Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"ez egy bolt-on dob"
Firdítva, ez slip-on dob.
A bolt-on az, amit 2003-ig csináltak, hogy 3 csavar, és lejön a dob magában.
Az biza!

Szívó 0,10mm-0,15mm
kipuff 0,18mm-0,23mm
ja 2006-os. az utolsó lég-olajos blokkal.tehát akkor csavaros az állítás?
Ja, hogy a képen.... az még lég-olajos, azaz csavaros-himbás.
Na végre! Múlt nyáron láttam Rolls-Royce-t az idén mentem Jaguár után. Egyiknek sem hörgött vonyított a kipufogója! A Rollsnak alig hallatszott, hogy megy a motorja.
650?
600?
2006-os.
Mikori?
Vedd azt, hogy egy összekötötőcső is ott kezdődik újonnan, hogy 18-19 ezer. Ha a dob e legal akkor 30-40-et megér. Feltéve ha megadják, hiszen minden annyit ér, amennyit adnak érte. Ha esetleg még katalizátor is van benne azt sem kapsz 30.000 alatt újban. Osszál, szorozzál, de vedd figyelembe, hogy majdnem minden 2. ember sportdobot árul (tele van a piac) le sem szarva, hogy most e betűs vagy sem. Szerintem...
azt szeretném kérdezni a hozzáértőktől hogy a Banditon kb hogy néz ki 1szelephézag állítás? lapkás az állítás vagy csavaros?
sajnos nem vagyok otthon a témában és nem akarom hogy a szerelő palira vegyen
pontosan nem tudom hogy hány km van benne,de max 30e-lehet...
ez egy bolt-on dob,tehát nem csak végdob hanem van hozzá egy összekötő cső is. szerintem az új ára valahol 100e-körül van,nemtom mennyit érhet használtan.van rajta 1-2apróbb hiba,de azért összességében jól néz ki.
eddig motoron még soha semmi gondom nem volt a rendőrökkel.
nemrég műszakin is ezzel a dobbal ment át. valószínüleg az lehet a csere fő oka hogy már elnézést de kinőttem a "hülyegyerek " korszakomból
sokszor vagyok úgy hogy húzom a mocinak és nem tetszik a hangja,mert túl hangosnak találom.ezért filózok hogy visszarakatom a gyári dobot.
Senki nem kövezhet meg senkit. Mindenki azt tesz a saját vagyonával, amit akar. Ámen
Valóban árulom a gépet, mert így hozta az élet.
Úriember nem fecseg, ez igaz. De a fórumos hozzászólások igen.
mert abba van hely... fele nem víz vagy benzin volt ?
Mennyi van a kipufogóban? Mennyiért vállnál meg tőle? Köszi Üdv Gaben
"karbi kipucolva"
elállított mindent, összecserélte a fúvókákat, az alapjáratit a szivatóval például. Kilukasztotta a mebránt összenyomta az úszót satöbbi.
"gyújtás belőve"
Gyújtás aberráltra elállítva
"láncszet cserélve"
Igen, az egyik fele, a msáik meg hót cápafogas, és dobhatod ki az egészet
"új akku"
Felsavazott zárlatos fémhulladék
"80 %-os gumik"
Kockára kopott 20 éves bakelit szarok
"fékbetétek-féktárcsa cserélve"
Féktárcsa üt, valami bontott szar, vállas, régen méret alatt, fékbetét elolajosodott szemét
"fékolaj cserélve"
Fáradtolajda vagy étolajra
7,5 után már nincs "száraz" karter..
Hűteni és kenni akarták a kiváló váltó fogaskerekeit
Én is 7 litert engedtem le tegnap egy gixerből, pedig az nem szárazkarteres.... akkor hogy?
ha valaki azt mondja hogy ezt meg azt megcsinálták az biztos jó ott szoktam kezdeni a keresgélést
Egy sok évig főállásban szerelő barátom mesélte, hogy a legtöbbet otthon szerelő műkedvelők után kell javítania.
szárazkarteres a cucc aki előzőleg cserélte az olajat nem tudta hogy 2 helyen kell leereszteni csak a karter alján levő csavarnál engedte ki azt a fél litert aztán rátöltötte a 4 et hallottam már olyat is hogy begyújtotta hogy köpködje ki az olajat ... vannak okos emberek
ott a pont...már csak az olaj a kérdés...