Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, én upgrade-eltem anno a nagybandin. B-King munkahenger kell - olyan lesz a kuplung, mint a vaj
De totál fekete nem kéne, hogy legyen. Ha csak nem tettek bele valami szar adalékot.
Egy alapos olajcserekor bent marad a blokkban és az olajhűtőben 9 deci használt olaj. (3,6 szűrővel a csere mennyiség, 4.5 L eltakartított frissen összefűzött blokknál)
ne csodálkozz, ha gyorsan elszineződik.
Köszönöm a válaszokat srácok, akkor jövő héten motort nézek, szurkoljatok
Függ az olaj alap színétől is. A Motul alaból is sötét olaj. Én ezért csípem a Resolt. Most cseréltem 200Km-rel ezelőtt le a pakurát. Most is szép világos az olaj.
Szép szép amit mondanak de nem szégyen, ha nem hiszel senkinek. Ha belefér akkor új olaj!+ szűrő!
....közel van a melóhely!
ja-ja kicsit túl sokat dolgozok az utóbbi időben,nem nagyon jut időm motorozgatni
de munkába motorral járok!
Csapágyasra hajtottad Te is!
2004.10. havi 1200-es 24.000km amiből én tettem bele az utolsó közel ezret egy hónap alatt....
2007.10.-havi 1200s 22000km kicsit félve írtam le...
Persze. Szinte rögtön sötét lesz.
Mondjuk pár száz kilométeres olajon még épp átlátni a kémlelő fémlapjáig, de ez sem törvény...
az enyim 211 200 km tuti ,hogy anyi mert én tetem bele
éppen 80km van az olajban,már sötét,de ha zavar cseréld le
Sziasztok!

Egy utolsó évjáratú 1200-as Bandit tulajdonosa lettem. Vezetett szervizkönyvvel rendelkezik, ez és az általános kiváló állapota miatt szerintem valós 29.500 km futással.

Az utolsó bejegyzés szerint 200 km-rel ezelőtt kapott új Motul 5100 olajat, az olajszűrő is újnak tűnik, azonban az olaj a kémlelőnyílásnál sötét színű.
Tisztában vagyok azzal, hogy az olaj egyik feladata a szennyeződések lebegtetése, de kérdésem, hogy ~30e km futás után valóban lehet annyi szennyeződés a blokkban, hogy elszíneződik az olaj rögtön a csere után?

Miki

ui.: ajánlom figyelmetekbe ezt az eladó sportkipufogót:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Amugymeg nem az ora a lenyeg hanem hoy fogazik vagy nem.
2007-es 126-ezer km...Ez tuti mert első és meglehet, hogy az utolsó tulaj is én leszek.
Szerintem ezt felejtsd el!Mit akarsz,motorozni,vagy folyamatosan szervizelni?
Áhh én papamobilt vettem Opelben 9évesen 57e-el.
De Dípshitéknek van ilyen szerencsétlen népótójuk...............(most hogy passat e azt passz) ami ilyen 6 kiló Km van benne.
Sziasztok 400 as banditànak mennyi az atlag fogyasztasa véleményetek szerint.?
mivan,túltekertétek
2008. 08.havi, 1250 SA, 48e km.
Az enyém 1250, 2009.08 havi, 45e km. Ez tuti, merthogy első tulaj vagyok :)
600e egy WV passatban sok?
igen, azt lattam, koszonom szepen:) akkor ez a becsult 150 nem is olyan veszes es 98as motornal. hmhm
Szia!

2003-as 90000km a sajátom

tipusbetegség a váltó 3.-4.-5. sebességben ikarusz busz hang terhelésnél,olvass vissza pár oldalt,vagy ide a topik keresőjébe írj be kulcsszavakat,meg fogod találni,még a miértjét is fényképpel