Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ami 2ezer felett van azt felejtsd el googléstól, ezért mondtam az 1600-2000 közöttit, a pink ill. a bp.-i bikerworld is jó, amit zöldi írt....

a pécsi srác is ok, sztem, "ismerem" most vettem láncszetet tőle, ha nem sürgős Bajára el tudom juttatni, adott esetben, de a pécsi jó lehet voltam nála, korrektnek tűnik....
Most nézem, Rudinál is 2000. www.biker-world.hu
Én a motorszerelőmnél veszem, Ő a pinktől rendeli, 1800-ra jött ki a múltkor a jr9b
A lOUISban is 8,15 és 10 euró közt mozog, amit ugye ha pl a Bázismotornál rendelek akkor olyan 3000-3200ft/db-ra jön ki
Amugy nem NGK JR9B megy bele....


Vagy NGK CR9E
vagy Denso u27esr-n


Na a Denso az már tényleg horrror, mert magyar oldalon nem is találtam ilyen tipust
Itt a sportmotoros apróban van egy hirdetés....

http://www.kepesmotor.hu/motor...


Irtam
- és 2 perc múlva itt is volt a válasz
Ez valami pécsi cég ha jól értelmezem

Takáts Gergely
Klick-Klack Kft.

Pécs, Ady E. u. 33.
20 / 943-1176
üsd be a google-ba.....meg fogsz lepődni:-)))


Még az olajshopban is drága


http://shop.unas.hu/shop_artde...

http://olajs
hop.hu/termekek/ng...




Még a nagyvasnál is 2990ft!
hol rendeled?
1600-2000 között a józan ár azt hiszem, nagyvas vagy lujzi, 1800 ill. 1600 körül megy, annyit talán ér, mármint ha uaz megy mint a nagybandiba (NGK JR9B ?)
2000 felett kezdődik a rablás....
Ps.
Ludvig Tamás TEL:06 20 5 747 465
E-mail: ludvig_tamas@t-online.hu
Szűrök és NGK gyertyák, olaj stb.....páran rendeltünk már tőle.
NA!



Én rendelek...a napokban
Nem kell másnak is?
1800ft/db..............

Igy egy füst alatt megvan a postaköltség is.........
Tényleg nem, 2520.ért adja/db!
bocs


CR9E
KI hol és mennyiért veszi a gyertyákat?


A lóba NGK cd9e kell......
A neten van 1800-ért és majdnem 3000-ért is darabja....szóval az olajon felül már itt is majdnem 1 tank benzint lehet sporolni.
Gondolom a szervíz biztos nem 1800-ért adja............ha már az olajon fog 1200ft/l-ert
Igen, minden fajtából volt kiállítva, pont a Banditra való éppen nm volt náluk, de a forma bejött és később szerencsére hang is
Egy barátom vásárolna egy pöpec Gs500F-et!
Nem ajánlott valaki itt mostanában?
Ajánlatokat is szívesen veszek.
Na, lécci lécci lécci, max K4-ig!
Koszi, valaszoltam is!
De gondolom a Danger a kiallitason a mivv teljes valasztekaval kinnt volt, ugye?
Szisztok ha érdekel vkit eladó lett a bicajom,10600km van benne,patika állapot.
06203769508
levél ment
Hy !

Emlékszel mikor a Battonyai túrán számolgattam , akkor volt 4,2 aztán 4.7 és amikor Ciláékkal jöttem haza 150 alatt ne igen mentünk és az itthoni plusszal lett 4.7 .Lehet,hogy neked is apadni fog a dob csere miatt.bár városban nem igen jellemző.
Hm, teljesen jo ar erte. Lehet akkor megvarom a jovo evi kiallitast
A danger oldalan sajna semmi nincs fennt, nem tudnal egy kepet majd valamikor kuldeni?
A kiállításon volt akciósan 65e, egyébként 79e. Kivehető a furulya, még nem próbáltam kiszedni, egyelőre elég jól szól így is. Kb 30 perc alatt fel lehetett szerelni, adták vele az összekötő csövet és az azbesztgyűrűt is.
www.danger.hu
Szeva!

Mennyi volt a mivv kipuff? (ha szabad kerdezni)
Enis azt neztem, s asszem a csiki-begenel lehet kapni...
Ugy már tutti a többletteljesitmény
A fogyasztási adatok nálam is hasonlóképpen alakulnak. Kb 3 hónapja felkerült egy MIVV kipuff, ettől észrevehető változás nem lett (mondjuk az első két tanknál kicsit megemelkedett a fogyasztás, mert folyton nyélgázon teszteltem a hangorkánt). Most hétvégén viszont 3 doboz + a kis darabnak nem nevezhető Ratrak kollégával, mint utassal teszünk hosszabb túrát, majd figyelem a fogyasztást megosztom
túrán 100 körüli tempónál 4,4-4,6
140-150 és város 5,5
Nem tudom mennyi a vége, 215-öt már mentem vele, de az még bőven ment volna.