Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ehun-e..: CR7EIX
Nekem késett egy pöttyet a GI-pro.
Bocsi. Egyetlen hibája hogy el van koszolódva a GPS jeladó és lusta vagyok kitisztítani mivel van Gipro. De valahogy úgy vagyok vele, hogy az üres jelzésre bőven elég a fokozatjelző nagy nullája.
Hátsót szerintem egy motech platni közbeiktatásával lehet feltenni.
Az oldalsók elég elmebetegre sikerültek a képek szerint.
Nem hinném hogy a gyáron kívül van aki legyártott arra egy univerzálisat.
És van egy érdekes filozófia a gyárnál.
Minden alkatrész és szevízanyag visszamenőleg rendelhető a legapróbb csavarig.Kivéve az extrafelszerelést,táskák,tankpadok,egyebek a modell leváltásakor megszünik.
Talán ha van elfekvő valamelyik kereskedésben feldobja ebay-en.

Motech platnik és oldaltartók alul.
Nekem durván számolva 3M-ban van a Nagybandi. Idén lesz hat éves, 48e km. Töretlen, még csak eldőlve sem volt, semmiféle hibájáról nem tudok. Pici ikaruszhang 3-4ben, de az már null km óta. Hat éve alatt felszereltem pár cuccal, hátsó sárvédő, első sárvédő hosszabbító, tükör szélesítő talp, doboztartó, doboz, Gipro, hűtő védőrács, fényvisszaverős felnicsík, ledes égők, 120% Megalight, két városi fény a hűtőn. És nem filózok azon, hogy most mennyit érne, ha eladnám. Tehát az értékvesztése abszolút nem érdekel. Ha most mondanék egy számot, szerintem mi az ára, itt mindenki a hasát fogná a röhögéstől
ja, télen komp van. Nem tudom mikor van a váltás.

Mondjuk én személy szerint bárhol mennék a két település között csak nem a 35-36 és 41-es főutakon

Egyébként Google is tud a tiszadobi komp/pontonhíd felé tervezni, csak be kell húzni a folyó közepére, nagy ráközelítésnél a köztes pontot.
A kozut kht szerint szet van szedve, komp jar erre. A googlemaps nem tervez errefele, kompnak jeloli. A bing meg siman erre hozna, hidnak jeloli. Gondlom ilyen ideiglenes hid lehet, telre elbontjak.
Mondjuk tavaly mentem egy ilyesmi hidon a Tisza-tonal (igaz kocsival), de annyira nem hozott lazba.
Koszi, de sajna nem esik utba most. Koszi a meghivast, legkozelebb elek vele.
Aha, láttam, de az annyira nem jött be!
Ezt én is így gondolom!
Azért a 33.000 km nem nulla!
A Banditom 5 éves lesz 07. 06.-án, és 31.000 km van benne.
Hát...ez ugyan drágább, mint az új árának fele, de 200 MÉTER van benne!
Tiszadob ponton híd még 2011-ben.
Tartókat nem lehet rendelni?
Mert dobozolni azt akarom, ha megveszem.
Szerinted a Banditról a 35 lityis PLX-es tartókat dobozzal együtt át lehet varázsolni rá?
Tiszadobnál hangulatos a pontonhíd... ha valaki gerjed a vízfolyásokon való különc átkelési módokra, akkor annak nagy élmény! Ha pedig útba ejted, legalább kis utakon tudsz menni.. nem olyan zsibbasztó mint az alföldi főutak.
A Sprint ST "utódja" a Sprint GT.
Nekem az annyira nem jön be.
Kipuff a "rendes" helyén, nehezebb is, és közel 3,4 milla.
Igazából az egész út ilyen.
Kanyargás sehol.
Hacsak nem teszel bele egy kunkort Eger felé.
Ha kell konkrét útvonal, küldök.
Ha Miskolcon jársz, gyere el errefelé.
Onnét Izsófalva csak 30 km!
Meghívlak egy bambira!
Hát úgy is lehet mondani,de van kolbászzsír is.
Ez meddo vita.
En ferditek egy ket modellvaltassal elotti peldat elorangatva.
Lattam a hahun sprint rs t idom nelkul mertnem inkabb azt rangatod elo.
A legolcsobb 2008 as st 33000 km el a mobile de n 1,6 ert kelleti magat.
Ha forgalomba helyezed lesz az 1,8 1,9 es nem nullas.
De tokmindegy.
Azert szepen ferditesz, mert ha megnezed az 1250-es hirdeteset akor az eppen a legdragabb hasznalt a hahun, Ohlins futomuvel meg mindennel.
De van 1250-es 1000 kilometerrel 1.5-ert is, de 22000-rel 1.2m kinalati aron.

De ha vesszuk pl. a kisbandit, akor ott szepen latszik, hogy nem sok kulonbseg van az arban amiatt, mert ujabb tipus. Az evjaratok szepen aranylanak egymashoz. Kiragadott peldanyok a kinalatbol, hiszen egy kopott gumi, egy kemenyebb alku vagy barmi extra befolyasolhatja az arat.
GSF600: http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_600_s_bandit-7089848

GSF650: http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_650_s_magyarorszagi.
_aron_alul-7929499
GSF650: http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_650_s_wvcj-7874838


Nekem tok mindegyki mit vesz. En csak egy masik aspektust emlitettem, mielott a szarba rangatas elindulna. En is vettem 7 eves motort 3000 kilometerrel, de az ujkori aranak a kevesebb, mint a feleert (kaphato volt meg a tipus).
Daty által kinézett egy ehhez hasonló darab ami kicsi sántít is mert ez GT az ö által nézett meg ST.
A GT gyári kofferos az ST csak külön rendelős tartóval lehet dobozolni.link

És már nem rendelhető egyik sem.
Kicsit játszunk el a számokkal mondjuk bandit vonalon.Ez érthető és nem kell tipusokkal bajlódnunk.

Van egy ezerkettesünk szép és jó csak 48e Km-el.790-ért.

És van egy 125-esünk.

Kétmilláért. nem nulla hanem majdnem 13000 Km-el.

A kettő pariban van egymással? Hisz mindkettő bandit mindkettő félidomos és még hasonlítanak is és hát az az 50 köbcenti nem indokolhat ekkora értékesést 4 év alatt kétmilláról 8 kilóra?
Nemdebár?
Meg egyszer: nem ismerem a tipusttortenetet.

Az, hogy ez egy regebbi tipus a penzugyi szempontbol akar lenyegtelen, mert esetleg a Daty altal kinezett peldanynal is van esetleg meg ujabb azota. Ha nincs, akkor mire 4 ev mulva eladna szinte biztosan kijon egy ujabb verzio es az ove lesz a "regi, oreg verzio". Ez alol akkor lehet kivetelt tenni, ha letezett egy hiresen rossz minosegu szeria, mert ott lefele mehetnek aranytalanul az arak a tipus rossz hire miatt.
Ez az oka, ami miatt linkeltem akar egy regebbi verziot.
Harmadreszt meg senki nem fogja elhinni neki, hogy a 10 eves turamotorban 30000km van.
Ja es a 955 os st evvel a kasznival 2002 ig gyartott.
Vagy beragaldt anno vagy az elado az ideerkezest irta be elso forgalomba helyezesre.
Az cseppet se zavar hogy az elodmodell 955 ost linkelted?
Mintha az 1200 ast az 1250 el allitod pariba.
Kicsit veszmadarkodnek, nem baj?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/triumph_sprint_st-7763149


Nem ismerem sem a kivalasztott tipust, sem eppen a linkelt egyedet, de ne csodalkozz, ha 4 ev mulva esetleg ennyiert hirdeted.
Lehet fals az info, de ez alapjan evi 300+ eft ertekvesztes. A Bandin evente egy 100-as korul buknal talan.

Ezek utan kerhetek toled egy kis segitseget?
Lillafured-Levelek kozott keresnek kellemesen motorozhato utvonalat. Tudsz ajanlani valamit?