Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk hulyeseg mett mindkettore legalabb ketmila elmegy szervizre ketev alatt es sose motoroznak mert benn allak a muintezmenyben.
////2008-09 közt beérkezik hazánkba a gép ez pont a motorpiac beállása a földbe.Négymilla a cucc tehát 2008-ban nem a lekívánatosabb.
Aki kilök ennyi lét motorra BMW-t ducatit vesz.////

Jól látod,rátapintottál a lényegre!
Daty azert ezzel meglepsz hogy bandi alacsonyabb mint a noi cicifix, illetve pontositok magabiztosabbnak erzed magad azon a nagy boszme mamuton mint a kecses balerinan....
Imádom az ilyen hepehupást,mondjuk oda tényleg vmi hosszúlábú futó való.......legutóbb Yossal jártunk arra,nem akartak letolni minket az útról.
Azért oda kéne még egy kis kraft ,van 1-2 jó kigyorsítós nem túl hosszú egyenes.
Szia Zöldi!
Nekem volt 87-es 750-es légoajos,a havernak meg akkoriban egy 93-as 900rr hondája.500m-en nem tudott egy teljes motorhosszt rám verni.
bocs:"de NEM tudom"
Én már nem járok ki.Mind a két végén van pár ember óra összeegyeztetve,ennyi.Amúgy KTM 990 supermoto,de tudom melyik R vagy T.
Akkor túl nagy.
bivalybasznádi hepehupáson.
Mi az az éjszakai csúcs, hogy méritek, mesélj....
jpg...
DRZ?
A futómű 5-ös?Milyen úton?Tuti nem a sasvári felfutón.. Tudod mi tartja most az éjszakai csúcsot?Nem nem ezres sportmoci
PNG?
Most mértnemmmegyfelakép?
Dióhélyban: A futómű ötös. Nem beton, csak feszes, hibátlanul csillapított, a geometria is nagyon jó, belegondolsz a kanyarba, és benne vagy, nem kell íven tartani, ottmarad magától. A blokk szerintem 4000 alatt a bandi alatt teljesít, pedig 15/48as. Felette viszont megy az agyelhagyás gazdagon. Szeretnék egy ilyen motort. Azaz nem biztos, hogy ilyet, szerintem utcára egy 750 légolajos még jobb lehetne. Márhogy azon tán anélkül lehet leforgatni a hármast, hogy nem fosol, mikor áll keresztbe, vagy villant le 220-szal a trafi :DDDD
Pista net nélkül van kb még másfél hétig. Tasi majd megmondja.
Ilyen :D

Csak megy az ötölés-hatolás pro-kontra.................és a szerelőzsenik nem érnek rá fórumozni.
Időpontot kell kérni? Annyira azért nem lényeges a dolog.
Csak rossz az időzítés.
Mivel nem jött semmi válasz ezért nem tudom eldönteni, hogy buta kérdést tettem fel, vagy esetleg túl bonyoluntat...
Ha nem pont a lánc közepén fut a hátsó fogaskerék, akkor is félre van?
Még akkor is, ha tolómérővel tized milliméterre egyezik a láncfeszítő távolsága a villavégtől?
Vagy arra ne adjak, addig állítgassam, míg a közepén nem fut?
Te piszok mázlista,mesélj milyen volt?
Épp azon agyaltam, hogy Te megvehetnéd :)
Hallod mentem Pista Gixerével, azzal vazze megközelítenélek.
Na nem annyira, csak kicsit :D
lánc egyenes futását nézd meg ,,, hogy pont középen kapja el .... ha ezzel minden rendben ,,,,,,,,,,, akkor váltó

tök komoly vagyok