Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Èn sokkal jobban szeretem a kihaltabb hágókat. A Glockerre vissza nem mennék...A Stelvio sem az én világom...
....a belépő viszont a tavalyi 22 eurójaval maga a horror!

Kevésbé kiépített hágókat negyedáron megjárni,nem kevesebb látnivalóval.
A Glockner volt az a hely, ahova 1x direkt indultunk, aztán ahányszor volt más cél vhogy mindig útba esett. :-)
Lehet, hogy te sokallnád, mert te kanyarvadász vagy. Az én "sétahajókázásomat" nem rontja el. Szerintem egyébként úgy, mint utassal, vagyis jobb, mert lejjebb a súly.
Szmoking és golfruha nincs?
Hogy viselkedik ennyi cuccal,súllyal?
Én még hajszárítót is viszek és egy 24 literes hengertáskába elférek. Most a hálózsák miatt lesz fenn oldaltartó.
De én három hétre mentem, és haza még egy öltönyt is vinnem kellett
Huhh,nekem az összes cuccom 10 napra elfér egy ilyen hengertáskában(naponta tiszta gatya,zokni,póló,1 farmer,bermuda,meleg felső+kaját is szoktam mellétenni,papucs,váltócipő,tisztálkodószer),a hátsó dobozban csak esőruha,kesztyű,víz,szendvics van. El nem tudom képzelni mit cipelsz magaddal?

Igazából bármennyi napra indulok,mindig uaz a cucc van nálam csak a gatya,zokni,póló db változik arányosan.
A subi után huzatos és zajos sajnos. Lehet rajta segíteni viszont. Előre kínálnak nagyobb bogárhálót az állhoz, ez már sokat segít. Nekem ugyanis bekeverte a szelet a plexi mögé. Most hogy kicseréltem, már erezhető a javulás. A barátomnak egyből ezzel, meg egy nagyobb gallérral vittem tavaly haza. A két kiegészítő kb 54€ plusz költség.

Nekem egy kicsit szoros az M-es, az állheveder nyomja az állkapcsom.

Mindezekkel együtt nagy sebességnél és jól fog a fejen, és szépen osztja el a terhelést. A szellőzéssel nem volt gondom, az tényleg jól variálható.
A napszemcsi jól funkciónál, nincs útban. A nyitómechanikák pontosan finoman működnek. Ahhoz még nem tudtam eleget használni, hogy a kb 7 év subizás után megtaláljam a napszemcsi nyitás zárást, de ezen majd finomítunk. Kidolgozás tekintetében sem lehet panasz sem az alkatrészekre, sem a fényezésre részemről.

Igazából nem tudom megítélni objektíven, hogy valóban zajos a sisak, vagy csak a subi után az, de első utamon hazafele, 30 km után félreállta, és füldugóval menetem tovább. A subi is zajos volt ha kinyitottam az állszellőzőt, azt a zajt valószínűleg a gagyi plexi kelti... majd április egytől letesztelem gsxr 1100 -en is...a kis 500 kopasz Yamahán pl nem olyan vészes. Az kimondható, hogy ugyan azon motoron ugyan azon körülmények között a subihoz képest zajosabb volt az eredeti bogárhálóval.
Tesztek alapján jókat írnak róla azért érdeklődöm. A Subit le akarom nyugdíjazni aztán most nézegetem mit is lehetne venni ami még árban és komfortban elfogatható. Főleg úgy hogy egy Com-ra is be szeretnék ruházni.
Kinek a pap, kinek a kántor. Én meg nem hagyom lógva a motoron, meg a bukót se.
Én általában leveszem a kabátot.
Ezért nem veszek fel dobozt.
Nem tom, én csípem. Meg ha elmegyek 3 hétre, akkor több minden kell. A top case-t pl. üresen hagyom, sisaknak, kabátnak, ilyesminek, mert megőrülök a melegtől kabátban
Miabúbánatnak ennyi cucc?
Felét nem használom.
reggeltől estig motoros gúnya utána meg egy póló,rövidnadrág oszt csá.
Én is szeretem a dobozokat. Szeretem, ha van mindenem, és tudok hova elpakolni. Meg aztán úgyse vagyok fülön fordulós típus, inkbb bámészkodós, tatás túrázós, úgyhogy nálam stimmel a dolog.
Zöldi!

Köszönöm!
Én igen, de nem mondom meeeeg, hogy milyen!
Sziasztok! Valaki használ köztetek NOLAN N104-es sisakot? Leírná tapasztalatát mert a 103-as sisakokról nem sokk jót írnak.
A válasz egyszerű:-))
Dobozt is, és zsákot is, és mindent:-))

Lengyelbe így mentünk:-)) (2008-ban)
Én 8 évig terveztem.....de mindig beszólt valami.

Nem fogod megbánni! Egy élmény volt!

Idén a Nochalm, Villacher, Malta a célom...
Én nem.... Szeretem azokat a képeket, ahol fent vannak a dobozaim:-)))
Doboz nélkül sehova:-)


No meg ha megállunk valahol, mint azt tettük is, legalább van hely elpakolni, és nem kell kézben cippelni a holmikat.
Zöldi, az elöl-hátul Power kombó durván mennyi km-t megy el? Én csak egyformkat tehetek fel itt kint. Szotyi te nem válaszolhatsz futásteljesítményes kérdésre...!
Na, ma beröffentettem a gépet. Több, mint 4 hónap után pöccre indult. Jó dolog ez az injektor
Igen, megjártam már vagy 3-4-szer... a júniusi túrádért meg én irigykedem, szívesen mennék újra