Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha több mint kétéves feleslegesen.
Hozzáértők írják már meg nekem, hogy a 650, meg az 1250 váza ua.-e?
Konkrétan a hátsó kapaszkodó érdekel, hogy csereszabatos e.

Köszi!
Mindíg hordok magamnál defekt sprayt!
Tuti hogy nem...............de tökmindegy ha olcsó................vágás,hegesztés,szinter...............és még ígyis olcsóbb mint egy új.
Fotód van? Oldalkonzolt akarom megnézni, hogy enyémre fölmenne-e?!
lekérdezem.
Hááát ha hirtelen messze a távoltól be kéne foltozni a szeg ütötte lukat akkor a kis kukac készlet nem jön rosszul, általában így szokott lenni az első próba, kényszerből. .....oszt kiderül, hogy semmi baj nincs vele és úgy marad.....
A Motoroázisnál méterre lehet nagyon fasza szilikonos, puha gyertyakábelt kapni. Én azzal csináltam meg az előző motorom, azóta is hibátlan.
Kukaccal a robberom hátsó kerkét hagytam megcsinálni, de azért a Banditét nem hagytam volna!
2000 előtti bandit 600/750/1200 givi hátsó és oldaldoboztartó rendszer eladó.tel: 70 3179083
most miért gagyi egy kábel ? ki van repedezve ? kihagyták belőle a rezet ? vagy nem írja rajta azt hogy silicon super pówer extra performanci ? motoros-robogós üzletbe lehet kapni gyertyakábelt az pont jó ne legyen kemény mint a kő , az autós ellenállásos nem jó
Szia. Ha nem kapsz rá választ, akkor sajnos nem tudják a szakik sem.....
Zöldi!
Freewindhez kellene km jeladó.
XF 650 Freewind; AN 250-400 Burgman jeladó
Tudsz ilyet keríteni korrekt áron?
Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy 250-es Banditba (94-es évjárat, a 20ezret forgós) milyen gyertyakábel való? Le szeretném cserélni, viszont nem tudom, hogy milyen kell rá, mert az előző gazdája elég gagyi kábelt kötött rá.

Köszi előre is
Szia. Hátsókerék komplekt, tengely fékdob lánckerék és láncfeszitő, kipufogó , baloldali légszürő fedél, jobb oldali első fékkar. Te is ird le mi van még neked.
Tavaly a Balaton északi partján mentem egy két kipufogós Ford után, aki motoros volt, el is akart engedni, jelzett, de olyan jó tempót ment hogy nem előztem meg, csak kocsisornál mentem el mellette. Pusztán ezért kérdeztem, mert arra tippeltem te voltál.
köszi megvan
No, nem tette be, persze pdf... ...mindegy, de rajta kell lennie, hogy visszterhes és pár paragrafusnak, de az ha megtalálod már rajta lesz.
Úgy keress rá, hogy visszterhes, de itt van:
jelenleg mely gépjármű adás-vételit fogadja el az okmányiroda?

jöhet link is ahonnan le tudom tölteni
A kukaccal ahogy már írták (sok helyen lehet kapni és nem drága) magad megoldod és végig tudod használni a gumit...egy kolléga Szíriában kukacolta meg az elsőt és miután hazaért még lekoptatta...anno javítottam gombával pár gumát és tök jó volt, de kukaccal is és az is jó....volt aki egy gumiban 3 kukaccal is eljárt...
na eröl beszéltem az imént
https://www.facebook.com/photo...
hivlak ezerel ........... diszidáltál ?

beszéltél valamikor olajos gigxer alkatrészekről emlékeim szerint még fő tengő is volt közte csapikal 90- 92 ig kéne
Akkor az amatőr gumis volt! Én már két olyan gumit is vettem a helyi motor gumis havertól amivel semmi gond sem volt! Belülről nyomta rá a foltot aztán ennyi!
2, 9 skorpio v6 -os alulvezérelt ohv valojában egy 1962 Usa fejlesztés .... csak ott még 2,8 motoral a 2.9 már jet- ronikos befecskendezős 13- 16 liter .... volt 2,3 v6 taunusom az is be verte 12- 14 litert ... a 2. 8 sierra 2 ajtos az állat volt gyári cosvort ghia 14- 18 liter

most egy 1979 gyári 1, 6 taunus van veterának ... 4200 ford pacard pick áp blockal 3 sebeséges .... nem sokat használom 20- 25 litert eszik csak a ford talikra tolom ki a képem vele