Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokan az elöl sport hátul túra gumira esküsznek több okból is. Egyrészt az eleje ha ragad az csak jó kanyarban, fékezéskor, vészfékezéskor meg főleg. A másik következménye pedig az, hogy mivel gyorsabban kopik, egyszerre lehet cserélni a gumigarnitúrát, míg ha mindkettő túra, akkor két első bír ki egy hátsót. Nekem még ilyen variációm nem volt, csak emlékszem a fórumtársak régebbi hozzászólásaira.
Egy kis segítséget szeretnék kérni gumi ügyben. Elkopott az első gumim és most vacilálok, hogy Pilot Road 2/3 legyen helyette vagy Pilot Power 2? Mindkettő mellett és ellen is olvastam már érveket, de megköszönném, ha mindenki leírná a tapasztalatait, aki használta már őket! Az még jobb, ha mindkettőt próbálta valaki!
Srácok, létezik olyan, hogy egy 2006-os 1200-esen gyárilag nincs középsztender? Ha létezik, lehet rá utólag szerelni? És ha igen, mennyi a mutatvány?
Fasza Akkor annyira felhúztam magam, hogy ez eszembe sem jutott. Lehet röhögni
3,5 km-t toltam a lepencei kanyargós végétől a visegrádi kútig.
A kutas kérdezte hogy mit szeretnék?

Vííííízzzzzeeeeeeetttttttt.
Veszel 300-ért egy nagyszájú desztvizet.A kisebbekbe nem fér a tankoló pisztoly.
És visszaballagsz vele.
Könnyebb mint az a dromedár.
Előtte kajáltunk a sétálóutcában. Legalább leégettem az ebédet
GPS mutatta az utat. Jó kérdés, nem akartam emiatt venni egy üres kannát. Vagy ilyenkor lehet kérni kölcsön? Na mindegy, többször nem fordul elő sosem szoktam így kiszámolni. Viszont emiatt annyira elment az idő, hogy nem mentünk el Lillafüredig, inkább a 24-en keresztül hazajöttünk (Bp).
Víz nem kellett?
Ha tudtad,hogy ott a kút,miért nem sétáltál el odáig,meg vissza benzinnel a motorhoz?
Ja volt. Kicsit elszámoltam magam... Eger belvárosában kifogyott a benzin. Másfél kilométert toltam főleg emelkedőn felfele a kútig. Asszony mellettem sétált. Azt hittem agyvérzést kapok, elégettem párszáz kalóriát
szívesen , érdemes arra menni szép hely
Köszönöm,egyszer útbaejtjük!
Belényes meg Borod között van egy 57 km-es szakasz gyér forgalommal sziklás szurdokok kanyargós út a malom rosia előtt van 100 méterrel
Hol van a vízimalom?
mi általában ilyen rövidebb túrákat nyomunk ami belefér 1 tank benzinbe de van pár jó hely Pádis , Biharfüred, Les víztározó , dragan völgyi víztározó persze királyhágó tavaly asszem 5 ször voltam Pádison nagyon jó az út nemrég csinálták meg szűk kanyarok tervbe van a transzalpina, transzfogaras idén meglátjuk mi lesz belőle
Irigyellek!
Nyárra tervezzük a Csíksomlyói búcsút, és augusztus 20.-a körül egy nagyobb kört a szokásos nevezetességekkel, mint Gyilkos tó, Békás szoros, Békás víztározó, Borszék, Maroshévíz, Gyergyó, Zetelaki víztározó, Székelyvarsági vízesés, Tolvajos tető, Csíkszereda, Gyergyószentmiklós.
mi olyan 200 at nagyvárad királyhágó tuloldalt hátraarc aztán borod-nál eltértünk belényes fele , ott szép a táj kevés a forgalom kavics itt is volt az út szélén jó kanyargós
Én egy százast nyomtam, de csak lájtosan.
Itt a Bükben, még sok a víz átfolyás, meg az apró kavicsok az út szélén.
na a kép lemaradt
volt motorozás tegnap ? volt egy kis majrécsíkgyilkolás mifelénk
van a francot itt senkinek sincs igaza az én tippem az hogy valamiért lemarad a bezárás és odabasz neki a dugó most hogy az kenéshiány miatti szorulás lusta rugó vagy a kipufogóba a durranás ki tudja itt csak tippelni lehet
akkor igazad van
ebben az esetben a szelephézag kizárva mivel 2-3 hónappal előtte cseréltem lapkákat vagy 4 szelepnél a 16-ból a többi jó volt
Köszönöm uraim! Ha mindet végigpróbálom, csak jó lesz