Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor, merre? Ha nem vagyok indiszkrét?
Lehet hogy egy-kettőbe szívesen becsatlakoznék....ha nem zártkörű
Országon belül mi a cél?
Azt majd jövőre, mert van még jó pár országon belüli tervezett túra, az már nem fér bele.
Fogarasi havasok... Transzalapina kimarad?
Köszi!
Csabi az enyém 2006-os és azon gyárilag van közép sztender.
Viszont fogni fog, tőlem csinálhatják :D
Lehet, hogy a kici óccó kínaiak csinálják őket.
http://www.stihl.hu/lanckenool...
Válasz a kérdésedre, csak ritkán nézem a régebbi témákat.
szerintem nagyon jó a tdm-en road attack 1 meg a 2 -es használtam gs 500 on meg lasertec-et , ez a michelin ragadósabbnak tűnik csak mintha volna egy kis bizonytalanság mikor átmegy a keményebb részről a puhábbra de lehet hogy csak képzelődök....
Én 2011-ben határozottan fogtam ilyent újan a kezembe.
Érdekes, a road sincs a listában, mégis jönnek 2014-es DOT-tal.
már megszünt nem gyártják 2010-es gumi ezzel vettem a motort de tetszik, oldalán puhább közepe keményebb
"michelin power püré gumesz "

Az olyan ragadós fajta :))
http://youtu.be/F0mnu1cJnYU szombati akciórol egy kis részlet a videjós csávó hátul volt úgyhogy nem tudta venni a galád előzéseket amiket elkövettem elől egy zx12-est terelgető muksóval a michelin power püré gumesz olyan volt mint a légypapír
Most én is feltettem hátra egy powert, mert nagyon nagyon olcsó volt, de nem hoz annyit a hegyesebb profil, mint vártam, úgy hogy marad a road v road2 hátra
25 a sima, 29 a pp 2ct, utóbbinak a széle még lágyabb, egy méterrel nem megy el többet.
Nekem power elöl ,hátul.5 fokban is motoroztam,nem csúszik.Nagggyon tapad!
A PR3 már nem csúszik úgy, ahogy a PR2-re mondják?
Akkor van egy 3. fekete is valahol a környéken, mert Szentendre és Dobogókő között találkoztam szembe egy olyannal mint a miénk
Az attól függ, merre mentél. Dobogókőre nem mentem, de XVI. kerületben és az M0-n láthattál, illetve az M2-n is.
TattooedA.: Veled találkoztam ma délután Dobogókőre menet? Nem nagyon ismerek más Pest környékit fekete GSXF-el
dobtam egy mélt, most olvasom, hogy cumicecil
PR2-őt előre ne!
PP-t használok most,jó,PR3-at próbáltam horneten,az is jó tapasztalataim szerint......Zöldi tud PP-t jó áron.
Mennyi az egyik, mennyi a másik? A 2ct nem megy el többet?
sima power.
Olcso, es nem fogsz ki rajta, mindig tapad.