Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nachtsternnek mondtam, hogy találtam oroszt! TS50-hez még nem találtam "potyásat", még oroszt se
Az nem annyira. De mindegy, a 650-es olaj/levegös már jó kiindulási alap, szinte teljesen megegyezik a vizessel. Keresgélek tovább, hátha találok valahol.
Сообщите пожалуйста ваш электронный адрес
Megköszönném mert Orosz tanár vagyok. Ez nem lesz gond!
Csak orosz nyelvűt találtam eddig. Ha az megfelel, küldöm
:-( köszönöm! Próbáltam volna jó Magyarhoz méltán valami potyát
Azon a két ifjonc rendőrön kívül nem láttam senkit. Se háromlábat, sem lesipuskás autót, pedig nagyon figyeltem.
Boltban van papíralapú.
Nem találunk sehol. Ts 50x
Már azt hittem, hogy megmentettél :-( Ts 50 manual téren
http://www.manualedereparatie....

Itt majdnem minden motor fennvan, persze hogy a banditból a 650 vizes nincs fenn....
Skacok! Suzuki alvázszámból kiderül a gyártási év?
sa11c1482041
Sziasztok. Service manualt hol lehet könnyen beszerezni?
Mikulásig még megkaphatod.
Nem akarom elrontani az örömöd, de az az egy hónap már jó ideje két hónapra változott, mert a feljelentések nagy százalékát nem bírta a rendszerük feldolgozni .
Elmúlt hónapban a rendőrség nagy csinnadrattával beherangozta a "Lavina" hadműveletet, mely szerint fokozott közúti ellenőrzések, kihegyezve a gyorshajtásra, trafipaxok láncolatával néhány km-es távolságokban egymástól, mert az autósok a trafi után ismét felgyorsítanak, bla-bla-bla.
A hadművelet kedetének napján mentem egy Komló-Szolnok-Komlót, 530 km-t összesen. Ezidáig nem írtam ezzel kapcsolatban, hátha belefutottam valahol egy lesipuskás lavinába. Már írok erről, mert egy hónap eltelt és nem kaptam semmiféle Mikulás ajándékot tőlük. A tapasztalatom a következő volt: az egész úton egyetlen rendőr autót láttam 2db 90 mintájú ötvenkilós kölök őrmesterrel, akik Abony belvárosában a templomnál "forgalomfigyeltek" a kocsi két oldalánál a tetőre támaszkodva. Sehol egyetlen trafi, sehol egy rendőrautó, sehol egy egyenruha. Pedig erősen kameráztam minden felé, nehogy belefussak egy meglepetésbe. Kicsit az az érzésem, hogy okosék néha bedobnak a köztudatba egy kis porhintést, hadd hülyítse egymást a nép a riogatással. Fő a megfélemlítés alapon.
Bingó.
"Itt van István, vele sem a legsimábban indult az ismeretség "

Ez így van. Azt gondolom ugyanakkor, hogy nekem érdemes irányodban sokkal nagyobb toleranciát mutatni, mert többre tartom azon tudás és információ értékét amit esetenként képviselsz, mint azt a pár zavaró személyeskedő sort, ami másokat talán zavar.

Ugyan sok esetben (főleg aki odaadóan csinálja) érzelmi alapon megy a beszélgetés, mégis kevesebb indulatot kelt ha nem megy át személyeskedésbe.
Másik részről egyszerű megsértődni, de mi értelme? Sok esetben az a fajta szitu jut eszembe, hogy éhezve koldulsz az utcán, több napja nem ettél. Ha valaki odahajít neked egy kis kajára való aprót, valóban elkezded analizálni, hogy közben milyen pofát vágott, vagy hogy volt e mellé valami kedves szava? Vagy fogod az aprót és megpróbálod túlélni a napot, és örülsz hogy végre ehetsz?
Én itt kint megtanultam vastagon, hogy a tudás, az információ tök mindegy milyen formában érkezik, nekem többet jelent annál mint hogy el kezdek azon agonizálni, hogy nem mondta : bitte, please...

Más részről kár lerombolni a nehezen felépített "IMIDZS-et" pár alacsony szintű párbeszéddel. Ilyen helyzetekben meg kár elvárni bárkitől is, hogy pro vagy kontra valamelyik oldalon állást foglaljon, hiszen, mindenki a végét várja, és nem kíván olyan mélyre süllyedni, konfrontálódni, hiszen csak a napi betevőért jön ide föl.
Mit kérsz érte?
Sziasztok! Eladó lett a motorom, hátha érdekelne valakit, aki szeretne 1 jó motort. Tavaly (2012)-ben kb.10 üzemórát mentem vele, az idén 2013-ban 5.üzemórát. A párommal közben a 3-ik babát várjuk februárra, ezért teljesen esélytelennek látom a 2014-ben a motorozást. Gyári GIVI túradoboz garnitúrávan, Finster sportdob, sportlégszűrő, túraplexi, ...stb. szép állapotú és ez az utolsó levegő-olaj hűtéses évjárat!
és hány db kell belőle ehhez?
Ha egyezik az enyémekkel, akkor vittem a 8-at.
Ez rogziti a farokidomot a csavarokkal egyutt alulrol, meg asszem 4 van az S fejidomaban. Nekem ketto kinyiffant, azer vettem. A gyari valami horror.