Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom fizetett ujságírok,amatőrök,nem értenek semmihez
MOTORREVŰ 2014.03
Az első,a negyedik,és a hetedik helyre figyeljetek.
Akkor durván 7200 jó magyar forint ha jól számolok a kettő... Viszont ahová való, onnan nagyon hiányzik, kenyérbélből mégsem gyúrhatok, tehát kell. Méghozzá 2db mert ez miatt nincs kedvem megint szétkapni a vasat.
2,5 a gyari ertek, de hagyd ugy, ha ugy volt jo!
www.bike-parts-suz.com
ott az euros arat 300-zal szorozva megkapod a kb magyar listaarat. Ha an az egomi raktarban, szerdan Nalad lehet.
A 800ast hasznalom evek ota. A nockalmon sem sikerult felforralni ;-)
Skacok, most én is kérdeznék. Lecserélem a fék és kuplungolajat (DOT 4). Érdemes venni drágábbat, vagy csak lehúzás és tökéletes bármilyen DOT 4-es? Csak mert van már 800Ft/0,5 L meg van 3000-ért is.
Szétkaptam a karbisort, kipucoltam, kifújtam sűrített levegővel, "O"-gyűrűket kicseréltem, már csak egy kérdésem van, a keverékcsavart hány fordulatra kell nyitni? Három és félre voltak, az jó?
Köszi, de egyenlőre megvárom mit tud lépni Zöldi kolléga az ügyben. De valami expressz megoldás kellene mert most áll a projekt...
Szép hétvégét mindenkinek, megyek tovább fürdőzni a benzingőzbe, remélem nem találok több elporladt gumialkatrészt!
Amikor a motorokon a tulfolyorendszerek hianyosak es a benya ratud folyni hiba eseten a kipufogora, akkor a nagytudasu embereket siman lehetne kuldeni a sittre emberolesi kisertert. Jo olvasni, hogy itt a topikbol kapasbol tobb ember is alapos preciz faradozassal vigyaz ra, hogy szakszeruen mukodjon.

Ahol egy motornal a tank megbontasa nelkul lathato ott is sajnos siman megkapja a muszakit, de a km ora fnykezes, 530ft matrica meg 1200ft adatlap dij az kurvafontos sajnos....


Bocsi, hogy kijott belolem, de ugyerzem egysegesen egy dicseretet megerdeltek, hogy foglalkoztok a tulfolyo kerdessel is.
Egy darab kellene? Maradt egy 1200 K1 karbisorom, azon az egyik hibátlan, a másik még használható, de sérült.
volt ilyen tavaj nálam valami szakszervizbe csinálták

https://www.facebook.com/media...

1-2 ... 3-4 közt az össze kötö sem volt rajta és mind két T elág cserélni kellet

Sokan azt sem tudják minek amotora ez azt hiszik egy sima tul folyó

kb így .............és megszünik a benya szag
Egy DL-nél nem végeztél volna ilyen hamar A Bandit-t azért bírtam mert nem korongos volt
Sor4be jó cucc. Kva sokat bír, és szebben is jár tőle.
Csak kicsit drágán adják itthon...
nekem van 7 db de nem adok el és minden kis bizbasz van a karbiba 32- 40 ig
Akkor kossem ossze a karbik felett, es engedjem le a blokk ala?
Lehet, hogy a csovek hianya miatt van alltalanos benzinszag a moci korul?
Mert folyas sehol nincs, csak szag.
Es sokallom a benzin fogyasat, ugy, hogy nem is megyek vele.
Csap elzarva, nem ereszt.
A nyitasahoz a vakuumot a jobb elso karbirol kapja, a tobbi karbin az a csonk gumikupakos.
Ezek az osszekoto baszasok vannak csak szabadon.
És az én kedvemért?
kb 5 munkanap, pontos ar hetfon( a kedvemert se nyit ki a szalon hetvegen ) ;-)
Mikorra tudnál ilyet beszerezni és mennyiért?
van aki hasznalja,altaanos celemny szerint nem javasolt
Lehuzom at arat.
Nem Te vagy az elso, akinek elporlik.
Zöldi kolléga! Ilyet esetleg?
Iridium gyertyáról vélemény?
Itt van ni!