Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor jól láttam!
sales!

Sajnos nem tudtam menni,mert jármű eladási projektem volt/nem a motort/,és jöttek a vevők,meg ki kellett pakolni,stb,stb!
rimen!

Nem lehet ennyire általánosítani! De...az tény,hogy én is sok bömbölőssel szoktam találkozni,és kb a három negyede tényleg nem köszön!
Az autós bömbölősök kb.90%-a meg tényleg egy f....sz szopó agresszív barom! Nem egy akart már versenyezni velem,meg versenyzett is,mert a bömbölős az egyik olyan állatfaly,hogy ha előtted megy mondjuk 120-al és megelőzöd akkor tuti,hogy minden áron vissza akar előzni! Persze ha csak nem egy 520LE-s ről van szó,akkor esélye sincs a buzinak!
Helló Maxxy!
Voltál tegnap Halason a télűző bulin?
rimen!

Egy helyi barátomnak volt nemrég egy csilli-villi közel 4 millás bömbölője! Aztán történt,hogy elmentek egyet motorozni a balcsi köré,és láss csodát a csilli-villi bömbölő egyszer csak beszarta magát! No felrakták egy trélerre oszt elvitték a környékbeli bömbölő szervízbe/Zamárdi?/. No oszt ottan meg is javították az elektronyikáját vagy 100 pízé! No oszt az én komám még az este felrakta hirdetésbe a bömbölőt,oszt el is adta! És azóta is él boldogan....no nem egy sutyukival igaz,de egy Honda Pan-al! Szóval leszarom én az összes bömbölőt,de főleg az autós bömbölőt!
Köszi Erik!
Tényleg tök mindegy hogyan állítod, két személlyel már teljesen másként hord a fényszóró!
Én ezek közül választanék
a tolatyuk allat is cserélj 0 gyűrűt
adatlapod ?
bmw teszt ........... pénteken ...... egy zsír vizes boxer el huzót meletem . 120-130 tempó ........... még csak a lábát sem logata ... hát mondom vissza elözöm mán ezt a kétkeréken guruló pénzes dobozt ............... Elen állt 200 ig aztán el fosta magát én meg kapcsoltam a 4 -diket ..... én meg meg köszöntem hogy saját magát meg alázta
rendben ............ meg kérdezem van egyáltalán motorod ... vagy ha van milyen ? aztán lökheted ezt a a bmw ki ha én nem dumát
Nekem ez van, én ezt javaslom:-
24 ezer után, dehogy.... Mint az új olyan, csak a frány idő meg a benzin megette a gumicsöcsöt. De ez sem volt még SOHA szétszedve.....az előző tulaj nem volt egy szerelgetős típus.
Belefér, Nekem is ilyen van benne.
De szip latvany!
Telen en is szetszedem, nem volt eltakaritva kb 6 eve, igaz, ket hetnel tobbet nem is allt. Tuszelepeid nem vallasok?
De szip latvany!
Telen en is szetszedem, nem volt eltakaritva kb 6 eve, igaz, ket hetnel tobbet nem is allt. Tuszelepeid nem vallasok?
A köcsög BMW-sek nem integettek? Majd én bepótolom,meg amugy is intek minden motorosnak
Má' csak a 2db "gumicsöcs" hiányzik...
Tényleg elmehetnek a náthába, főleg azért mert ha az örök életre tervezték volna és a saját faszságom miatt tettem volna tönkre, akkor kérjenek el érte ennyi, de ha jól olvasom fogyóeszköz a ku@rva anyjukat...de mindegy a motorozás nem olcsó mulatság
Először helyesen írni,majd okosan ítélkezni.
Igen, belefér, tettem bele ilyet, de nem igazán volt jó, minden irányba szórta a fényt.
Olyat vegyél, amelyikben 4 LED van, és mind előrefelé.
Az tökéletes!
Most is olyan van nekem benne.
Azt a mamola editiont?
Nekem nincs gondom vele, elméleti szinten érdekelt volna, hogy van-e valami érték, előírás. Ha gondom lett volna vele, akkor már megoldottam volna.
..azé' vannak kivételek, én is mostanában akarok venni egyet a Bandit mellé..:-)
Azok BMW-ek geci.. .Überfasza kemény gyerekek, hogy gondolod, hogy majd Neked integetni fognak..? :-D