Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye!

Én is adtam épp mindkét vasnak.
Egy tank után ez a spuri csinált valamit!
Direkt nem szedtem szét atomjaira a karbit és nem dobtam bele ultrahangos mosóba.
A fuvókákon mindenhol csupa gyanta volt minden!
Gondolom a járatok is a karbitestben( imádlak Keihin cvkd sor...)

Nem mondom 100% egyenértékű az UH val meg, hogy nem érdemes 2évente szétkapni a sort, de ilyen spurit félévente érdemes használni....
Sziasztok!

Bukógombát hol/milyet érdemes venni? Érdemes a hengerfejre tenni védelem gyanánt a két felfogató csavarhoz oldalanként egy alu lapot?

Ezenkívül lehet nekiállok egy komoly projektnek:
S-esből Naked lesz :-) Mondjuk ahogy elnézem elég sok mindent kell cserélni....Még a felső villa összekötőt is.
Hány perc alatt teszed meg?
6 km ;-)
Egyenlőre a cső rögzítése szárad.Az öntapadósban nem bíztam.Meg a relét kell berakni.
A jövő héten talán belefér egy próbaút.
Nekem 20 mp korul cseppent,de csak egy tuvel,majd a gyakorlatban ugyis meglatod az optimalis cseppszamot.
Olajzónál mennyi a cseppszám KB.
Olvastam 40-90 mp-ig mindenfélét.
Most egyenlőre 90-95 mp közé lőttem be nem kevés az?
Nekem sem azért kellett mert nem tudom hogy "merre járok" a fokozatok között, hanem mert nagyon teccccik - engem nem idegesít.
zöldivel értek egyet. Nekem is van a DL-n Proptech vezérlő elektronika meg fokozat kijelző, de engem a kijelző annyira idegesített, hogy feltekertem a kábelt és eldugtam az ülés alá az egészet (ha jól emlékszem fixen be van kötve a kábele). Teljesen felesleges cucc.
Ap racinget kuldtem Neked, akad bendix, brembo, ebc, de mindegyik dragabb.
Írtam mailt.
Miért,nincs fokozatkijelző?
zöldi!
érdeklődnék hogy a Ferrodon kívül lenne még kedvező fékbetét ajánlatod?köszi
Na ja, újat tuti nem veszek, de ha lenne egy feleslegessé vált használt jó áron, meggondolnám.
nekem csak azért kéne fokozatkijelző,mert sokszor nem tudom hogy 4ben vagy 5ben vagyok e.
Én nem adnék pénzt ilyesmiért, ki fogod tapasztalni, mennyit gangolj vissza, új motornál mindig meg kell szokni.
Az utolsó gang kb 50-től használható, szóval olyan sokat skálázni nem kell, hacsak nem nagyon dinamikusnak lenni. Arra meg majd ott lesz egy 1.2 legközelebb :D
Nézd a ládád :D
Zöldi!
Szükségem lenne egy garnitúra gyertyára (JR9B).
Tudsz árat mondani?
THX
Az ára irányár alku belefér.
Igen, láttam nagyon szép motor és tetszik is, de nem gondolom, hogy az említett összegért megválnál tőle. :)
Az enyém eladó.Itt megnézheted a hirdetést. http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_650_s-7518153
Sziasztok!
Tanácsot kérnék. Szeretnék én is Bandit tulaj lenni. Mindenképp S-es érdekelne.
Ezt (is) néztem.
A motor véglegesen ki lett vonva a forgalomból legalább 1 éve. Mire érdemes odafigyelni megtekintéskor? Esetleg nincs valaki a környékről, aki adott esetben megnézné velem?
Átírással szeretnék beférni a 650-700-as keretbe, ha valakinek lenne eladó, az is írhat.
Köszönöm.
Hát ja.... De öregszem és nem árt már a műszeres felügyelet!
Most nézem, neked 1,2-es van. Annak mindegy is, hogy melyik fokozatban van nem?