Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zöldi!2005-2006-os 650-es bandithoz keresnék benzincsap felújító szettet?Ötlet?Én sehol sem találok!Lehet bebattyogok valamelyik márkakereskedésbe, hogy böfögjenek egy árat rá, ha te sem tudsz...
Mekkorát keresel? Van nálunk egy elég tisztességes méretű, GPS tartós...
Az árból pedig lecsípek mondjuk neked 10%-ot.
http://www.darazsgarazs.hu/ter...

Akár Postán is.
És nagyobb? Mondjuk XL?
Ment a mail!
Urak!
A mélcímem : difipetikukacgmail.com
Eléggé balf@sz módon nem találok mélcímeket a felhasználóknál.
De még mindig keresek tanktáskát.
Nem cseréltem majd ha 300-ezer után. Az a motor egy barátomé egyszer kölcsön adtam neki eladta a csopit és ezt vette.
Írtam a fészre....
8500 hátra, 14000 előre
elírtam, 8500
8900
Tudnék rá GSF feliratosat. további info: mr.totya.one@gmail.com
Mivan, motort cseréltél?
Szia Zöldi! Szinter fékbetét első hátsó garnitúrát menyibe tudsz nekem beszerezni GSX650F K8-ashoz.
Azért ez nem olyan rossz ár...
Mo.-on a csávó a kamrában sütött membránért gari és számla nélkül 10 rongyot kér.
Köszi Tasi a lehetőséget és a bizalmat. Zöldi visszautasíthatatlan ajánlattal állt elö (kinyír, ha nem töle veszem ).
Tasi Pistanak valaszolt a pohartomiteses kerdesre ;-) Az van neki ;-)
Kellene ha van.
Írtam mail-t.
ha vissza veszed van 4 db polcon ,,,,,,,,,, na de mi nincs nekem pocon ezekhez az öreg szarokhoz
cv tető , pilot fuvoka , kehely cső , az egész tolatyu , a tű , a fő fuvoka ............. na ezek mások .......... amugy mind le van dugózva gyárilag ,, a pilot
akkor email-ben megbeszélhetjük a részleteket. :)
pedig nálam az ebay ár kétharmada :)
És nagy a gyakorlatom a nemzetöki postázásban :D:D:D
Alaposabban átnéztem, igazad van, több diferencia is van. a fedelek is mások, tűk, egy air jet fúvóka. Így nem kókányolunk, marad a komplett csere. Csak sajnos innen elég nehezen tudok szerezni bontott karbisort, ezért kérlek titeket, ha tudtok jó áron bontott karbisort, szóljatok és mebizniszeljük :)
Viszont egy komplett karbisor érdekel ha van valakinek elfekvőben. lehet, hogy egyszerűbb kompletten cserélni, műszakira meg vissza tudom tenni az eredetit.
Köszönöm.
A gép 1996-os.
e18 specifikáció
Mikuni BST36SS
egyetlen külömbség amit említ a tű mérete. Az europai 5D76 ez pedig 5D55.
Továbbá még annyit, hogy valami műanyag kupak védi az alapjárati keverékképző csavart.