Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen mint a tesztben,csak a fotókon látható sisaknál azért jobb állapotú.
http://www.sportmotor.hu/teszt...
Ha szeretnéd, majd lövök egyet.
Egy Schuberth Concept használt L-es bukó. Normál állapotban van, higiéniára is adó cimbora viselte.
Fotót lehet kérni?
Annyit megér.
Emberek, nagyon zsír, mattfekete! L-es
Zöldiii!
29.990 a Schuberth sapkáért sok?
Vidd már el, ne kelljen kerülgessem!
ez van ezt kell szeretni második tulaj egy 50 éves nő volt benne van a papírokba akitől vettem egy innen kiment emberke motorokkal foglalkozik 10 valahány éve vettem már tőle motort és elég megbízhatónak tartom na meg odakint elég szép summával honorálják a figurázást a kereskedő pedig köteles garanciát adni az eladott motorra
Ugyan. A Németek mind GS-el csinálnak mindent, mert az a legjobb sport, túra, enduró, cooper, stb a világon :-)
És te el is hitted :-) Az enyém is az asszony nevén van, aki a kisgyerek miatt csak a vasárnapi misére jár vele, meg néha az oviba, mert óvónő :-)
YOSS!

Talált süllyedt! A nagyobbik fiam is mehet már 400-as géppel,és anyagi okok miatt ezt találtuk ki,hogy akkor lesz egy gépünk amivel hol ő,hol én megyek majd!
Hál istennek az én véremet örökölte,és nagyon tud vigyázni a motorra!
Ja....meg a garázsba nem is férne el két motor! Kint meg nem hagyom! Ennyi....
sales!

Privátban minden fontos dolgot elküldök neked,vagy írj a vwgolf2@freemail.hu-ra!
Köszi! Szia!
Üdvözlet Mindenkinek!

Maxxy!
Lehet többet tudni a gépről, évjárat, km?
lehet meg tudok egy felet olcson ;-)
Csak nem egy burgi?
Tibi Coelho.....
Nem tudtok egy eladó DT 80at?
A szenvedély és az ész, ritkán járnak kéz a kézben!
(Saját)
Rossz felé tapogatódsz!
Pedig gazdaságilag az a legkevésvbé védhető.
Vedd meg,és azt bontasz le róla amit akarsz! De az meg bűn lenne!
Sírva kérlek, csak CHOPPERT ne!
Nagy csalódás lesz szerintem.
(Nekem volt egy böszme 1.6-os erőcruiserem tudom miről beszélek)
Megértem.
Ettől függetlenül ha mégis meggondoltad magad, akkor lehet hogy az ülésre is tudok egy embert aki egy full gyárira ráfizetne .
Szóval ne felejtkezz meg az ajánlatomról kérlek.
piti1!

Egyenlőre ezt nem akarom elárulni,már mint,hogy mit veszek helyette! Csak annyit,hogy jóval nyugisabb jószágra gondoltam!
Így szeretném eladni,mert ez a motor szerintem így kerek,ahogy van! És azt szeretném,hogy a következő gazdája is legalább úgy vigyázzon rá,mint én!
Fogalmam nincs mit kell arrébb tenni,meg nem is áll szándékomban változtatni rajta,gondolom a ferdeszemű mérnökök csak tudták mit terveznek,eddig működik!