Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hengertáska megy rá.............az egy idő után leszedi.
GIVI V35-ös a doboz?
Attila én mindenképpen kipróbálnám mivel ugye az csutka kormányos....Ha túrázgatok vele neked és a nejednek a kényelem a legfontosabb. Teljesítmény szempontjából biztos idegesebb mint a bandita és fejeltebb is. Azonban a kényelem legyen a legfontosabb szempont véleményem szerint.
Én is magam készítettem, aztán egy drótra felfüggesztve lefújtam egy fél flakon sprével. Manapság igen szép és mutatós festék sprayok vannak, még olyanok is, melyek száradás után pikkelyesek, zsugorodó, apró gyűrött mintások lesznek, a választék szerintem igen széles. Ráadásul 1-2 óra alatt tökszáraz.
Oda vittem.............
Csináltam egy szerintem embertelen ronda táskatartót hirtelen mert kell az extra hely.
Eddig a költség KB 3000 forint és vacillálok hogy arra az évi 2 alkalomra szinter megéri vagy sima flakonossal fujjam le.
Ha lenne egy olcsó helj jó lenne de szerintem 2-3e nél nem lesz ott se olcsóbb.
Akkor meg felesleges.
Mi a ten line-hoz hordjuk, de már soksokéve, szerintem van kedvezményünk. Én ritkán megyek oda, a bringavázak pörögnek
Koszi.
Szintert hol?
Legutoljara mogyorodon ketrugo volt egy dekli.
Tegyük hozzá. A légolajosokat kifuttatáskor 1.8-ért dobálták az ember után, de a túltároltak ára még ezalá is bement 2007-ben.
De nem egy ismerősöm vett 1.7-ért vadi új 1250-et is. Mostmár mások az árak.
Én akkor úgy vettem a bandit, hogy ez lesz A motorom, aztán mellé jöhet ez-az, de ez marad. És hacsaknem kenyérre kellene, most már financiálisan sem lehetne megindokolni az eladását.
Mutgatni olyan 900 ezer.
Eladni 650-750. 650-ért vettünk márciusban egy jól megextrázottat,
utólag sem derült ki semmi himihumi róla, 30e volt benne.
Komplett motor,nem kókányolt,cserélt,hasraesésből javított csak használt............nem patika.Hanem úgy átlagos.
Mennyi a mostani ára egy ilyen 50e km-es csodának?
Köszi, hogy megerősítettél, és nekem már a tartók meg is vannak, csak a lakatos munka meg a szinter kell.
Thx, így már műxik.
gyári mi?
Több ilyen átalakítást láttam olyan motorokra, ahol a givi nem gyártott tartót, vagy egyszerűen túl drága volt. Egy bontott tartó egy titzes, a lakatosmunka kb szintén, a szinter egy ezres, és mint a gyári
Az oldalsókra azt gondoltam, hogy megpróbálom egy profi hegesztő barátommal a 35 literes PLX Givi tartókat dobozokkal együtt, egy az egyben átvarázsolni rá.
Hátha...
Nem jó a link!:-((
OK.
Gyári 1200-as mennyi?
Köszi.
Az 1200-es látott már ezt azt.
Nem gyári indexek, kormány, kémény, letört kuplungkar...
Azzal kezdte, hogy hol adta az üresre a zöld lámpát, hol nem. Aztán már hol nem. Párszor kitisztítottam féktisztító sprével, akkor jó volt néhány hétig és újrakezdte. Ma lehet hogy ismét eljátszom vele ezt.
Érdekes enyémbe több mmint 40 ezer van és nem jött elő ez a hiba.Haveréba 60ezer van ott se..
Mingyá lemek a garázsba, előbányászom a bevásárolt nagy halomból, oszt megnézem... :-)