Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább a telóra leszek kíváncsi, ha szétbontom. Nyomó irányba jónak tűnik de amikor kimegy alóla a talaj, koppan.
Ezt azért nem előlegeztem meg :-) de jók nagyon!
A gsx fékje 30 év távlatából...nem nehéz jobbat mutatni nála...
Eriggy fékek vannak ezen is nem?! (R1)
Olyan, mint egy erősebb 650es DL.
A futóműről még csak félig nyilatkozom, mivel az első teló mintha olaj nélkül járna. Húzó irányba minden kavicsnál koppan.

A fék tuti!
Imádtam a Banditot de a TDM ülés pozíciót már nem adnám oda.
Kollégám TDM-jét próbáltam ki. Alul tényleg kicsit vérszegény volt, meg rángatós (csak a 30 éves GSX-hez tudom hasonlítani), de a féket irígylem róla...
Az olajszint mérést megkérdezem tőle, hátha tudja a tutit...
Ki akarom próbálni a Banditotm, Rimer ért nem ajánlod!
Sziasztok! Akit érdekel 2001-es 1200-es Bandit gyári kipufogó eladó! Állapot hibátlan. Ár 18000Ft.
Érd.:308282551
Dragsterrel a Pilisbe? Különben is csak egyenesen tudok motorozni!
Ha Ádi is jön akkor én is merek, de akkor Ő megy elöl!
Mint a pestis, mindenhova elterjedek.

A GSX1100 szerintem önmagának is sok, nem csak Neked.

Ha vmikor van kedved motorozni a Pilisben, akkor szólj! Elcsábíthatjuk Ádit is a Jog-gal.
Szia Kisvakond! Itt is találkozunk!? :O)
Én még nem próbáltam olyat, de a jó öreg GSX1100 is bőven sok nekem. Egyszer próbáltam 1-esben teljesen kinyitni a pillangókat és egy kicsit meglepett (meg is rándult mindkét könyököm), azóta a megfelelő tisztelettel bánok azzal a jobb kormányvégen lévő tekerentyűvel...
Az mehet. A DOT5 nem alkalmas helyette.
Sziasztok szerintetek le cserélhetem a fékfolyadékom a gyári DOT 4 röl DOT 5.1 re ? mert nem igazán vagyok jártas a dologban . és nem tudom mi a 2 olaj közti különbség. elöre is köszi a segítséget
Sajnos én egy éve vettem jól megszívtam mert se méretbe nem volt jó hála istennek igaz ez az én hibám is! Meg hála istennek jó kis vámot is fizettem! De inkább kifizetem 2x a vámot minthogy egyszer fizessek kereskedelmi adót!
Értem. Akkor keresnék más eladót, aki hajlandó egyesével küldeni.
Bár akkor kétszer kell vámkezelésért fizetni a postának.

Én is rendeltem ebay-es kínai tárcsákat kb két éve 40 rugóért. Kb. ugyanilyen, csak GSX 1400-ra való. Simán átment a vámon, semmit nem kellett fizetni.
Sajnos manapság kicsi rá az esély, hogy átcsúszik, mert nagyon kell nekik a pénz.
Biztos,hogy Bandit akarsz?
Most már értem figyelek rá többek között köszi fiuk
Amit Zoli feszeget, az 1200-es Banditok típushibája a néha leváló fogkéreg. Ezt vételkor tesztelni kell. Amelyik hibás, az a fokozat mint a régi Ikarus buszok, "énekel". A 3-4-5 fokozat valamelyike szokta ezt elsínyleni. Elvileg menni sem kell vele, csak nagy-állványon beindítva, sebességbe (3-4-5) rakni, kicsi gázt húzni, és közben taposni a hátsó féket, hogy terhelés alatt legyen a hajtás.
Értelek $iki köszi a választ
amugy összeállt már a bugyin az olajozó
Senki nem szereti a fogazást.
lehet,hogy Ő ugy szereti ha fogaz
Most mé mondod?

Amúgy egy dolog van..................olyat vegyen ami NEM fogaz.

A többi nem gond.