Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mellesleg innen a fórumról összesen ketten ismernek,és azokkal pedig jóban vagyok Te hazug kutya!
taschner!

Gyere nyugodtan vazze,legalább egyszer rendesen el lesz kenve a szád széle!
A kérdésre válaszolva, 1 darab ajánlat nem jött
A múltkor a főnöknek kerestem, 4 napig jöttek a levelek, mint az állat.
Értem én, hogy kevés a 30, de meg kellett próbálni. Az az üveg 6 éve a piacon van, a tótoktól számlára házhoz 51e újan, garival, nehogymá egy 5-6 éves 30 felett érjen. Majd beesik valami, após elviszi a 18.55-öt, addig meg tartálok egy 35/1.8G-t. Az a hoki.
Gyula mester, kaptál ajánlatot 18.105-re? Kicsit kevés az a 30....
Nekem nem jött be ez az ajánlatkérés...
Nézd Thiesz Attila kicsit kezded feszegetni a türelmem ,,,,,, senki nem szolt hozzád ! EGYSZER !
aztán zsidózól és rossz értelembe ez nagyon nem tetszik nekem ......

ITT hogy mindenki lása ki jelentem még egyszer meg találsz le megyek Kiskörösre itt van le irva elötem hol laksz és a hátsó utcában hol tárolod a szaros Seatodat meg a kis robogot + a bandit a garázsba
Nem fenyegetlek ........ de kicsit meszire mentél evvel a dologal ,, ne
hid ,hogy nem teszem meg komoly és tényleg komoly .........

el lehetünk itt simán a forumon mind ketten ,,, nem kell meg mutatnod mijen vagy 9 ember hivót inem a forumról az elözö vitánk után ......... Ne mondjam miket mondtak rolad .........sőt még es,em es is kaptam ..............

mindegy hadjuk nem keresem én sem a bajt de ha kell meg teszem ........... legyen ez a záró beszéd és ne legyen több vita ..-. semmire nem vagyok kiváncsi szevasz !
Ügyes vagy kicsi fiam....ezt mind egyedül tudtad összehozni,saját eszed adta ki? Csodálatos!
K.István!

Nyugi! A német az nagyon jól tudja a közvetlen környezetedben,hogy honnan való vagy! Hidd el piszok jó szemük van hozzá! Kint él egy cimborám Essenben,és ő mesélte,hogy ahogy beköltözött a ház tömbbe pár nap múlva a szomszédjai már tudták hová való! A német szemében Te egy nulla vagy! De vigasztaljon,hogy a német szemében az osztrák is csak egy büdös paraszt! A németek ilyenek,ennyi....mondjuk ott is vannak kivételek azért!
Amúgy meg ha én nem foglalkozom veled Te idióta,akkor kussoljál!
taschner!

Te tudod mi vagy? Egy büdös népművészeti agyagedény,és az is metszve!
Előre is köszönöm!
Erre minidig azt mondom, hogy elöbb mindig a szemetet kapja fel a szél. Ìgy van ez a mi irányunkban is. A sunyi ügyeskedök probálkoznak elöször külföldön, mire a normálisabbja odaér, már akkor az elöitélet az általánosítás, hogy esély nincs az ellenkezöje bebizonyitására. Aztán ekkor van az, hogy ha már "sáros" vagy, akkor már te sem fogsz erölködni, hogy tisztának látszódj.
Csak mondom, szerintem a te géped ilyen körülmények között a csipáját se törölte volna ki a blendéjéböl! Tudod baltával csináltam, az meg életlen volt!

Amúgy a kezem remegett az izgalomtól, mert lehet fényképezni sem lehet a garázsban!

Egy másik stori, erre is lehet aztán pingvinezni. Emlegetett dán barátom még itt élt garázst béretl a motorjainak (helyesbítek. motornok látszó tárgyaknak). Mivel volt rá lehetöség, megosztotta egy sráccal aki sárkányrepcsizik, így az is ott tárolta a garázs egyik felében a dolgait, osztozva 60€-os költségeken. Mikor a dán srác svájcba költözött, egy motort elvitt a többit eladtuk az ebay-en. Tehát neki már nincs köze a garázshoz, gondolta átadja a bérleti jogot a másik srácnak. Nem túl nagy a csattanó, de a válasz az volt, hogy az ebben a formában nem lehetséges, mert az garázs, abban kell egy jármü, csak tárolónak nem használható. (Nem tudom hogy a sárkányrepcsi szárnyszerkezete önmagában jármünek minösül -e?)

Szóval kockafejek mindenhol...
(Arra gondoltam, hogy kihúzom öket a bajból, és felajánlom az egyik motorom, hogy ott tárolom. Persze csak ha fizetnek érte nekem! )
Balatoni nyaraló kiadással foglalkoztunk több mint 20 évig. Tisztelet a kivételnek (kevés volt ilyen) a német nációról minden, csak jó véleményem nincs. Döntő hányaduk az "übermensch" kategória, ha kivetkőznek magukból akkor meg mint az állatok.
Koma, van egy jó eladó fotógépem, nem kell?
Már látom ........... CIP lesz more !......össze szerelésnél az emberen ki tör az adrelanin ........... föleg stek lámpa mellet
de ha észre veszi Johan haza toloncolnak
Azért hogy legyen egy kis motor is...
Pár mondatban pár óra a ma estéből. Mivel fogalmam sincs hogy ha most rajta kapnak, hogy lopva szerelek a garázsban, úgy döntöttem, csökkentve a kockázatát a helyszínen való tarkólövésnek, gondoltam rambózok egy kicsit. Szóval csak egy lámpát vittem le, amint hallottam hogy valaki jön lekapcsoltam, és még a lélegzetem is visszatartottam. Be kell vallanom így még soha nem raktam össze motort! Komolyan úgy éreztem magam, mint aki lopni megy, pedig abban nem sok a tapasztalatom!
Szóval ma esete eddig tudtam összekommandózni a bringát! Egy bajom van, hogy semmit nem tudtam nem hogy nyomatékra, de még csak ütközésig sem lehúzni. Pedig ma a himba-lengőkar, hátsókerék volt porondon. ott meg csak úgy repkednek a 100 Nm-ek! Majd valahol az árokparton meghuzigálom...
Addig itt van pár furcsa fényű kép.
Kösz Maxxy, most már tudom hol a helyem!
Igaziból mivel senkivel nem beszélgettem szinte, fogalmuk sincs hogy milyen nemzethez tartozom. Sokakat megbotránkoztat, de jómagam nem sorolom egyik nemzethez sem. Utálok minden halmazt ami képes az embereket bármi módon megosztani, és egymás ellen fordítani. Legyen az fradi-újpest, árja vagy izraeli, orosz vagy amerikai. Minden ember önálló egyén, akit jó esetben szerető hozzátartozói, és barátai vesznek körül. Ha az emberek kevésbé hinnének az őket megosztó halmazokban, politikának, és egyéb hatalmi törekvéseknek nem lenne semmi esélye barátokat , családokat, nemzeteket, stb egymás ellen fordítani.
Ez a saját elméletem, és lehet hogy sok helyen hibás, de én ebben hiszek...
Azt hiszem egyszerű értékeket képviselek, mert láttam eddig hogy ez működik, akik hasonló képen gondolkodnak, mindig szimpátiára találnak!
ha nem postaznak, elintezem , csak ird meg pontosan mi kell