztem leugrik róla most a kopogás emelt gázzal szinte megszünk ha böfög is nyagyon finoman szinte észrevétlenül teszi. YAh igen a szervizbe montam a szerelőnek nekiugrott a pillangoszelepállásérzékelőnek és ütközésig elforditotta az eggyik irányba közölte ha lessz időm hozzam be állit a keveréken ! A motor allig yárt az volt az első hogy visszaállítottam a gyári állásba Ő tőbbet nem nyul hozzá inkább a nejemre bizom lehet hogy yobban vágja a témát. Széles utat
ÁÁ hagyd....csak 2000-2001-eshez van meg a régiekhez
néz körbe az oldalamon...hátha van......


http://akmtmedia.extra.hu


Van jópár PDF file.....
Pl. Én is, de ennyi pízért sosem lesz!
Nem tudom ki kereset sárvédőt, de itt talál:


http://www.motorparts.hu/index...
Sccubert speed, az utolsó szériából(sajnos). Ez zárt, a zajszintje annyi, mint a conceptnek. Most múlt 3 éves, a belseje úgy néz ki, mint amikor levettem a polcról, pedig maszk csak hidegben van rajtam és nem borotválkozom sűrűn.
ja, idén március óta napi használatban van.
es 750-es bandithoz?
sziasztok szeretném kérdezni hogy suzuki bandit 1200N 2004-es évjárat van e gépkönyve valakinek.
szerelési könyv beállitás.stb