Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gondolatomat is kitaláltad!
Feleségemmel holnap attól is függővé tesszük a vásárlást, hogy végképp, és teljesen elzárkóznak e a garitól!
Dehogy üti, értem a tréfát!
Felfelének felfelé van, csak a garival van gondom mint írtam!
Tudom,hogy annyi van benne ,még csodálkoztam , rá is kérdeztem,nem-e elírás Igen gari nélkül kicsit veszélyes. De fél év gari elvileg kötelezően jár ,ha kereskedésből veszed.Akm-t nem tudom.Harcolj ki egy pici garit.
Gixer 1100 fórum, Taschner.
írjál neki, vidd el hozzá.
Sajnos egy 20 éves bármilyen sor4 őrületes szopóroller lehet. Ha szerencséd van, kijöhetsz 20 huszasból, ha tényleg csak karbibaj,
BanditBiker!

Köszi!
Attila egy bevált tökéletesen működő motort én nem cserélnék csak felfelé...Na majd ez kiüti itt a biztosítékot amit írtam....
Olvas vissza és megtudod milyen a 400-as bandit...Volt hogy leköcsögöltek bennünket mert már válaszra sem méltattuk a problémája miatt.
Természetesen ez is benne van a pakliban!
A banditát megtartani....
A 400-asok többsége sajnos igen!
Ahogy írod, megpróbálom rávariálni valahogy.
Kíváncsi leszek a holnapi üléspróbára.
Igazából attól parázok a legjobban, hogy nincs egy nap garija sem.
Ha úgy járok vele, minz az egyik kocsimmal, amelyiket átvettük Egerben a szalonban, és már Miskolcról vissza kellett fordulnunk vele, mert majd kiesett belőle a toronycsapágy...akkor szopás van.
Mint írtam, 200 MÉTER van benne, vagyis igazából ki sem lett "élesben" próbálva.
Ha kikapok egy komoly gyári hibát... akkor összemarom magam.

Igazából nem is tudom mi lenne a jó...
Ennyire szar lenne a bandit?
Nézesd meg szerelővel. És imádkozz..
Ez se fog..
Lehetseges, de nem tetszett... Neked nincs otleted?
Remélem szeretsz szerelni, GS500-al jobban jártál volna
Sziasztok, nem reg vettem egy 400 as banditot, sokat eszik es nem megy. Egyertelmunek talalom a karbi hibat, de pontosan mik okozhatjak? Beallitas, vagy membran, karbiszinkron? Szerintetek? Udv: hatszaz
Amint megjön a gomba, a konzolt viszem én is szinterezni. Szólj rám és szétdobjuk az árát!
Akkor azt rá kel variálni valahogy mert az a kerék járatott is kihasználja...Tehát nem sík platnyíra van szükséged.
Közelről megnéztem én is,jobban össze kell hajtogatnia az embernek magát,mint a banditon,de én 188 cm vagyok,még a banditon is az ülés a felső állásban és 3cm-es kormánymagasító,de neked elképzelhető,hogy még túrázni is jó lesz.Formás moci.
Ja, amúgy nem tipikus csutka kormányos.
Olyan középút...
Amúgy az az egy ami nem tetszik a motoron, az pont a kormányon lévő első fék műanyag fékfolyadék tartálya.
Éppen olyan, mint anno a Trabant fékfolyadék tartálya, de az legalább el volt dugva a motorhát tető alá.
Igen, Givi V35, PLX-es tartókkal.
Mint már írtam, kipróbálni nincs lehetőség, új, null kilométeres motor,
De üléspróba holnap lesz, majd beszámolok.