Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A csillagtúrával az a bajom, hogy kötve van az ember a szálláshoz, meg egy nap nem tud nagy távot megtenni. Legutóbb én már úgy indultam el, hogy szállást sem foglaltam előre, csak a Garminnal megterveztem az utat és ott szálltunk meg ahol épp gondoltuk. Idén is így fogok tenni. Egyetlen hátránya, hogy folyamatosan felcuccolva kell menni
Igen, 2012-ben csillagtúráztunk, 2013-ban viszont már nem vittem oldaldobozt
szvsz annak van a legtöbb értelme
Nézegetem a képeid... Nem kellene, teljesen felpörögtem, már most mennék
Viszont sok képen csak topcase-t látok a motoron. Ezek szerint jórészt csillagtúrában nyomjátok és a szálláson hagyjátok az oldaldobozokat? (a 2013-as képeken is így látom)
Ha megyek szlovák szerpetin szaggatásra szóljak?
Ha arra járok, benézek.
Megnézem a következő kocsimra rendesen vigyázol- e :)
Sziasztok!
Ha valakit érdekel van egy eladó Puig plexim füst színű,némi apróért átadom.Vettem egy fejidomot nekem már nem kell 1 szezont használt.link
Köszi az ötletet! Még útba is esik, felírtam Végig fel lehet oda menni motorral?
Jaj de nagyon egyetértek!
A Silvretta valóban gyönyörű és ha már arra jártok a Kaunertaler glecserre is menjetek fel, megéri
Szevasz!
mik a hírek?,vagy elfelejtettél?,amit nem hiszek
ezt szívesen meglesném
..Salzburg, dél Tirol (Dolomitok), Szlovénia északi része is pipa Tavaly Montenegro, Bosznia...
El kéne menni a Francia Alpokig, de az már húzós anyagilag
Silvretta Hochalpenstraße a képen
Ha már külföldi túra. Stájerország, Karintiát már teljesen körbejártuk, idén Tirol és Voralberg jön De ha már odáig elmentünk átruccanunk a Stelvióra, aztán Livigno majd lemegyünk a Garda tóig
Asszem ez lesz a kedvencem:
Motoron semmi nem lehet uncsi!
Na persze ezek mellett azért párszor kiugrok még a Tátrába, a Szlovákokhoz, meg esetleg egy kis Lengyelország, pl. Zakopane, és környéke.
Csak azt tudom írni, amit Zöldinek írtam.
Persze gondolom nektek ez már uncsi.
Ti ezekhez jóval közelebb vagytok.
Pécs, Sopron, Székesfehérvár.
Dunántúl ugye, amerre ritkán fordulunk meg.
De ezeket mindegyiket 2-3 naposra tervezem.
Na meg ha valaki a fórumról erre jár, azt szívesen elkalauzolom a környéken!
végülis Erdély ami mindent visz de a moldovai kolostorok se csúnyák vagy a duna delta vagy a feketetenger mondjuk olténia egy rakat cigány de van pár szép hely pl ahol katona voltam targoviste a várrom meg a jó barna csapolt sör (ciuc vagyis a csíki Csíkszeredai sör ) amit ott akkor vedeltem ezelőtt 14 évvel ....
ha néhol jó utakon és mégszebb tájakon akartok motorozni akkor csak Románia jöhet szóba
Srácok!
Ha jó utakon és szép tájakon szeretnétek motorozni,akkor tudom ajánlani ausztriát.
Erre én is kíváncsi vagyok. Én már nem tudok hazai viszonylatban újat kitalálni. Börzsöny, Mátra, Cserhát, Mecsek..stb mind megvolt. Már csak külföldre izgulok