Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pisti a probléma ott van ,,,,, szemet szurtál .......... mindegy ,hogy elöre köszönsz és be tartod a szabályaikat ,,,,,,,,, ezek az Ő szabályaik

te neked az a dolgod ,, hogy dolgoz és fizesd az adót amit ugye nekik oszt vissza az állam .......... Mind adig amig ezt ugy teszed ,hogy észre sem vesznek ........... JÓ vendég MUNKÁS vagy ......... hisz te teremted meg az Ő jó létüket .......... de ha szemet szursz , össze olajozol vagy sem a szabályok már nem rád vonatkoznak !
Ha tetszik ha nem ... mindig fognak valami tüskét találni rajtad ..........
Mert rendben van ,hogy te tartod el öket .......... DE ők mondják meg ........ KI ......mikor ......... hol ..és hogyan . Ha nem tetszik van hejeted ezer másik aki be áll !

sajna ...........
Hát ezen jót nevetem .................... én mint ecte német bi..
K.István!

Semmi....Te a szemükben egy köcsög magyar cigány vagy! Ennyi.....Volt szerencsém köztük élni 3 évig! Ismerem őket,pedig én echte sváb vagyok!
Sziasztok

Keresek GSF 250 Bandithoz..

- komplett fényszórót
- műszerfalat
- je. lábtartókonzolt
- első indexet
- gyújtás jeladó alaplapot + fedelet

ajánlatokat a lucifer0820@freemail.hu mail cimre várom..
Szerintem mi sok dologban hasonlítunk.
A köszönős és az azt követő részekből gondoltam.
Köszi Csabu!
Az a gond, hogy ez is messze van.:-(
Köszi Hornet, megnézem.
Reélmlem postáznak is, mert 400 km-t nem utazok pár ezer Ft-os cuccért.:-)
190/55 volt fent,tobb is,lapon stabilabbnak erzem...
Tudom magamról hogy erösen magamnak való személyiség (egyéniség?) vagyok. Elötte sem nagyon, még otthon éltem, itt meg föleg nem haverkodom. El vagyok a munkámmal hobbymmal terveimmel. Azokat úgy csinálom, hogy lehetöeleg segítség nélkül kivitelezhetöek legyenek. Ha valami mégis túlmutat a képességeimet, akkor és csak is akkor veszem elö a sokat próbált barátokat, kapcsolataim. Ìgy túl sok surlodási felületet nem hagyok magamon egy kivülálló számára. (Pincében magamra zárt ajtók mögött dolgozom, vagy éppen éjjel, mikor már mindenki visszahúzodott a vackába....) A napjaimat egyedül töltöm jó részt az irodában...azt mondom mindig hogy vákuumban élek. Ezért is csak ovis szinten beszélem 3 év tanulás után az itteni nyelvet. Tényleg nem érdekel hogy körülöttem mások mit csinálnak. Legtöbbször a bringázni járok, mert azon van a legkevesebb támadási felület (lásd olajtócsa). Ugyanakkor régi neveltetésem által elöre köszönök mindenkinek, még annak is aki elfordítja a fejét, ajtót nyitok, stb...
Igazán élvezni azt a pár napot tudom mikor otthon vagyok, és tényleg saját mühelyemben dolgozhatok.
Kijöttem ide hogy tanuljak, olyan dolgokat tervezhessek amit otthon talán soha, de rá kell jönni, hogy még ilyen minimalista embernek is túl nagyok a kompromisszumok itt is. MO-on a munkahelyeden nem hagynak dolgozni, de házadban a magad ura vagy, itt melózhatsz kinyúlásig, de otthon nem csinálhatsz semmit. Szerintem ez teljesen mindegy idegenként vagy benszülöttként éled meg, hiszem a fönököm ugyen ezen problémákkal küzd, pedig ö bajor.
Nem szűntek meg, csak összevonták a két boltot...
Csak elméleti eszmefuttatás....
István! Van ennek egy idegen országban "idegenként" értelme?
Csak azért kérdezem mert hiába vagy te ultrakorrekt az ő szemükben akkor is "csak" egy idegen leszel...
Vagy másként látod? Komolyan érdekel, elvégre te vagy ott, te látod.
Te, ők nem szűntek meg?
Bár itt van nem messze, ránézek holnap
MÜART Bajcsy Zsilinszky út. Van nekik olajálló is.
Már megcsináltam a doksikat a válaszlevéllel. Önérzetes ember lévén nem szoktam senkivel újat húzni, tényleg igyekszem a szabályok mentén élni, és másokat élni hagyni, de ezt én is elvárom másoktól is.

Ugyanakkor azt hiszem, hogy igen nagy a toleranciám másokkal szemben, de ezt én másoktól nem várom el cserében, de rágalmázás, diszkrimináció másnak már elegendö ahhoz, hogy perre menjen. Én csak azt szeretném hogy hagyjanak békén.
Köszi a tippet. Bár lehet ha meglátnának Ghost Basters-nek öltözve a garázsban egy PB palackkal ami ugye amúgy is tilos, akkor ott helyben föbelönének. Azt hiszem nagynyomásúval probálkozok még egyet, majd. Gondoltam rá hogy koszba "belegravirozom mosóval" a "Ha ezt el tudod olvasni akko egy buzi vagy"-ot
neked se lennék a szomszédod,de ha épp akkor építkeztél,vagy felujjítottál megbocsátható

multkor este fél 10h-kor felhívtam a szomszédot(asztalos a lelkem) aki a pincében kalapált valami butort,hogy átmennyek segíteni?,hogy hamarabb végezzen,röktön tudta miről van szó

igaz én se vagyok rest mélynyomón a Kasza Tibitől a Szomszéd költözz el címü esszét feltenni, mikor teli van a répám a hétvégi zajtarheléssel,én meg egy kicsit pihegnék , van haszna
akkor most nyalasd vissza a fagyit,ilyen egyszerü,mert ugyi a szabály az szabály

ahogy olvasom igy se nagy a népszerüségi indexed,igy legalább már tudod ,hogy miért
Nincs annál rosszabb, mint amikor valakinek ilyen "minden lében kanál" szomszédja van, nem is kommentálom az esetet. Egy hozzáfűzni valóm van, betonról az olajfoltot gázlánggal leégetve lehet a legjobban eltüntetni.
OFF
Engem semmi más nem zavar, csak a negatív diszkrimináció. Van a nagy házfelügyelet, aki személyre szabottan, csak nekem megállapítja, hogy csak egy autó, meg egy motor, és csak a kijelölt helyen. Közben a garázsban meg ilyen képeket lehet csinálni fotobolt nélkül.
Senkit nem akadályoztam, senkinek nem sérettem meg a emberi jogait, nem hangoskodtam, stb
Gusztustalan alávaló rágalmazás, meg diktatorikus bánásmód. Igazi ovoda.
ON
OFF kérdés.

Nem tudja valaki, hogy lehet valahol olyan gumit kapni méterre, amilyenből az autókba készítik a gumiszőnyegeket?

Előre is köszi a válaszokat!
Nálunk az asszony egyébként elég Latinosan igazította útba a fellátogató nyugdíjas szomszédot (aki mellesleg kissé spicces volt) . Azóta nem szólnak nekünk soha semmiért.Csak néha kapok pár együtt érző pillantást a liftben
És akkor még nem is Svájcban próbáltál szerencsét. Ahol jóban vagy a szomszédoddal, átjártok egymáshoz, majd amikor lecsöppen az autódból valami az aszfaltra csengetnek. A rendőrség. Valaki feljelentett az autódból kicseppenő olajpontocska miatt.
Meséled a szomszéd cimbinek, az meg szól neked hogy hát igen, ő volt az, ő jelentett fel, mert jobban kellett volna figyelned. Ejnyebejnye szégyelld magad. Holnap ha van kedvetek....(mint ha mi sem történt volna)
Én visszaköltöztem a szülői házba, de itt is morognak a szomszédok, vagyis csak az egyik, de az is ritkán, bár igyekszem halkan flexelni este 10 után.
Egyszer laminált padlót raktam, és kint az udvaron vágtam. Kb. éjjel 3-ig tartott, de csak 5 percenként ment a gérvágó 10 mp-ig. Na akkor szólt. Meg mikor este 10-től reggel 6-ig az ajtól alját gyalultam. Muszáj volt, mert reggelre jött a festő lefesteni.
Na meg mikor éjjel 4-kor villanyszereléskor véstünk egy kicsit a 72-es Hiltivel Na az tényleg durva volt, de muszáj volt, mert nem tudtuk volna folytatni a melót.
Én csak pingvineznék, hogy: "Entschuldigen Sie Bitte aber ich verstehe nichts!"