Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"szerinted ki mondta el hogy hol laksz ? hol tárolod a szaraidat , ? hol dolgozol ? az ujamból szoptam azt is modta egy tag ,, hogy már rád férne egy ki ados verés mert éjel napal a Matyi bácsi segét nyalod , te szarházi !"

A választ megmondom!
Azt,hogy hol tárolom a "szarjaimat" azt láthattad amikor a motoromat hirdettem! Ugyanis a képek mind ott készültek a "kis" utcában a garázsnál!
Azt pedig,hogy hol dolgozom egyszerűen a facebookról ki tudtad nézni!

" hogy már rád férne egy ki ados verés mert éjel napal a Matyi bácsi segét nyalod , te szarházi !" Ne röhögtess már...azért akarnak megverni,mert Matyi bácsival komázok? Te tényleg nem tudod már,hogy miket irkálsz itt össze-vissza!
Én jót szórakozok... a két hülyén
taschner!

Azért ne röhögtess már,nyolcan hívtak kapásból Bajáról! Mind tudta a telefon számodat! Ugyan már,ezt Te sem gondolod komolyan,hogy ezt bár ki is elhiszi?

A fórumról pedig csak ketten ismernek személyesen,azokat pedig mondtam,hogy kik!
taschner!

Én kulturáltan írtam,és most is azt teszem,veled szemben!
Beszéltem most pitivel telefonon! Ő azt mondta,hogy halotta valakitől aki hallotta valakitől....stb!
Valóban van egy közös ismerősünk akivel tavaly és idén is együtt mentünk Boszniába Sasának hívják és bajai! Ő is a csapatban volt és valóban nem mérhető össze kettőnk motorozási tudása! Valamint van ott Baján még jó pár olyan motoros akikkel nem vagyok egy kategória,mert ők nagyon tudnak! Ettől függetlenül amikor Boszniába mentünk soha semmilyen hisztizés nem volt,mert eleve a speedesek mindig előre mentek,mi túrások pedig mögöttük! Ez mindig így volt megbeszélve és ebből soha nem volt semmilyen vita! Én is tudok ide telefon számokat prezentálni,és bármelyik itt fórumozó felhívhatja őket,hogy volt-e velem bármilyen problémájuk is!
Ha kéri valaki akkor privátban szívesen elküldöm a számokat,mert végül is a nyilvánosság előtt nem szeretném a számokat kiadni!

Azt viszont most én veszem fontolóra,hogy nyilvános rágalmazás-fenyegetés,és k....anyázás miatt feljelentést teszek ellened!

Te nyugodtan feljelenthetsz a zsidózás miatt,mert az hogy valakire azt mondják,főleg úgy,hogy többször itt is kihangsúlyozta,hogy zsidó,nos ezért simán kiröhögnének a rendőrségen! Azért viszont,hogy nyíltan fenyegetsz a nagy nyilvánosság előtt és rágalmazol,valamint k....anyázol,nos azért meg lehet tenni a feljelentést! Valószínűleg meg is fogom tenni!

A beírásodat mindenesetre ezelőtt kb.20 perce átküldtem egy rendőr nyomozó barátomnak e-mailben!

Ami még Matyi bácsi seggét illeti....Te a kerék nyomába nem léphetnél szakmailag! Mellesleg jó barátok vagyunk az öreggel és ezt soha nem fogom megtagadni! Úgy ahogy a bajai motorosok java ezt vallja!

A k....anyámat pedig ne szidjad,mert 4 éve sajnos meghalt!
Nem bűn Tasi. Én mondjuk a mélyebb szerelési témákhoz nem értek, sokszor csak kamillázok, milyen mélységig szeditek - bombázzátok szét a gépeket. Én csak felszínes "szereléseket" vállalok be (égőcsere, hátsó fékbetét, 2 db fix 12V-os szivargyújtó aljzat kiépítés). Kimondottan szeretek ide járni, mert sok olyan dologról olvasok, sok olyat látok képeken amiről gőzöm nem volt. Tanulás, tanulság is egyben. Viszont a személyek és a motorok nem-tisztelete számomra itt emészhetetlen. Kicsit felvontam a szemöldökömet akkor, amikor szóba jöttem mint aki elküldött innen valakit a Triumphjával, de betudtam egy tévedésnek és nem témázok tovább rajta. Egyszerűen rossz érzés fog el amikor vita, veszekedés van, olyankor úgy teszek, mint a többség; ha megfigyelted, a balhézáskor mindenki inkább napokra elhallgat. Azon sem rágódok, hogy ki kezdte, ki folytatta, ki lőtt először vissza, mert nem érdekel. Engem kizárólag a társaság és az okosságok érdekelnek. Továbbra is szívesen olvasgatom mindenki írásait és bárkit aki Baranyában jár, szívesen látok. Mindenkinek hasznos és kellemes motoros holtszezont kívánok, ilyenkor bukkannak felszínre a javítani valók, ilyenkor van több időnk a bezártság miatt a gép előtt ülni és tanulni a másiktól.
Már nem emlékszem hogy jött a szó.
ez a forumelmeny szo sajat talalmany? mert tetszik!
én is így gondolom ..,,,,,,,,, rendben !

mindenkit elátok ,,,, jó müszaki tipekell ,,, árakal ,,, a bandit ügyben
mitt tegyek? ezt a jármüvet szerelem legg többet rossz alkatrészt , rossz tanácsot tölem senki nem kapot ............ igen szeretem osztani az észt motors dolgokban

ez bün ?
Fiúk, szépen kérlek benneteket, hogy ezt fejezzétek be. Ez a gyíkháború méltatlan hozzátok. Nekem sem tetszik. Nincs ennek itt semmi értelme, egy dolgot leszámítva, hogy tönkreteszi a fórum hangulatát. Zoli engem is megvádolt valami beszólással, tiltakoztam ellene, de nem vittem tovább a polémiát. Én itt nem bántok senkit, nem baszogatom a motorja, felfogása, vallása miatt, és egyszerűen csak fórumozni és okos, hozzáértő segítséget kapni járok ide, nem pedig veszekedni.
Ez már csorbítja a fórumélményem. Legyen már elég ebből a sárdobálásból!
Hát Attila kihoztad belölem az állatott ,,, mindig bele futok ilyen szarházi kis köcsögögbe mint te .......... a Taschner család úgy dőntőt .. meg kell gyogyitani a felyedet , a zsidózás és a rágalmazások miatt ..
ki borult a bili barátom !

ez szegény piti irta nekem http://youtu.be/e6dwmSfwuZk
...... bocs piti .......... nem vagyok vamzer de magamat védem és az igazamat . A telefon beszélgetéseket sajnos nem tudja rőgziteni az ös telom ............ de ha kell be linkelem az összes 8 db külömbözö T számot akki akkort hivtak .. amikor ocsároltuk egymást.
hivjad pitit +36302376696 !

szerinted ki mondta el hogy hol laksz ? hol tárolod a szaraidat , ? hol dolgozol ? az ujamból szoptam azt is modta egy tag ,, hogy már rád férne egy ki ados verés mert éjel napal a Matyi bácsi segét nyalod , te szarházi !

Ja és retegj köcsög mert meg leszel baszva !

a forum tártsaimtól elnázést! igérem ! csak müszaki vitákba megyek bele ........... engem is ki készit idegileg ez a MÜMAJER TAHÓ

PITI bocs .. komojan ! egy komplet szervizre a- z -ig vendégem vagy

tasi
a jr9 b -nek nincs se densoba , se boshba , se championba 100% megfelelöje a jr9b a gsx r 1100 olajos és az olajos banditok specifikoja !

95 % megfelelői: ngk dr 9 es ,dr 9 s, dpr 9 ea
95 % megfelelöi: densoba x 27 esru ,x27 epr-u , x24epr-u9,
95 % megfelelöje championba ra x9-2dc / de ez dupla elektrodás / ez a jr9 c -nek felelmeg inkáb az is dupla elektodás

amit Sanyi belinkelt mind bele tehető a olajosba de Pl : a ix 27 denso iridiumos
Akkor rendelek egy "kismotor határozót"
Tudod Te, hogy mennyi munkája van egy moderátornak?
Néha már oldalakat törlök olvasás nélkül.
Ja....amennyiben nem tudsz előállni a hazugságaidra kellő bizonyítékokkal,akkor Te vagy egy szar alak és egy hazudós kutya! És akkor nem sok keresnivalód lesz itt ezen a fórumon,mint ahogy már több fórumról is kiutáltak ha jól tudom vonatkerékpumpálókám!

Amennyiben tudsz bizonyítékot ide prezentálni,akkor én fogok nyilvánosan bocsánatot kérni tőled!
Taschner! KÍVÁNCSIAN VÁROM-JUK A VÁLASZT!

Na figyu haver! Kultúráltan mondom el a véleményem arról amit össze-vissza hazudoztál itt!

"vérig lett sértve, hogy egy hétvégi disz motoros jó nagy arcal és ahogy a motoros barátai beszélnek rola egy ki -birhatatlan nyafogos Majom ........... ezt nem én mondtam .."

Én vagyok hétvégi motoros? Hm....ezt honnan veszed öreg? Csak annyit,hogy 78-óta motorozok aktívan,P-21-el kezdtem,aztán MZ250/-el nyomtam úgy 13 évig,és aztán jöttek a komolyabbak! A "keleti" országokat mind bemotoroztam Szovjetúnió kivételével! A mostani motoromban is van már közel 60e km és 2008 Októberi a vas! Ez is a hétvégi "dísz" motorosságot jelzi ugye?

Kíváncsi lennék,hogy melyik motoros barátommal tudtál beszélni,és melyik mondott ilyet rólam? A bajai barátaim biztos nem,a vajdasági barátaim meg biztos nem állnának veled szóba! Ők attól komolyabb emberek,hogy egy ilyen nagyképű hazudós emberrel szóba álljanak!
Egyébként van itt a fórumon két olyan ember is aki személyesen ismer,az egyiket Tandi Gábornak hívják,a másik pedig Csabu! Tőlük kérdezd meg,hogy velük szemben mint ember korrekt voltam-e vagy sem!
Azt,hogy egy hazug kutya vagy és egy nagyképű alak,nos azt továbbra is fent tartom!
Egy embert állíts ide,aki ilyeneket mondott rólam,és akkor tisztázhatjuk a dolgot itt mindenki előtt! Ha ezt megteszed,és olyan embert állítasz ide aki személyesen és jól ismer engem,és ő is azt mondja amit Te,akkor itt nyilvánosan bocsánatot kérek tőled! De amíg ezt nem teszed meg,mindenki tudni fogja,hogy hazug kutya vagy,és nincs itt ezen a fórumon helyed! Szóval várjuk a bizonyítékot!

Mellesleg Te mire vagy nagy arcú? Arra,hogy vonatkerék pumpáló vagy a vasútnál?
Ja....valóban egy ital gyártó cégnél dolgozom,mint raktár vezető! Szerintem ezen nincs mit szégyellni,van olyan állás,mint neked a vasútnál!
De voltam már például biztonsági igazgató a Tescónál,csak tudod egyszer fent-egyszer lent,habár,mint mondtam nem szégyenlem a mostani állásomat sem!

Végül,mint említettem várjuk a bizonyítékaidat rám nézve! Ha ilyet nem tudsz felmutatni,akkor kiderül ki is a hazug kutya kettőnk közül!

A fenyegetésedtől meg ne haragudj de nem tudok megijedni,bocs de tőled keményebb csávóktól sem szoktam....
Köszi!
keresem má
Skacok! Ha nem tudok semmi ref értéket, hová állítsam a szintet sz úszóházban? Nem szokott jelölés lenni a Mikuni porlasztókban?
Van "gyertya fordító" : link
mert erre a katalóg nekem a dr8es-t hozza
Ebből melyik a jr9B ekvivalense?
ok a dolog ......... temposabb motorozáshozz .. ez

http://zsu.hu/webaruhaz/htmls/...
Tasi,ha veszek a bandiba denso x24esr u gyertyát,és télen nyáron megyek vele,lesz vmi tünete vagy oké a dolog?
Azt hiszem mikor túl sok érzelmet, meg düht viszel egy hozzászólásban, az mindig valahogy félrehangolja az amúgy sem stabil embereket. Azt követtem most el azt hiszem..., de ahogy látom elcsendesedni látszik a vihar...

Az hogy most innen írhatok sok véletlennek kellett egybeesnie. 13 évvel ez elött angliai barátnöt választani, 10 évig élni távkapcsoltban, közben tudatosan készülni arra hogy el tudd hagyni az országot. (Spórolni, nem venni semmi nagy dolgot, amit nem tudsz magaddal vinni, és annyi szakmai tudást összeszedni amennyit csak elbírsz.) Közrejátszott az is, hogy motorbuzi lévén bepasszoltam több ember társaságába, és ezért látott bennem az a pár ember fantáziát, akik végül bizalmat szavaztak nekem. Szakmai területen nem lehet szava az embernek, mert van mikor egyidöben megnyitott projektet számoltatok-rajzoltatok a géppel. Esetenként az egyik mikronos méretü satelitalkatrész, a másik meg az odessai ammónai gyár 20 méter magas több száz tonnás höcserélöjének a rekostrukciója. Persze a kettö között is vannak (emberi léptékü) projektek, de fö csapás az ESA-tól elnyert projektet ránk esö része, ürkutási projektek teszteszközei, höpalástok, rázóasztal adapterek, tömeg-dummy-k, deszkamodelek, speciális szállítókontinerek, repülömodelek, stb
Érdekes, érdekesnek hangzik. De van olyan rajz ami 6-7 oldalas és 1-1.5 évig rajzoltam, de lehet még a modósitások miatt nincs is befejezve. De 5-10-15 éves ürkutási projekben ez nem olyan nagy idö...
Az ittlét anyagi szempontból nem kifogásolható, még akkor sem ha külföldikért, egy kezdö egyetemista szintjét sem érem el az amúgy 12 éves szakmai gyakorlatommal. Ès ez itt délen ahhol minden kb 1.5-2x annyi mint északabbra (itt 1000€ egy normális albérlet feljebb 5-600€, lakásvételhez kb 30 évre kéne eladósodnod...)nem hagy túl nagy ugrálási teret, de a napokban feldobott eset szinte mindennapos, és az keseriti meg nagyon az távoli élet. Kb olyan itt élni mint egy jólmenö cukrászdában cukorbetegként dolgozni, úgy hogy imádod az édességeket...