Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na arra az emberre kíváncsi vagyok, aki az ÉN motoromon megpróbálná tiltásig húzgálni a gázt ha én nem akarom - már pedig nem akarom...alapból törném a kezét lefelé, a seggbe rúgás közben!
csinálja ha az övé és arra gerjed hogy 20 baromnak tetszik hajrá , ha megvette lereszelheti körömreszelőn aztán felszívhatja az orrába ki nem szarja le viszont a másik típusú senkiházi aki odajön és megrángatja a gázt tiltásig a TE motorodon vagy valameik szintén hülyétől elkéri a motorját hogy majd ő megmutatja hogy kell menni és már pofára is esett aztán húzgálja a vállát na az viszont simán megrohadhat
Én sem díjjazom az ilyet,mert nem tartom értelmes dolognak! De én nem fogalmaznék ilyen drasztikusan! Az ő motorja azt csinál vele amit akar!
Vágnám a rohadt kezét le, amelyikkel a gázt huzigálta....az ilyen miért nem rohad meg!
Igen, köszi, adatlapon ott a mail.
De nagy a csend itt a forumon.
Pentek delutan, sut a nap, es rajtam kivul mindenki motorozik?
En meg ezt nezem:
Köszönöm Zöldi elérhetőséget adjak? ha meglesz a cumó
Gorééé dobtam az e havi rendelést a ződcségemhez
Mailodon a tételszámok :)
Máris
Hali Zöldi tudnál nekem rendelni 4 darabot ? bár most is 35 ös ök vannak benne de alapjáraton bezabál a gép , megpróbálom ujakkal hátha tul lett tisztitva és a 35 már nem 35 .
segitségedet előre is köszönöm
Ilyen van, de 35-ös a legkisebb. 3-5 munkanap, 1200ft/db
Az jo.
csak 300km-re van.
Posta?
Masik tomites kerdes:
A benzincsap es a tank kozti tomites a ket csavar alatti tomitessel egyutt van-e?
Hosszu 30 as kellene de megelégedek a röviddel is mert csak kisérletezés lesz ....
"ne izgulj itthon 100motorból 99 kályhacső van" abból a 99-ből is max 5-ben van katalizátor.Me' az minek, meg drága bele... .
A hosszu vagy a rovid kell?
hat, itt pesten van 3 tomitesgyarto, akit ismerek.
Odaviszel mintat, varsz 20.percet, kesz...
ne izgulj itthon 100motorból 99 kályhacső van, én is minden gépem eddig sajnos úgy vettem, aztán vadászás gyári dobért....
Amit eddig kapott az a múlt, ezentúl már az új gazdán a sors keze.

Jogodvan akár beletankolnod gázolajat is, ha megvetted és a tied.
azért kipróbálnám hogy milyen turbóval a kicsike
Fasza... ez nem hangzik túl jól. Tavaly májusban vette, viszont azt nem tudom ez mikor került rá.
inkább mit nem :)

Viccet félre téve, hengerfej(kipu szelep és szelepvezető és szelepfészek, hengerfej tömb),dugattyú, hajtókarcsapágy is extrém esetben.

Kúton is többet tankolsz, mert ami benzint és levegőt átöblített a gép azt a benzint hasznosítás nélkül vásároltad meg.

Arról megint nem beszélve egy utcai motoron az alsó-közép tartományból való dinamikusz használat nagyon fontos tényező, ezért kerültek fel a genesisekre később exup szelepek, mivel erőltették az idióta 5szelepes hengerfejet...
Vagy lásd a mai kihegyezett gépek szelepei, esetleg egy 125 2T libakergetőt, ahol a henger és rezo fentre méretezett.

Az olyan meg hab a tortán, hogy már nagyon helyesen a mi országunkban is a rend őrei nézik az e betűt és ha nincs bírság,műszaki,stb....
Eleve mondtam neki hogy nekem az nem kell.
Mit tud tönkretenni amúgy?
"A Finster nagyovál sportdobot Csabi kézzel gyártotta a mocihoz, és külön megegyezés tárgyát képezi."

Tehát, ha az új tulajnak van sok pénze, akkor némi bankjegyért ellenértékben kaphat egy kiegészítőt ami hozzájárul a motorja idő előtti tönkremeneteléhez.
Hogyha csóró a vevő jelölt ne izguljon, az eladó megóvja őt, az idő előtti motorhibáktól és adja a gyári dobot.
De megkérdeztem, volt vele egy csúszása, akkor lett cserélve, meg festve is az oldalidom.
Ja és az orridomon a többi is más színű, igaz nem szürke hanem fekete azt hiszem, de azt mondjuk minek fújja át valaki?