Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...aszt!

Keménycsávóknak 2T idomos!
Hogy hozzátok márka preferált legyek pl. rg500
A naked lányoknak való.
A kemény csávóknak chopper az ász
KB úgy néz ki hogy ha nem vagy kényes akkor a villahídba beleszabsz két aludarabot és vagy behegeszteted vagy fémragsztóval bererősíted.Megfúrod a villahidat.Ez kedv és barkácskéz kérdése de 2-5e.Az MZ kormány olcsó és rodna de akkor mondjuk 7e az összköltség a héfalnál a gumicső talán 4-5e ha szereted kifeszíteni a vezetékeket átrendezed és nem kell a kapcsolókhoz hozzányúlni ha nem akkor forrasztasz,a gázbowdent vagy veszel vagy bowdenes nekem todott bele talán 4 rugóért.15e az össz költség olcsósítva és a kuplungvezeték szintén gumicsővel még 5 rugó.
Tehát 20-25-ből megvan.
De ha nakedet veszel ilyen gondod sincs.
Tizes fúró, bontott riser, MZ kormány, 10 ezerből megvan
Talán valamivel az ülés keskenyebb, de amúgy igazad van....nekem legalábbis nem kényelmetlenebb mint a többi....
Mindig csodálkozom mikor az SV említésekor folyamatosan kimarad a naked verzió.
Mintha nem is lenne.
Pedig az semmivel sem kényelmetlenebb mint az említett tipusok.
Tény, hogy amilyen gépeket írsz azok alapból kényelmesebbek mint a sövö bár a lányaim soha nem panaszkodtak pedig hosszabb túrák voltak többnyire....igaz, a békára sem panaszkodtak...
Párat csináltam, tényleg nem nagy kunszt és az tény, hogy legalább annyiba kerül mint amit írtál, de ezt bele kell alkudni.
Szia Szotyi1!

Engem érdekelne az a Würthös lánc spray... mi képpen juthatnék hozzá?
Fontos lenne az utasnak is kényelmes ülés és üléspozíció. Az SV így sajnos kiesik a képből. 1200 Bandi, 1400 Gsx, XJR, ezek az építések jönnének be neki.
"de nem nagy kunszt túrakormányt rátenni"

Azért ezzel vitatkoznék...kb 50 rongyot el lehet locsolni a "semmire". Felsö villahíd, kormánycsö, módosíott-új fékcsö, gázbovden, stb...meg pár óra bajlódás...meg alkatrészbeszerzés, kisérletezgetés.
K6-os.
SV? (nem az enyém, megnéztünk 2 hete egyet amin mérhettem s. végnyomást is és kipróbáltuk) Igaz S-es, de nem nagy kunszt túrakormányt rátenni.
Kollégám 1000 cm3 feletti, 2001 évjárattól fiatalabb, magyar gazdás túramotort keres max. 900e Ft kerettel. Hétvégére érkezik egy komoly érdeklődő a 650-es Suzuki Savage chopperére. Ha tudtok valami leinformálhatót, írjatok. Úgy látom, az 1200-es Bandit érdekelné a leginkább, de nem márkafüggő a dolog. 1400-es Gsx is nagyon bejönne neki. Természetesen ütött, vágott, törött motor kizárva.
Én is éjfélkor kezdtem el gumit ragasztani tegnap, úgyhogy erre iszunk egy páleszt :D
Valaki motort vesz, valaki meg projektet...
Udv Kolegak!
Jelentem a Bandita szet lett kapva egy kicsit.
Az vesse ram az elso kovet, aki nem csinalt mar olyat, hogy belekezdett valamibe, amit aztan egy kicsit megbant.
Igy ejfel korul mar banom egy kicsit.
De talaltam nehany kokanyolast, es megprobalom helyrehozni.
Nem hibaztatok senki elozo szerelot, ez mar ilyen.
Na, csucsu, holnap is lesz nap.
Oké,amúgy 2-3 hetente járok arra.
kösz ! rendeltél már innen ?
Szia Szotyi!Ha marad,egyet tegyél félre nekem is légyszi!Gondolom nem nagyon jársz Bonyhád felé?Ha az idő engedi valamelyik hétvégén elgurulok feléd!
Sziasztok esetleg valaki tudna e 2003 as 1200 esre doboz szettet tartókonzollal együtt? Köszönöm! Üdv Gábor
jóemberek nincs-e valakinek véletlenül 1200-es bandit kilóméteróra ? a mechanikus