Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már a motorok is bolhásodnak?
már csak 8 van. :)
Kétezerért :D
csak egy gondolat :

nem tudom hogyan alakult ilyen ki hegyezeté maxxy és én közötem a dolog igaz úgy lesz háboru ,hogy vissza lönek . vagy a két dudás egy csárda ... de valoszinű azt történt hogy a gőg és aki ha én nem egyikünkben sem engedet .......

lehet jobban jártunk volna és a forumozok is ha ezzeket a dolgokat az elején tisztázuk ..

Itt van István vele sem a leg simmában indult az ismeretség .......... azota meg bizonyosodtam Ő is egy ugyan olyan müszaki be állitotságu motor buzi mint én ... és bizt mindenben segiteni fogom .
vagy Balázs vele is detó és öt is mindenben segitem mert Ö is egy motor buzi

Lehet ha máskép alakul Maxxymot is segitetem volna ha már a robogoja mekeg , nem biztos gyertyát kell cserélni ......... biztos Ö is motor buzi mert szép a vasa

hát enyit akkartam mondani
Bizonyítékot kértek tőled, te meg megmutattad.
Köszönöm a szerviz lehetőségét, de jelenleg visszafejlődtem egyhengeresre.
Műkszik mint a svejci óra, kisebb dolgokat meg megoldok rajta.
Köszönöm hogy nem haragszol ,, hogy vamzerkodtam .....,, nem vitázom komolyan soha többet csak műszaki dolgokban .. és vendégem vagy egy servizre ............
szevasz baátom 750 váltom is van neked
Akkor jól záródó dobozban tartsd, nehogy szét ugráljanak a lakásban!
Ez mire jó?
10-et kétezerért,tesó?
Szép estét Banditák!
Most értem haza, ezért most tudok reagálni a napi eseményekre.
Nem akarom újra felkavarni a csendesedő vitát, de reagálok a dolgokra, hogy mindenki tisztán lásson.
Az SMS-t én írtam Tasinak, betűre pontosan úgy ahogy a videón látszik.
Tény, hogy soha nem motoroztam Maxxyval, sőt még nem is beszéltünk személyesen, kivéve ma, amikor felhívott.
Az SMS-ben leírtakat olyan emberektől hallottam, akiket szavahihetőnek ismerek.
Az egyikre Maxxy rá is hibázott, a másik maradjon titok, mert aktív fórumozó.
Amikor az SMS-t írtam Tasinak, kb egy óra múlva felhívott és megköszönte, valamint elmondta, hogy aznap már én voltam a sokadik, aki véleményt nyilvánított az ügyben.
Az én véleményem, hogy mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai, az meg habitus kérdése, hogy ez kiderül e itt a fórumon.
Én mindig tiszteltem azokat az embereket, akik valamiben jobbak mint a többi.
Maxxyt tisztelem-becsülöm azért, ahogy karbantartja a motorját, gondolom, hogy más dolgokban is ilyen igényes.
Nem szeretem viszont azért, ahogy támadta Tasit, függetlenül attól, hogy volt-e rajta "füstszűrős sapka".
Tasit tisztelem-becsülöm a tudásáért, és a szeretetért ahogy a viszonyul a motorokhoz.
Tasinak is megvannak a hibái, talán kicsit hirtelen haragú, de hibátlan ember csak egy van a világon, az pedig én vagyok.
Szolgálati közlemény:
Vettem egy valag idombolhát, origi japán. 250/ db, ha kell valakinek.
Hát ezt az egy, hajtót megrágta az egér még öntéskor.
..és ott van ez első képen a jobb felső sarokban!
Az már " singer" váltó, mehet a kórusba!
avagy programtengely ami még ismeretes De tisztességesen kimerítetted a kukactengely fogalmát azt kell, hogy mondjam
tengely, ami két csapágyon fordul és forgó mozgásakor , az általa bele mart járatokon keresztül 3 db léptetö villát mozgat ,,,, ide -oda amik a léptető fogaskerekek hornyaihoz kapcsolodnak ,,, és így a sebességeket kapcsolja ,a lábad által mozgatott seb kar 20 % mozgására ,, le , vagy fel a kukac tengely egy rugós mindig csak egy irányba forditható szerkezeten keresztűl forgatja a kukac tengelyt ........ ami a be marásairól kapta a gúnynevét

Neve : nyomaték választó tengely !
65 euró a 4 hajtó kerék +,, ezen kivül hibátlan ,, a kimondot bandi váltó
a gigszert mokolni kell és át füzni
van K§N szürőm is .......... Telo ..............
Szerintem most már nyilvánosan nyomni kéne közösen 1 gyorsulásit és utána kiderül kiafaszacsávó!Az is lehet utána kibékülnétek egy málnaszörp mellett,legalábbis a küzdősportban felénk így szokott lenni,először utálják egymást ,aztán a 3.menet után puszi ,de komolyan.
Szia Tasi, banditba jó lenne a váltód? Vszínű érdekelne
más dolog : olajos 1.2

van 32 000 km fö tengöm , ehez válto , 1100 gigszí válto 2 db , olaj pumpák, öninditó 5 db , generátor 3 db , hengerek dugoval és nélküle , 40 karbi alkatrészek , csavaros himbák hibátlan menetekell , 13 , 14 , 15 , 16 , E fogas kerekek
Én találkoztam már párszor Maxxyval, kisebbeket gurultunk is együtt, de semmi kifogásom nem volt sem vele, sem a motoros tudásával, sem a hozzáállásával. Aki az ülés átalakításon gondolkodott, segített neki fényképpel, telefonszámmal, összehozta az illetőt a kárpitossal. Kérdésre elmondta a csili vili motorjának a titkát, mivel takarítja, ápolja. Félre értés ne essék, én nem kívánok itt senkit fényezni, nem nyomom a rokkát sehol, senkinek. Ezek csak tények voltak. Tasi szerelési ismeretei számomra érthetetlenek, olyan mélységű kérdésekről cserélnek sokszor eszmét, amiről gőzöm sincs, tehát nem alkotok róla véleményt, mert sokszor azt se tudom, miről beszélnek (pl ha agyonlőnek, akkor sem tudom mi az a kukactengely). Viszont bármikor állok rendelkezésre bárkinek, ha kémiával, energetikával, környezetvédelemmel, zongorával, zongora vásárlással vagy hangolással kapcsolatos kérdései vannak.
Ja....amennyiben nem tudsz előállni a hazugságaidra kellő bizonyítékokkal,akkor Te vagy egy szar alak és egy hazudós kutya! És akkor nem sok keresnivalód lesz itt ezen a fórumon,mint ahogy már több fórumról is kiutáltak ha jól tudom vonatkerékpumpálókám!

Amennyiben tudsz bizonyítékot ide prezentálni,akkor én fogok nyilvánosan bocsánatot kérni tőled!

csak enyit a te szavahihetöségedről maxxy ,,,,,,,,,, és nem is lett volna nekem semilyen problémám veled mert az ahogy álsz és pozolsz a motorod mellet ,,,, NA az már nekem mindent el Árul a emberi tulajdonságaid nagyobbik részéről ,,, De ez a te dolgod !
nincs bele szolásom .........

de az hogy én egy készer erösebb motoron 3-4 garnitura gumit le gyalulok egy szezonba .... és sporolás kép vágott slcket használok !
Te pedig le nézöen oda vágod nekem : más használt turósa biztos olcsó ,,,,,,,,,,, NA itt kezdödött Pajti . probáltam magyarázni ..... akkor jött ,hogy mekora penge vagy ,,,,,,,,,, na ekor már hivtak .. mitt akkar veled versenyezni ,, ez a mű - motoros ..

Én meg akkartam mutatni ... igen TUDOK MOTOROZNI ... nyomjunk egyet ...... TE meg BE fostál és zsidózni keztél ! az hogy 30 éve van motorod ,meg jogsid rá ... attól még te nem leszel motoros Pajti
AZ hogy elmész liliputba , meg vissza motoral és minden sarkon neki állsz pozolni ... még az sem ............
Egyszer már mondtam befejeztem veled ............ mégis tolod magad ............. Még bocsánatot sem kell kérjél ! és nem akarom hogy itt hagyd a fórumot ez miatt hátul a füled mögött a GÖG ÉS a HABIZTI GUSZI gombot csavard le és figyelj oda amikor műszaki dolgokról beszélek ! A gyerekes dolgaid nem érdekelnek !

Engem nem zavarsz , toljad magad csak ne nekem !
Részemröl a beszélgetést be felyeztem veled , ne is válaszolj a fenti bekezdés mindent el árult rólad és össze állt a kép Ki is lehetsz te valojában .............

tasi
No, nem kell a privát SMS. Ha tudni akarod ki az a bizonyos közös ismerős, elég megkeresned a facebook profilom, és ott fog szerintem virítani hogy ki az az 1 közös ismerősünk. BMW-s.. ennyit segítek
Nem akarok Tasi ügyvédje lenni (egyébként se bírom őt), de ami ezen a videón látható SMS-ben olvasható, az valószínűleg NEM! szemenszedett hazugság.. mert van közös ismerősöm Maxxyval, és tőle is nagyjából ezt hallottam.. bár ott heves térdcsapkodás is volt a story mellé, ami egy SMS-ben azért nehezen kivitelezhető

Nem akarok konklúziót levonni ebből a "sárdoblás" történetből és előzményeiből... mert igazából kb úgy szarom le az egészet ahogy van, meg szerintem ezt már úgyis megtette mindenki magának. Úgyhogy fiúk elmehettek szobára, kettesben.. szerintem mi már láttunk eleget mindkét oldalról, és elég is volt
Én most kérek bocsánatot minden itteni fórumostól( kivéve taschnert )! Részemről befelyeztem és kiszálltam innen!
Nyilván jó páran valamennyi kis érdekből inkább nem mellém álltak az itteni vitában ami kialakult kettőnk között,lelke rajta! Én tudom az igazam,nekem ez elég!
Érezzétek magatokat jól tasi társaságában továbbra is!

Sziasztok! Szívből kívánok további jó és balesetmentes motorozást mindenkinek!