Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem már Csabu mondta hogy tipli.Szal én csomagolok.
Neked még nem.
Az igazadban akkor is hiszel ha tévedsz.Ezen nem változtat senki.Ilyen vagy.
Viszont mondom ha nem lennél ennyire nagyképű talán kevesebben akadnának beléd a veled egy mentaltásúakból.
Mikor és hol próbáltad ki a 3 hengerest?
Fénykép készült?
Ezt mondjad inkább.
Èn elnézsést kérek, hogy az általam felhozott témával kapcsolatban így el tudott csúszni a "beszélgetés" fonala.

Részemröl nem kivánok pálcát törni senki felett, ha ezt tenném nem hiszem, hogy megoldana bármit is, jogom sincs hozzá, meg felsöbrendüségi érzésem sincs.

Kellemesebb lenne megmaradni emberibb dolgoknál.
tetszik
pedig jó motor ! ha nyerek a lutrin veszek egyet
Na,na, ne siess annyira !
Most akkor én is csomagoljak ?
ezt is értem ............. Mi lenne ha ... nem hinék a saját igazamba ?

Vagy te nem hiszel . Zoli ? minden jót .

okos enged ... most tanultam !
Ja és én is húztam újból.Nincs banditom és elege van mindenkinek a triumphból.
Nem.Te hiszel az igazadba.
Csak sajnos elmúlt feletted motorfejlesztésben heven 20-25 év.És onnan tolod a hülyeségeidet.
Fingod nincs se a befecskendezőrendszerekről se modenr motorépítési trendekről se inyektorhangolásról és a többiről.
És evvel nincs baj.Csak ennek tudatában szarozol le olyat amiről fingod sincs.
Tippem szerint motorrevűn olvastál 3 hengeresről és ennyiben kimerült a tudásod.Erősen kétlem hogy kipróbáltál volna egyet is.
Ahhoz túl ritkák és nem hinném hogy a haveri körben lenne egy is.
Szó szerint.És ne kezd el mert nem érdekel.Leszarom a szubjektív véleményed.

Ha lejjebb vennél az arcból nem kéne védekezésből támadnod.
értetem .. okos enged !
bocs, kijött


befejeztem, elhúztam a csíkot(nincs Banditom)
Taschner,


halvány lila fogalmam nincs ki van és mit tettél le az asztalra és mit nem. Sőt, még az állandóan emlegetett banditos kollegát sem ismerem. Ergo teljesen ismeretlenül, függetlenül tudok véleményt mondani a körülötted felmerült "problémákról".
Folyamatosan lejáratod magadat azzal, hogy nyílvánosan hirdeted az igét, és ha összeakadsz egy nyersebb fórumozóval, akkor meg vagdalkodsz, nyávogsz, szidalmazol és életbölcsességeket próbálsz megosztani mélyebb tapasztalatok nélkül. Ezeket még azzal tetőzöd, hogy úgy írsz bele mások beszélgetésébe(most sem neked írtam a hsz-t), hogy közben a marhaságokkal is megfűszerezed. Mindent összevetve abban egy percig sem kételkedem, hogy egy általános szervízekhez, apróbb tunningokhoz értesz. Ettől függetlenül ez nem jogosít fel arra, hogy bemagyarázhatsz teljes magabiztossággal olyan dolgokat, amiknek nem olvastál utána valamilyen formában. A "hejjesirásod" csak hab ezen a fekáliatortán, amiből mindenkinek akarnál osztani egy szeletet.

A gazdasági okfejtéseidről pedig addig ne nyilatkozz a nagy nyílvánosság előtt, amíg nem láttál legalább egy gyártó-kereskedő céget belülről(a belülről szó alatt nem az épületet és nem is a sor mellől okoskodó kollegákat értem)!

addig nem is válaszolok, amíg nem vetkőzöd ezt az énvagyokafaszagyerekatöbbiakancsóéshiphipdojcsland ruhát és tudsz normálisan kommunikálni

na uff
igy van Zoli ............ ugyan az vagyok pepitában csak engen hazugoztak és zsidóztak .. nem téged ...... Én csak egy versenyt akartam itt voltál .. tudod !
Te is a triumph miatt sértötél meg .. miért ? hazudtam ? 4 henger .. contra 3 henger ........... te is tudod a választ ! vitázunk , vitázunk de nem sértetelek meg egyszer sem ,,, csak nem értetem veled egyett

az embert akit ide irányitotál a servizembe .. köszi

odáig rendben van ,hogy itt a gép mögött ír az ember ezt meg azt de ha tolja a vére itt ..... miért nem mutatja meg élöbe ? ...........

a szemembe be hátrált és csak pofálya van ennyi .
Mé te különb vagy?
Ugyanaz pepitában.
Szal visszavvennél a mozdonnyi arcból lehet nem lenne feszkó.
igazad van ........... de medig ? .. hol a határ ? Te engednél ha már a felsoroltakat meg kaptad ?

Én bele vau mondja Maxxy !

mibe ?

az hogy nevetem ?

már bocsánat de a Kiskörösi üvegviszaváltos.... 60 000 000 Németről vélemény mond ... mert Ő a SVÁB ... Csak ugy mondom ! MI lenne velünk németország nélkül ? Kik fektetnek be legtőbet ide ? kikel üzletelünk leg többet ? De a Kiskörösi üvegviszaváltos tudja ! hisz az osztrák is csak egy paraszt a német szemében , a magyar meg cigány !

NÉMETORSZÁGBAN a tudást ,a jó munka erőt , meg becsülik és tisztelik ......... és meg fizetik ......... aki járt ott az tudja ! nem a semmiért dolgozik most is 340 000 magyar ott !

Persze az üres üvegek számolgatása , és a nagy arcoskodás ott már nem elég Off
Azért csak odamondasz megint szépen a sorok közt..
Kit érdekel hogy zsidó vagy?
Kit érdekel hogy a másik hétvégi motoros e vagy sem?
Szét lesztek ültetve mostmár
okos enged...



így van ........ én is meg kaptam már sokszor sok forumon ....... neked könyü ! mert vastag zsidó vagy tele lovéval ........... nem és nem

aki ismer tudja nekem a motor szerelem van most is három garázsra való de soha ... //na néha // nem kérkedem,. nem mutogatom magam ,melosba nyomom és mindenki tisztel aki ismer ! Én így érzem ! mindenki oda figyel amikor a motor műszaki dolgairol, szereléséről beszélek ............. mert ez az életem és tudom .........

és igen mindig bele rohansz egy önmaga mutogatos rupotlan ki ha én --be ............ megy a vita ,,,, hisz emberek vagyunk ..

Itt miről is volt szó igazán ?

én 20 éve minden sport motoromat meg faragom , szeretek gyorsan menni . és nagyon tudok is , csak be kell irni a nevem a keresőbe és ott vannak miket értem el a versenyeken , ezzel sem ,kérkedem !
és mi történik jönn az éterből Maxxy a hétvégi motoros ... és nekem el akarja magyarázni a dolgokat ... mekora penge ! és froclizom ... itt a forumon ........... Gyere pajtás menjünk két csikot ............ hisz egy motoros meg mutatja már csak azzért is ........ de Ő nem Ö neki csak a zsidózás és a mai napig a sértő szavak jutnak eszébe ! Én abba hagytam egy csunya szó nem nemt irányába !

Ö mégis nyomja ...... arra már biztos rég rá jőt 100 m en 200 verek rá bárhol bármikor ......... DE az ön érzete ezt a gombocot nem birja le nyelni .... Igy én ..az ő szemében egy buta tudatlan zsidó vagyok ......... igaz Én milliárdok ért felelek és emberek százaiért mikor vonatra ülök ........... ö meg ül egy ital kereskedésbe és számolja az üres üvegeket ....... ez egy igaz tuti hely ! .. de ezt hadjuk ........

ezen már tul vagyok .... de azért egy olyan embernek mint én is elfogy a türelme ,, és igen itt már metszet faszú , büdös zsidó ás hazug kutya ............ Nos ugy döntötünk .............

részem ről a téma már rég le lett zárva ö nagy maxxy - nem tudja aba hagyni .......... vérig lett sértve, hogy egy hétvégi disz motoros jó nagy arcal és ahogy a motoros barátai beszélnek rola egy ki -birhatatlan nyafogos Majom ........... ezt nem én mondtam ..

probáltam vele szépen .......... nem lehet

többet nem veszekszem vele .............. más módszer kell

elnézést mindenkitől
Nem véletlen léptem innen.
bocs, hogy belevau...

fél7 körül kezd világosodni, és 4 fél 5 felé sötétedni...
nincs mit csinálni a marhájának, így inkább kötözködik
Az miért van hogy az összes fórumon van egy ügyeletes pár aki oda- vissza üti egymást?
Beleolvastam a napokban jó pár fórum életébe és szinte mindenütt.
Komolyan mondom, felnőtt emberektől, erős férfiaktól már - már méltatlan .
A faji, vallási dolgokról meg.
Nem szerencsés ha valaki csak azért rossz ember mert fekete, vagy zsidó, vagy bármi más. Ez SZERINTEM nem helyes. Ugyanakkor az sem jópofa a másik oldalról ha mintegy incselkedve (hátha ugrik rá valaki és akkor lehet nyünnyögni) be-beszúrja időnként valaki hogy ő bizony az. Keresztény ember vagyok, mégsem hányok a fórumra ezzel a témával, hátha kitalál egy muszlim vagy egy más vallású.
Legyen mindenki az ami és kész. És legyen béke végre valahára a fórumon. Van annyi harcolni való az életben hogy nem hiszem hogy ide is ezért jönnék. Ha nagyon lent van a pumpa akkor igyatokegy kávét.
Ne vegyél 50-est, 35/1.8-a jó a cropra.
Látom Attila ,, nem értesz a szép szóból sem .......... jól van !
én az 1.8-at kezdem feladni ...
És végül....Te ugattál bele kiscsákó az én és K.István között folyó beszélgetésbe! Ha ezt nem tetted volna,le se szarlak! Mint ahogy az utóbbi időben is csak röhögtem a hülyeségeiden amiket itt röfögtél! Na szevasz! Ha van kedved gyere nyugodtan!