Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
650-es bandira keresek hátsó sárvédőt (nem 50ezer forintosat), talán tud valaki segítenni.
Előre is köszi!
nem feszegetném én sem ezt a BMW ... ilyen fasza meg über jó ....meg 7 milláért egy rakás szar ducatí stb

tény a bmw most viszi a primet ha fele enyibe kerűlne és nem romlana el álandoan még jó motor is volna


amugy egy fos talicska
Gondolom igen, RedB-ból vették anno.
Fent a hágók tetején fényképezkednek.....
Szevasztok!
Már másfél éve nálam van a Bandi,de még nem kellett benne izzót csereélnem.Most arra gondoltam teszek,bele ilyen helyzetjelzőt.
Szerintetek belefér?Még szét sem szedtem,T10 helyzetjelző van benne?
Hiába az előírás, badzhatod a motprodnál! Úgy állítsd be, hogy lássál vele. Sötétbe csináld, próbálgasd pár körrel! Amint felpakolod a motort dobozokkal, és mögéd ül valaki, úgyis szart ér a beállítás, mert az égbe fog világítani.
Érdekes ez. Én nem szoktam ítélkezni, de már többször feltűnt (tegnap is), hogy ha szembe jön egy GS vagy RT vagy GTL, pláne ha többen vannak azok sosem köszönnek . Ettől függetlenül jó gépek. Legutóbb mentem egy 2002-es 1150GS-sel. Nagyon rendben volt.
Ezzel kapcsolatban az érdekelne, hogy mi is helyes magasság? Van erre valami érték megadva? Kresz elvárás?
Ezzel az imbusz csavarral!
Ez a belpiacos diversion?
vettem.
Amugy elmennek a p#csaba, egy 0.05 euroert lefroccsontott T idomert ennyit elkerni...
Sziasztok!

A segítségeteket kérem, hogy hogyan lehet az 1250s-en fényszóró magasságot állítani, mert nagyon lefelé világít.

Köszönöm
Azt még értem, hogy autósból köcsög a BMW-s, de hogy motorosból is... Úgy látszik ez a márka kizárólag tahóknak van fenntartva.
Én meg egy ilyet találtam
öööö, bocs, hogy kicsit még szólok, de hol is volt éppen mostanában igen nagy balhé autós teszt adatok meghamisításáról?....amik újságokban és az ADAC-nál is voltak, ja, hogy nem "is" voltak hanem csak azok voltak? .....asszem épp most zajlik arrafelé egyfajta összeomlás a tesztek és besorolások közelében némi lemondásokkal és kirúgásokkal... ....tehát tesztek....azok pont annyit érenk mint akik írták őket, nagyjából semmit....egyvalami ér valameit, az eladási és szerviz/javítási statisztika feltéve ha nem hamisítják...
Azért ezen az alapon szólhatnék én is.
Csak én nem teszem.
Mert hóttmindegy.
Nagy a világ.
Mindenki elfér benne.
Kár a betükért.
Az utána feltett kérdéseid sem értem?...hát akkor magyarázd meg...vagy inkább ne...
Rosszul értelmezel,én csak egy motoros cikket másoltam be ide.
Nagyjából mindenhol ahová ezek nem jutnak el....neked amúgy bekattant valami?...csak kérdem, mert senki nem szól itt addig a bömösről egy rossz szót sem amíg valamit ide nem írsz a Suzukikról, hogy márpedig a béjemvé mennyivel jobb...
asszem 98as karbis fazer600 plexit mennyiért tudsz?
Nekik az utak megtétele után sikerült bekerülni egy elég neves teamba. Ti merre jártok?
XJ400-ra lehet kapni plexit? Akár gyárit akár utángyártottat ami kissé magasabb? Én nem találtam.
Hogy hol vannak a Suzukik?....hát az utakon...a többi gép meg az újságban...
DE hol vannak a Suzukik?