Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na milyen lett? Köszi Zöldi a fékbetétet és a gyertyákat!
Köszi az olajos válaszokat mindenkinek!
Many thx!
Persze!
simateam.hu
Üdv!
Köszi!
Bike-parts-suz.com

euro X300, annyi az új ára +- 5%
jaja :)
O.K., Köszi!
Ezt az elérhetőséget én is elmenteném. Meg tudod adni kicsit pontosabban?
Béláékat ajánlanám!Nem tudom Zöldi rám gondolt-éé de én náluk csináltattam,frankó jó munkát végeztek!
Biztosan nem lesz baja. Motorfékes üzemnél, visszafelé valóban kicsit nehezebb a visszaváltás, segíts rá picit a fékkel. Van itt olyan kolléga aki csak induláskor kuplungol, utána nem. Még senkitől nem hallottam itt, hogy bármiféle gondot okozna a motornál. Ha olyanom van éppen, én se használom.
Igen, Köszi, így azért egy fokkal jobb. Felfelé egész könnyen ment, lefelé kell majd gyakorolnom még, nem mindig sikerült időben De tuti nem lesz baja a gépnek, ha huzamosabb ideig így használom?
Újonnan gondolom sokkal drágább?!
Na majd jól megérdeklődöm. Köszi még1x
Kb. 20-25eFt / db áron mennek általában.
Na, próba megvolt?
Mennyi lett volna amúgy kompletten?
Nekem egyébként annyira hiányzik ez a B-Kinges konfig, hogy hamarosan az XX-emre is felpakolok majd egyet, mert a kuplungja az nem tetszik (hiába kapott friss kuplunglöttyöt), a Dual CBS fékrendszert meg majd jól a kiegészíti a radiális fékpumpa
Igen, az úgy volt, hogy az ámerikai ebay-es partner a leütött fékpumpa helyett volt szíves elküldeni a kuplungét. Bárhogy is próbáltam, nem tudtam úgy beforgatni, hogy jó legyen a jobb oldalra Azért rendes volt, mert aztán díjmentesen elküldte a fékpumpát
Kb.
Na ezt most rajzold le, mert nem értem
Semmi extra módosításra nem volt szükség, mondhatni csatlakozóügyileg csereszabatos a két munkahenger, kivéve a tyúkbeleket. Ha szépen meg akarod csinálni, akkor szerzel egy B-Kingről levágott háromkábeles csatlakozót (egyébként ugyanilyen a Bandit hátsó lámpájának csatlakozója is.), és azt hozod össze a gyári kábelekkel, hogy továbbra is működjön a "csak behúzott kuplunggal indítózhatok" funkció. Remélem érthető volt
De nem direkt uprade volt az tezsvírem :D
Szuper!
Mennyivel lett jobb? Módosítanod kellett valamit? Ha van róla valami blogos beszámolód, vagy le tudod írni mailben, hogy mit-hogyan kell eszkábálni az új munkahenger beszerzésén túl, az nagy segítség lenne Előre is Köszi!
Te nyertél!
Nekem a Yamahába 30000km van és 1984-es,aTriumphba 37500km, és 2002-es . És egyik sem óratekerős országból van hozva .