Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

" csendesítő" -ez komoly. Külömben a te dolgod,ízlések és pofonok. Külömbözünk ettől szines a világ.
Szevasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy a 600/650-es Banditák mennyit fogyasztanak? Mindenki eredményét érdeklődéssel várom. Ja, és mennyi a végsebeség?
Nálam viszont, lehet hogy a környezetvédelmi tiltás chip tuningal való kiiktatása most teljesedik ki a kipufogó segítségével, és ezért érzem erősebbnek.
Nekem Gianeli dobom van, afojtás annyi hogy semennyi simán át lehet rajta látni mint efy távcsövön.
Ennek ellenére nem túl hangos, de azért észrevesznek hamar.
Én csereberéltem a gyárival oda vissza többször, szerintem csak "akusztikai" csalodás hogy erősebb.
De valószinű 1-2 pacit észre se vennék (146 db-nál)
Igen, onnan van!
Én inkább erőssebbnek érzem!
Szia,ez Szeléről van?Alul nem gyengébb vele így hangolás nélkül?
Tetszik!
Szitalemez nincs is benne?
Akkor mi tartja szigetelést?
Igen, húsz perc volt a cseréje!
A régi bármikor visszarakható.
Ingyen és bérmentve még a gyárira is csinál egy másik lemezt, hogy eltakarja a horpadást,és hogy ne égjen oda a cipő! Le a kalappal előtte, nagyon korrekt!
Kiváncsi az Én is leszek a fogyira, mert hazafelé úgy éreztem, hogy még erőssebb lett!
szia eric! az igazság az , hogy a dob csak annyibol áll , a cső keresztmetszete levan szűkítve belülröl 3cm-re ez kivan tömve gyapottal kb 15cm hosszan és ennyi a fojtás. végül is csak hobbi szinten jött az ötlet! a többit majd meglátom?!
Úgy la! Nagyon kultúrált, nem az az üvöltős hangú cső. Kellemes mély duruzs jön ki belőle!
ez az a Dzsoki Oszibá féle?


Állítás? semmi csak simán feltenni és kész?
Majd kiváncsi leszek az eredményre.....(fogyi)
35 volt a szülinapi ajándékom.
Majd meghallod élőben, a hangfájl úgysem adja vissza.
Ha most hétvégén nem jön össze, akkor legközelebb!
esSO Góliát és Dorina már hallotta, azt mondták nekik is kell!
és mennyibe fájt?
HANG filet!


Kiváncsi vagyok mit tud ez a tescós cső:-)))))))
Nyugi csak húúúzlak:-))))
Ha beleteszem a csendesítőt a végébe, akkor nem is gyanús!
Osztrákoknál pl. jól jön!
Kár vollt azt az " E4" et belefújni. Gondolom homokkal.Egyépként szép de tényleg minek az e4 ?,az senki nem eszei meg
Hol a többi része? Ez csak két csővég.
Valami dob csak van a hasidom alatt!
hali skacok! a pufómat mutatnám meg nektek amit nem rég raktam fel.
Na mostanra elég erős lettem, hogy lemásszak a pincébe és lefényképezzem a brutálhangú kipuffomat!
Szombaton csak úgy spricceltek szét előlem az autók a városban!
fényes nappal? villan? Ködfényszoró?


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Remélem.
Van még valamennyi a hőálló tömítőből, amit a szelepfedél alá szoktam használni.
Valami sziló biztos segít.
Nem is ment a ködlámpa.
Most, hogy mondod, beáztak a pénteki mosástól, úgyhogy kell valamit csinálnom velük.
Köszönöm a sapkát !
Kalandos útja volt emlékezni fogunk rá bőrig áztunk.