Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Èn is köszönöm!
Holnapra megnézem.
Szilikonos ?
Kösz!
Van ilyen Würthös lánc sprém eladó,1200ft/db ha valakit érdekel....
Az összes Würth cucc kivétel nélkül nagyon jó termék.
Igen csinálgatok.
Azt hiszem, hogy májustól járható.
Fizetős.
GPS-en engedélyezni kell a fizetős utakra is tervezést.
Ezek mind fizetősek: Großglockner Hochalpenstraße, Nockalmstraße, Hochalm-Straße. Meg még lehet, hogy van egy-kettő. Én ezeken jártam, ezeket ismerem.
Szevasztok!
Nyáron a cimboráimmal Grossglocknerre készülünk.Az lenne a kérdésem járható-e Radstadt felől,északról délre a 107-es út. Át szeretnénk motorozni,de a gps nem engedi.Talán azért mert fizetős. Járt már valaki arra felé?Köszi!
De csak mennyiségi kedvezménnyel
Azon az áron kéne pár kartonnal.
Kaptam
Mennyiért adják?...amúgy jó cucc...
Üdv kolegák.
most volt az egyikbeszállító partnerünk.
Szerintetek mennyire jó-nem jó?
Próbálta már valaki?
Gyártasz ilyeneket?
Szia
Tudok cső doboztartó konzolban segíteni.
Ha érdekel írj: petyaa89@freemail.hu
Üdv
Sziasztok!

A RedBaron-nál lévő fekete 2008-as GSF 650-esről tud valaki valamit?

Náluk még nem érdeklődtem, mert a vásárlás még kicsit odébb van...nah meg Debrecenből majd pénzzel mennék már nézelődni ha elindulok :D

Köszi!

Balázs
Heló!

44L-es kappát tudok 3 darabot, 50 ezerért, felsőn háttámla is,
ha érdekel küldj egy mailt.
Gy
Sziasztok Banditák!

Oldaldobozokat illetve konzolt keresek a motoromhoz, ti milyen típusokat használtok? Kappa K40-esekre lenne lehetőségem 50 ezer körül ezen kívül még gyártatnom kellene hozzájuk oldal tartót is a meglévő gyári konzolra.
Enyém is ilyen.
Pisti ! ..haverodnak össze mokoltam a biciglijét ... ki van nagyon az digó/őstericke koprudukcio ilyen kalapácsal szerelt vas ..........

ja köszi

https://www.facebook.com/photo...
hogy más szám jelenjen meg a müszerfalon !
Már volt 1000x
Hibás a leírás: link

Hatása elméletileg van, gyakorlatilag még senki nem érezte.
Itt is így csinálják: link

Egy ellenállat az egész lényege. Vagy 15k-s (6-os fokozat) vagy 6k8 (5-ös) Típusfüggő, hogy melyik motornak melyik a jobb. A GIPRO- állítani, hogy melyik fokozatot mutassa az ECU felé.
Csináld meg 7-szegmensesre: link

Itt a segédanyag: link

A képeket elnézve nem lenne gond megcsinálnod. Az ECU-ba meg bevezetsz valami fix jelet, mondjuk a 6-odiknak megfelelőt. A gipro ATRE is csak ezt csinálja.