Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tipikus városi motor

Egy dologra vigyázz nagyon! Vigyél magaddal egy Banditost :-)
Pedig raktam fel hétvégén egy gallériát!
Az alapján tudnál csemegézni következő projectnek!
Sziasztok
Motor vásárlásra adtam a fejem, ( 20 évvel ezelőtt letámasztottam a 125-ös ETZ- met ) kinéztem egy 1200-as Banditát konkrétan ezt :
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_bandit-74169
85
Tudnátok segíteni vásárláskor mire figyeljek, típushibák esetleg
Főként városi használatra szánom, mennyire kényelmes a 180cm magas pilótáknak, esetleg utólag fejidom felszerelése lehetséges ? gábor
Elég Dunaújvárosig jönni, onnan van céges busz (ingyé).
Valóban a macskák szaroznak? :) :) :)
Tegnap meg ejtve a telefon, nem ajánlotta, mert nem az igazi állapotra, bár még nem zajong semmi, de pötty az akad. :( Viszont listán vagyok ha beesik valami, remélem az elején! :)
Köszönöm szépen!
A szabi mennyiségeröl az a párbeszéd jut eszembe, mikor Balin nyaraltunk tavaly, beugrottunk a "macskaszar-kávé ültetvényre" (kopi luwak) egy kávéra. Az idegenvezetö srác megmutatta az eljárásokat, majd a túra végén felszolgált kb 5-5 féle teát, meg kávét. Közben beszélgetve rákérdezett hogy ahonnan jövünk Európában mennyi az évi szabadszág. Erre mi mondjuk, hogy olyan 28 nap körül egy évben. Erre ö: -Akkor itt sokkal jobb, mert választhatnak hogy hét melyik 1 napján nem akarnak dolgozni...( vagyis nekik kb 52 nap van egy évben...)
Azt hiszem nem helyesbítettünk rajta, meghagytuk a tudatban, hogy nekik sokkal jobb...
Nincs felvétel?
Ennyi szabi mellett megéri lejárni pestről vazze...
Még semmi, de nem STP csak TP (a baloldali).
...szombaton megint nekiestem a förtelmes olajfoltok feltakarításanak, amik valójában láncspráyböl keletkezet galacsinok az erezetbe beletaposva. Levittem 30 m hosszabítót, 25 m locsolóslagot, a nagynyomásu viztakarékos mosót, felmosóvödröt, tisztítószert. A cselédlányokhoz hasonló suroló pózban szorgoskodva csak két bagoly kémkedett. Az egyik az örök lúzer jelmezben, feles balondzseki-vajszinü, kopasz tojásfej, vastag esztéká keretes szemüveg, mübör autóstáska... Megint nekem kellett ráköszönnöm, ha már bepofátlankodik a frissen többször felmosott területre, hogy kikutakodja, vajon mi van a 30 méter kábel, és 25 méter locsolóslag végén, legalább illedelmesen tenné...utólag sajnálom hogy nem sikerül valamivel "véletlen " összefröcskölnöm. A másik csak arra Volt kiváncsi jóval messzebbröl hogy milyen tisztíszereket használok...
Kedves feleségem idöközben megkérdezte a szomszésokat hogy nem zavarom e öket a sok jármüvel. Persze mindegyik értetlenkedve fogadta kérdést. Az egyik megengedte hogy az autó elött tároljam az egyik motort, persze ajánlottunk fel érte pénzt is, de nem fogadta el.

Elvileg ha átmegyek a takarítási teszten a nem létezö kritérumokat teljesítve, akkor mar csak sutyiban össze kell raknom a gixert, hogy senki ne lássa...Meg ráülni a kezemre, hogy egy darabig ne vegyek másik projektet.

Persze úgyfent számítok arra, hogy takarítási folyamat alatt elkövettem valami hibát megint...
" 43 nap"
Az nagyon sokba kerül!

Mi van a STP szenzorral?
Nincs soxabim, csak 43 nap. (Meg minden második péntek. )
Ezért tudsz Te annyit elmászkálni.
Anya meg fonja a haját befele :DDDDD
Nem érdemes háromnál többet, mert három után már nem nő a pótszabi (7 nap).
Bár adókedvezményhez jól jöhet.
Hasonló volt a tapasztalat....
Százhalombatta - Bp - 4 - Szolnok - Jászladány - Fűzesabony - Cserépfalu - Hazafelé meg M3 - M30 - M0 - m6....
1db zsernyákot láttam, az is ott hagyott állva a pályán.....

Ellenben a média mutatta.....
Sok helyen kitettek 30-as táblát (50cm magasságban az út szélén) és bebújtak a táblák, fák mögé....

Szóval ez olyan, mint 2-3 éve a EÜ csomagos mizzéria...
Bedobták - és vártak.

Az tény, hogy pár ilyen bedobás, és munka nélkül is lassul a forgalom. Aki meg száguldozik, az mindig száguldozik.......
A pályán általában a GPS-es 130-al jöttem (óra szerint 144 nálam)...
Az ukrán, román, német, osztrák, francia kocsik simán mentek 180-al.....
Erre igényt tartanék Én is...
akmt@akmt.hu

Előre is köszi
Tapasztalat? :D
Sok 3 gyerekes ismerősöm van, nem egészen ezt mondták
2 után már mindegy mennyi van
ok, de keszulj fel par elvetmult idiotara ;-)
picihez meg gratula, en nem mernek 3-at ;-)
Köszönöm a segítséget, lehet hogy igazad van, ezért akkor megpróbálok valami autóba csereberét, hátha úgy jobban ki tudok szállni belőle! Még1szer köszi!
Szep vas!
eloszor is csalodast fogok okozni, 1,1ert kiirva a teefon sem fog megcsorrenni sajnos, meg tavasszal sem. Annyirt mar valogatni lehet a vizesek kozott.
Ha tenyleg el akarod adni, szedj.le minden extrat es tedd ki 850 ezerert. A fi.ster csoert adnak meg 30at, a givi kofferekert olyan 60-at, atartovasakert 25ot. De kb ez a max, amit kitermelhetsz a csomagbol sajnos.
elkuldod nekem , en meg lekerem.
Az előbb ezt akartam belinkelni, de nem ez az enyém tudod!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_ban
dit_tulajdonostol_szalon_allapot-6915962
Szia Csabu! Első tulaj vagyok, magyarországi szalonban vett moci, nem tudom mi az ára 1 ilyennek mert nem volt eddig gondolatomba hogy eladjam. Van a neten 1 hasonló http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit_tulajd
onostol_szalon_allapot-6915962

Én gondolom 1.1m megér az enyém a 3 db GIVI dobozzal tartóval meg az összes gyári cuccaival 1-üt.
Hello!

GSX650F-re keress rá, abban benne van a vizes 650 Bandi is.
Ha dobsz mailt, átküldöm mert nekem megvan onnan tudom...