Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikir!
Látom jártál a Grossglockneren.Most irígy vagyok rád,de nem sokáig,mert júniusban megyünk. 5 napos túra a Glocknerhez.
Basszus, szolhattal volna hamarabb.
Ket hete kaptam meg az enyemet.
Amugy mennyi az ara?
Szerintem sose.
Nemvagyok a mekoraésmilyendobozokatrakjakfelésmikofogazikaverdám tipus.

Jó túraútvonalakat gyüjtök be mint a szivacs.
Jövőre maradok a kontinensen ha lehet és elindulok a vakvilágba csak úgy.
még nem
Hát............végülis van nálam egy 1200-as jelenleg csak nem az enyém.
De mindennap látom.
nem pont erre gondoltam,mert szvsz azt már kiveséztük,hanem a saját alakításodra

érzem én,hogy húz ide a szíved,csak még Te se hiszed el
Lehet venni kilóra a fogaskerekeket.
Nekem meg nem.............a gumi is birja 8-10e Km-ig.
az igaz,de ahogy olvasgatok itt-ott,meg is lett az eredménye
Na jó de én nem 40-el bluttyogok 1200-on.
Had feszüljenek azok a fogaskerekek.
tegnap már kérdeztem,de elkerülte a figyelmedet

mi a pálya
mi meg 5.-ben
Végig 3-4-ben tolom az egészet.
Jogos
Ez a qva V2 nem bírja az extrém alacsony fordulatot. Csattog, zörög, szétrángatja a láncot.
Szeretettel várlak!
Az autóra, mint egy hímes tojásra, úgy vigyázunk.
1 éves volt januárban, most van benne 9.800 km.
"ahol sok helyen még 2-be is alig lehet felváltani szerintem enyhén túlzás "

ideje egy sornégynek újra :D
Én is asszonnyal megyek full felpakolva leginkább tájat nézni, az átlag tempó valamikor nem haladja meg a 40km/h-t. Van olyan, hogy egy 100km-es szakaszt több óra alatt tudjuk le. Nem teljesítménytúra, annak sok értelmét nem látom Az elmúlt évek tapasztalataiból kiindulva mondjuk a Dolomitokban lenyomni 400km-t, ahol sok helyen még 2-be is alig lehet felváltani szerintem enyhén túlzás
Na de nyilván ki mennyire bírja, én puhány vagyok. Napi 8 órás birkozás a DL-lel fullra pakolva utassal a visszafordítókban engem teljesen kimerít
Mi az első nap szállását foglaljuk be otthon 1-2 nappal az indulás előtt. A többit már este a szálláson, ahol van wifi foglaljuk a következő napra, annak függvényében, hogy merre van jó idő, akciós szállás, és kb merre akarunk menni, meg hogy mennyien vagyunk. Simán az is belefér, hogyha túl jó helyre érkezünk, akkor maradunk még egy napot ugyanazon szálláson.
Napi 400 átlagban 400 km-t kényelmesen lehet tervezni az Alpokban.
A csillagtúra kulcsa a jó centrum kiválasztása. Az említett környéken pl. Nauders kiváló központ.
Ne keverjük a szezont kérem
Túrázásról volt szó, azt én jellemzően Párommal csinálom kettesben,
és akkor nincs rohanás, nézegetés van, helyiekkel pofázás, kávézás, kajálás, meg némi lábtartókarc :)
Új gumival indulj...
Te kis Petőfi.
Így szoktam én is :)
250km.....ott kezdünk belemelegedni a gurulásba!
Ügyesen kell megtervezni,Mikir úgy összehozta,hogy max 2-szer mentünk ugyanazon az útvonalon vissza a szállásra,azt is csak az utolsó 20-30 km-ben,mintha egy virág közepén lenne a szállás és a szirmok körvonalát követnéd naponta.
Na de ha vissza kell menni a szállásra akkor el kell osztani kettővel, így máris csak 125 kilcsi (125 oda 125 vissza). Egyébként az Alpokban 200-nál többet én sem tervezek egy napra
Amerre én szeretek motorozni, amúgy sem lehet 250.nél többet menni egy nap :)