Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna ilyen maradi vagyok .Nincs
Van MSN-ed?
Csábító az ajánlat.
akkor hajrá aki talál nekem egy 400-as banditot és meg is tanít motorozni kap egy nagy puszit

addig nem lehetne hogy szoktassatok a motorhoz amíg nem lesz meg a jogsim?
ma kiderül mennyire basznak meg a kategórián kívüli vezetésért
Az előzőeket egy kicsit nagyon kapkodva írtam. Elnézést a sok hibáért. Szégyenkezem magam miatt.
Valóban nem dedürtki, hogy lány vagy. Ezért írtam még annó,hogy töltsdki az adatlapot. Amit Te gyorsan meg is tettél. Fotó?
Akkor is 400-as a befutó,ha lány vagy!
egyértelmű 400 csak nehogy így járj
Nagyon kedvesek vagyok:-) Az nem tudom mennyire derült ki hogy lány vagyok. Szóval tanácsoknál kéretik ezt is figyelembe venni, és szívesen vennék 400-at de jó lenne ha valaki meg is tanítana motorozni:-)
Hali Pötty ! A 250-est felejtsd el, szerintem min 400-asban gondolkodj. Ha a kicsi banditot veszed nagyon hamar ráfogsz unni és cserélni akarsz. Minden szempontból jobb választás a nagyobb. Üdv: Szabi
Pötyke!

Az én 400-as banditom is 22kW papírral fut, bár elég nehéz ilyen mocit elcsípni, nekem is mákom volt vele. Szóval ilyen is van, csak sasolni kell a hirdetéseket. Ha megengedsz egy megjegyzést, én is vacilláltam a 250 és 400 közt de minden ismerős azt mondta, hogy a nagyobbat, mert:
-két személyt/nagy pakkot kevésbé érez meg
-nem kell szétforgatnod, hogy menjen (bár ez tőled függ), így hosszabb élettartama lehet
-nyomatékosabb, erősebb
-szebb a hangja

Mondjuk egy nagy hátrány van, az hogy ebből kifolyólag, többe kerül a biztosítás meg az adó. Bár mondom, ha olyan papírokkal veszed, akkor ez se nagy ügy
Nem tudtam milyen tartományban gondolkodsz. Meg nem is lebeszélni akartalak a 250-ről, csak felvetettem egy másik opciót. Hát igen, Puskin is megmondta: az Anyegin sok múlik :-)
pont ezt néztem miközben írtál:-) Tetszik nagyon de én idősebbet keresek mert ennyit most nem tudok rásszánni, de ha 4-ért odadod akkor viszem:-)
ha van msn akkor: kgergely@unicomp.hu
Ő az. Sztem teljesen jó - nézz meg azért többet össehasonlításképpen: http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
OK, ha elég hozzá a rendőr szerint is az A korlátozott akkor érdekel az eladó motorod, oktatással együtt:-)
Az oktatás részemről kissé nagyképű lenne - 2007 novemberben lett meg az A-m :-) Persze amit tudok szívesen megosztom veled. A 7végén például megtanultam, hogy lehet eldőlni oldalra az álló Bandittal - mindezt egy jónéhány fős közönség előtt a kenesei motorfeszkón:-))
Amúgy ha még van ráhatásod szerintem az A-t csináld meg a korlátozott helyett - attól még vehetsz kisebb motort amíg gyakorolsz.
Ha meghalni akarsz, akkor elég egy bringa is - csak jól kell célozni...:-) 60km/h (és év) felett minden veszélyes és észnél kell lenni. A GS 500-ak jó része 25KW-os papírral fut....
De a GS500-ra már nem jó a jogsim ugye? mert csak max 25kw. Azzal amúgy is tuti meghalnék az leső utamon amilyen nagy gyakorlatom van:) de ha válalod az oktatást és a rutin segítését a sulin kívül, megköszönöm
Jogos. Én GS 500-zal kezdtem - amit még árulok...reklám off :-)) - , az is tökéletes a célra és kb. 180 kg ha jól tudom.....Előtte 1-2 év budapesti Vespa-zás "túlélés" jeligére :-)
Egyrészt mert A korlátozott vizsgát teszek, úgy gondolom a 250 ccm-nél nagyobb motoron nem kéne elkezdenem. Túra motort szeretnék ami kicsit azért sportosabb kinézetű. Formára a Suzuki tetszett a legjobban és a paraméterei is megfelelőek. Egy 156kg még talán kezdésnek is megtudok tartani:-) Első gyakorló motornak többen alkalmazzák, így gondoltam követem a tapasztalatokat. Mivel csak 165 magas vagyok az is meghatározó miről ér le a lábam:-)
Mi alapján választottad a 250-est? Amúgy mi is hasonlóban sántikálunk bandaügyileg.
Remélem ennyire elég, még nincs sok minden amiről írhatnék, de remélem lesz
Hali Pöttyke ! Az adatlap kitöltése elmaradt! Pótold a hiányosságot.Üdv: Szabi
Sziasztok!

Kezdő motoros lennék, és egy 250 ccm banditot szeretnék venni. Egyrészt ha valaki tud eladót szóljön másrészt mivel magányos kezdő motoros vagyok szívesen vennék egy csapatot ahova befogadnának és segíteni tudnának elindítani pályafutásom
Kérlek írjatok
Nézz szét a nagyvas.hu-n. Ott vannak külön a márkákhoz is, meg vannak univerzálisak is, attól függ milyet akarsz visszarakni.