Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép is, kényelmes is. Kipróbáltuk a párommal.
Üdv Mindenkinek!

Van esetleg valakinek egy eladó jobb első lábtartó konzolja 1200S Bandithoz? ('95-'00 évjárat)
Előre is köszönöm!
Ha lesz időm, szétszedem, és ha tényleg ez lesz a bűnös, kereslek!
Kiskőrösön készült. A világhírű kocsi gyáros kárpitos lánya keze munkája! Kemény 16e forint volt!
Enyém nem Cossie.
Van pár motoros a Scorpio forumosok között. Nem kombi volt véletlenül?
Akkor az enyém relative keveset fogyaszt. 2.9. OHV vegyes fogyasztása 12.5, nagypapásan 80 km/h-val Bp-Veszprém-Bp 8.6, ja és természetesen autómata váltós. Belvárosba meg nem megyek vele, ott 14-15 is összejönne...
Amúgy meg klíma, tempomat, hátsókerékhajtás+speer difi... Szeretem...
Lehet beújítok egy olyat is!
Az ülésed melyik műhely keze munkáját dícséri?
És megint egy idióta figyelmetlen autós! Természetesen majd megint jönnek az idióták,hogy "ment a motoros,mint állat"!
Az Utas, aki semmiről nem tehet
22 éves lány volt az áldozat.
R.I.P.
Sziasztok!

Van itt valaki akinek esetleg gyári hátsódoboza van és ahhoz hasonló Kappa oldaldobozai? Kellene egy-két kép, hogy hogyan lehetne megoldani az oldaldobozok rögzítését a gyári konzolhoz.
tudod mint a Rejtő könyvben mikor Piszkos Fred visszamegy a kocsmába a kagylónyelű késéért amit valakinek a hátában felejtett aztán közös megegyezés után dugott helyette egy másikat hogy el ne vérezzen a mókus
Kék 1250-es Bandit Budapesten
http://velvet.hu/blogok/helysz...
Persze pici lukhoz jó lehet a defekt spray,de nagyobbhoz szart sem ér! Vegyél inkább egy készletet 5-6 ezer forintért,hidd el megéri! Én már csak tudom....
daty!

A defekt spraydet fel is dughatnád ha nagyobb likat kapnál! Tapasztalatból mondom! Azóta van defekt javító készlet a dobozomban mindig! Három sűrített levegős patronnal,stb,stb!
daty!

Azért arra kíváncsi lennék,hogy mondjuk bivalybasznád közelében a préri közepén vajon mit csinálnál ha kapnál egy defektet? Ugyanis csak a kukacos defekt javító készlettel tudnád megoldani!
Minek karikazza be azt a baszomnagy csavarfejet.
Azt nem szakértem!
Inkább kukacot vegyél.
8500
pár nap az átfutás
Basszus, tényleg több!
Jó hogy szóltál, Csíksomolyó előtt veszek egy újat!