Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

100-al olcsóbban? Hol?
Hahun nem nagyon látok árban ez alatt vállalhatót, max 1-2-t.
Irigyellek, neked már van "mókolnivalód".
Na, Zöldinek hála megjöttek a "gumipöcsök" a karbihoz! Lehet folytatni a "mókolást"!
Szevasztok Banditák!Tavasszal szeretném az első teleszkópban kicserélni az olajat./1250 S/. Talán egy éve Zöldi nagyon korrekten pontról-pontra leírta hogyan kell, de nem találom a hozzászólást.Legyetek szívesek leírni vagy a hozzászólás számát elküldeni.Milyen viszkozitású olaj ajánlott./ 10, 15 vagy 20-as/Hány ccm és mennyinek kell lenni a teló tetejétől mérve a szintnek?Köszönöm a segítségeteket!
Hol tudom gyártatni?
Neked valaki ismerős?
Vagy faragjak bele valahogy valamit?
Van benzin álló gumim.
Hali megnéznéd nekem van e 4 darab? Sehol nincs készleten csak az ígéret földje az egész...
Köszi a segitséget skacok
A számadatokat nézve elég árnyaltan fogalmaztad
Ugyanakkor ugyanezen adatokból kiindulva szerintem nem baj ha van 2-3 blokk a garázs polcain , mert hogy a tartósság nem az erőssége az is fix.
ez gyártatós lesz, az egész tanksapka egy cikkszámon fut
Üdv Kolegák, jó reggelt mindenkinek.
Zöldi, vagy Valaki!
Tanksapka tömités van-e?
Tegnap a levett tankot nézegettem, benzincsap, meg miegymás.
A tanksapkán lévő tömités le van szakadva.
Nem egyszerü tömités, van pereme, meg szét kell szedni a zárat, hogy hozzáférjek.
Ha kell, csinálok róla képet, ha hazaérek.
Alapjarati fuvoka? Elmetileg van...
http://www.ebay.com/itm/Genuin...

Esetleg itt keresgélhetsz....
Sztem nem gyari kormany, az orridomon mit keres egy szurke elem,
meg jo szazassal dragabb, mint amennyit er. Ennyiert 1200-t kapni...
Hali
Ide irányítottak segítségért, nem tudjátok hol lehet szerezni Keihin karbiba alapjárati fúvókát venni? hosszú vagy rövid szinte mind 1 csak 30-as méretbe kellene 4 db
A segítségeteket előre is megköszönöm
Ez nem lehet gyenge...:

http://www.ebay.com/itm/Suzuki...
Pénteken kiderül minden :)
Úgy voltam vele hogy vagy ez vagy FZS600. Amelyiket hamarabb találok jó árban jó állapotban. Jelenleg ez a befutó, meglátjuk
Szia!
Sokat ne gondolkodj,nagyon jó gépek nekem is volt,de az 2007-vizes volt már.Azóta is bánon,hogy eladtam.
Sziasztok!
Pénteken megyek megnézni ezt a motort, háta... :)
Csak kérdezném hogy ismeri-e esetleg valaki, vagy tudtok-e róla valami infót. Esetleg a szakavatott szemekkel láttok-e rajta valami nem szokványosat.
Előre is köszi!
Nekem fent van már vagy 5 éve..... azóta 2 műszakin is voltam ugye.
Általában megkérdezik: AZ MI?
Majd mikor elmondom, megmutatom, akkor rácsodálkoznak - és ennyi.

Pedig nem márka....hanem csapat-tapasztalat-megosztású:-))

Szóval ettől ne tarts!
Ja, a z6 GC is ilyen 300 kiló körüli önsúlyúakra ajánlott,
de pl vadász, amikor még ilyen 30 ezreket ment évente, folyton a z6-ot nyomta, és neki a gc jobban tetszett.
Enyém túratehén ,velem
GSF1250-re raknád a GT-t? Szerintem, illetve a Michelin gumiválasztója szerint is az igazából csak a "túratehenekre" való.
Oké,majd nyáron,előre power.R17-nél már van
meg nem elerheto a gt
a sima 80e parban.