Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb. 1500km
Ez kb. a reális ára, amennyiért el is viszik emberi időn belül. Hirdetni persze lehet bármennyiért.
Szia,csak nem az egribe?Az is piros és asszem 2008-as.Sajnos az árakat nem tudom.
Szerintem menj bele.
A motorodat annyiért nem lehetne eladni a szabadpiacon,.
A triumh meg marha olcsó.
Szóval vegyed.
Ok. Köszi. Mennyit mentél vele kb.?
Du. megnézi a kollégám, mert ő rendelte nekem
Egy gyors kérdés a kedves fórumozó Kartársakhoz!

Szerintetek minden extra nélkül el lehetne a 2009-es 1250S típusú műszaki előtt álló (07.06.-án lesz esedékes) 31.000 kn-t futott vasamat 1.300.000 Ft-nál többért adni?

A kérdés oka az, hogy ennyiért számítanák bele egy 2008-ban beragadt "null" kilométeres Triumph Sprint ST (1050 ccm)-be.
Teljes vételára 2 MFt.
Sajnos muszáj volt üzembe helyezniük 2009-ben, így garija már nincs, de átadás előtt teljes "nagy szervízt" csinálnának rajta, folyadékcserékkel stb...
Műszakija 2015 10. hóig van, a szalon nevén van a motor.
Szóval "csak" át kellene íratni.

A triumph szakértőnkkel már beszéltem róla (Zoli32), szerinte megérné.

Én igazából azért kérdezem a Bandit árát tőletek, mert biztos van aki jobban képben van árakkal mint én.
Nem volt időm utánanézni, ez hirtelen jött!

Várom válaszaitokat!

Egy ugyan ilyenről lenne szó.
Kitől vetted? Vissza tudod nézni?
Elírtam. 99,9%, tehát csak 45-en, de mást is árul. Úgy nézem a semleges és negatív visszajelzésekben, hogy a MAF szenzorokat szidják (már ahol látszik még)
Ez azt jelenti, hogy 450-en rápacsáltak vele
Én is az Ebay-ről lőttem az iridiumos NGK-t, idáig semmi gáz vele..... Angliából jött kb. 12.000 ft volt postával együtt.
45200 eladott tétel, OMG...
Vett már valaki az ebayen NGK gyertyát?
Mekkora az esély, hogy az angol ebayen árult NGK hamisítvány?
6 fontért lenne irídium (CR8EIX).
Pl ettől a 99%-os eladótól: link

Utoljára/először 4 éve cseréltem, akkor a vaterán vettem ugyanilyen CR8EIX-eket. Azokkal semmi gond nem volt, 40e km-t mentem azóta velük. Most is árulja ugyanaz az eladó, csak most 3500Ft/db, akkor meg 2500Ft/db volt.
ez igaz .......... a katalizátoros közlekedő eszközbe én sem teném,,,, nem is rakok a swiftbe .....ricinus olajat ......amugy a meg maradt 18 db motorunk egyike sem katalizátoros
Azért az üzemanyagba rendszeresen adagolt olajokkal vigyázni kell. A Rigában nem volt katalizátor. Ezekben meg van. És a katalizátor akkor ég lyukasra, és megy teljesen tönkre, ha a motor már eszi az olajat és az olaj a katalizátoron ég el. Lehet hogy nyersz egy felső kenést, de a másik oldalon meg bajt okozhat.
Koszi az infót. Ez egy jó támpont.
Rudi!
A Pilot Road mennyi idős? DOT? Ha nem őskövület érdekelne
Eladó vadonatúj gumik 180/55 ZR17 méretben Bridgestone Battlax 20R és Michelin Pilot Road, áruk 22 990 Ft/db, 190/55 ZR17 méretben Dunlop Sportmax Qualifier RR, 1905/50 ZR17 Dunlop Sportmax Qualifier RR, áruk 24 990/db. Info: lucifer0820@freemail.hu.
És milyen jó illata van! A szimóba mi is nyomtuk anno.
Nagyon szívesen Tasi!
Én köszönöm a lehetőséget neked,
és élményt a bratyónak .
Nagyon odabasz,és veszi a lapot az 1100.
Ha öcsi vissza jön dokitól át gurulok.
Ja, és jók a képek,és kút segített a problémán.
Sziasztok,
Eladó lett a motorom, ha valakit érdekel, vagy tud valakit akit... bátran jelentkezzenek
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_650_
s_magyarorszagi._aron_alul-7929499
Nekem 80-ezernél volt ellenőrizve akkor nem kelet állítani...Most 126-ezer van benne majd szezonvégén 150-ezernél beállíttatom.
ez le maradt bahátom

öcsi és bátya...............bandit nagy papák
köszi az élvédöt ........ ha a idöd engedi karikázál felém !
csabu .......... jól csinálod a spuru is fasza ... de probálja ki aki akkarja vita ne legyen belöle .. 38 éve amikor meg vetem 1470 ft a Riga 12 őt egy auto szerelö mondta ricinus olajal járasam be

............. na most a gyogyszertátba veszem 0.5 litert ... egy tank ba 0,5 dl teszek a világ legjobbfelső kenöje