Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az van mindig.
Okéjj! Legyen olajad is :-)
Ilyen babaszűrőm nincs, de kedden lesz :)
Persze, ha van olajad meg szűrőd
kösz!

átjössz az újjal holnap?
Bódog Névnapot Ződi!
Na, megint egy újabb születésnapom !
140-150-es tempónál, előzés közben leszorított ma délután az úton egy böhöm nagy fekete Bmw .De szó szerint, mert a sofőr mellett voltam már, amikor kivágott előzni egy amúgy is szűk uton .Fiatal gyerekek ültek benn, és nagyon be voltak szarva, mikor utána 5 motorral elzártuk az utat .Azzal védekeztek, hogy nem hallottak semmit (gyári a dobom)és nem láttak semmit . Dupla izzós, böhöm nagy lámpám van, emelt fényű izzókkal !Szembe álltam meg az autójukkal, és mutattam, hogy majdnem kiégetik a szemet közelről a lámpáim !Mi kell még ?! Sárga villogót is tegyek !? Meg szirénát,ha előzök !?
Mától nincs Bandi :-(((
Nekem egy jó barátom csinálta meg. a fényszórót aki sajnos már nincs köztünk. Végül is mi a xenon miatt alkalmaztuk. a trafó kimélése miatt. Egy tartórelét alkalmaztunk egy nyomógomb és egy. visszajelző led lett elhelyezve. Gyújtás nyomógomb és a relé tartja az áramkört. Nekünk ez tünt a legegyszerübbnek. Teszek fel róla képet hogy a gombot és a ledet hova helyeztük el. Remélem segítettem.
Tasi! Igazad van! Nem tudják, hogy mit tudsz és mennyi tapasztalat van benned!
Ja, x reles mindegyik k5 utani
En mindent igy kotnek be, semmit nem biznek az emberekre, multkor jon a varosban szembe egy figura este 10kor vilagitas nelkul....
Posta van, csavart vegyel ;-)
Nekem önindítózás közben lekapcsol a világítás.Az önindító kapcsoló megszakítja a világítást.
Jöhet! Csavarokkal együtt van, ugye? Posta oké?
Mi a baj, látsz itt olyat aki feszült?
Én a régi motoromon betettem 1 plusz kapcsolót,természetesen relével.Akkor világított,ha felkapcsoltam.
Én csináltam,most is úgy van, 30mm-es.
Bingó Pár éve Bonyhád mellett unatkozó srácok egy zsák műtrágyával bűvészkedtek olyat, hogy azt hitték meteor zuhant le a szántóföldön, még a tévé is kivonult, bent volt a bombagödör a híradóban
DEN U27ESR-N/P Denso
GYÚJTÓGYERTYA MKP. DENSO

2 403 Ft.
1 442 Ft.
(-40%)
Én azt mondom,
lőgyapot ? volt egyszer régen egy jó kis oldal a megakarszhalni.hu ott volt egy csomó jó recept mit hogy kavargassunk hogy nagy pukkanásokat érjünk el ...
Szerintem a fenti felsorolásból a "mert csak" állja meg leginkább a helyét Nem kell mindenre mindig racionális magyarázat
Egyébként pusztán azért hordom, mert csak, meg azon kívül ha motorozás közben érne valami gáz, legalább könnyen megtudják hogy B+ vérem van, rosszabbik esetben könnyen be tudják azonosítani a hulla kilétét, ráadásul félbe törve rögtön rá is akaszthatják a nagy lábujjamra
Mindig örülök amikor hozzáértő szakemberek érthető módon világosítanak fel ha valami kérdés felmerül. Köszi
Én csináltam, mikor bent volt a farokemelő.
aztán kiszedtem mindkettőt. 20mm-t emel, 3.5 perc berakni, ha kéred, 2500-ért viheted.