Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló Mad ;)
A helyzeted meg megértem, mert igaz csak csütörtök estétől vasárnapig de négy éven át lakótelepi albérletem volt a suli közelében és a négy éven át azt vártam mikor basszák le a főbérlőt, hogy mit keres a motorom hétvégente a szemét tárolóban a szemetes mellett.
Az utcán nem mertem kint hagyni, és mivel az épület alatti garázsok itt is külön bérelhetők voltak nem tudtam elérhető áron csak hétvégékre szerezni garázst.
Volt amikor másik lakó csak lesett, hogy a kuka mellől tolom ki a ződcségemet és mivel csak hétvégén voltam ott nem ismert aztán nagyon érdeklődött ki vagyok...
Miért te kérsz elnézést?
Nem te csináltad a cirkuszt és mióta a topikban felbukkant külföldi munkáddal kapcsolatban téma(már nagyon rég) azóta bele olvasok a bandit fórumba.
Érdekel milyen egy mérnök élete külföldön, bár én akárhogy bármikor előrébb jutok a tudásban, munkában, tapasztalatban stb. szeretnék végig megmaradni járművek terén, de az űrkutatás is biztos nagyon érdekes terület.Jól vettem ki azon a területen dolgozol.

A vitáról meg amit ketten csinálnak csak EZ a véleményem.

Remélem még írsz máskor is élménybeszámolókat.Gondolom nem a pénz volt a fő ok, amiért belevágtál a "kirándulásba"
csabu.....t összekevered mással


a motorod meg szép,gurul,dudál,világit
csak akkor, ha van még mit eladni

csomag ma megérkezett ,mani postásnak átadva

köszi a postát
ha valami nem kerek hívlak
A linkre kattintva az itteni fórumosok közül bár ki leinformálhat engem a vajdasági barátom barátaitól is,mert mindegyik ismer!
Ha szar alak vagyok akkor meg fogják mondani!
https://www.facebook.com/willi...

Ja...képzeld ez az ember is egy vajdasági motoros barátom,és mit ad isten ő is zsidó,csak ő a normálisabb kivitelben!
Taschner!

Na figyu haver! Kultúráltan mondom el a véleményem arról amit össze-vissza hazudoztál itt!

"vérig lett sértve, hogy egy hétvégi disz motoros jó nagy arcal és ahogy a motoros barátai beszélnek rola egy ki -birhatatlan nyafogos Majom ........... ezt nem én mondtam .."

Én vagyok hétvégi motoros? Hm....ezt honnan veszed öreg? Csak annyit,hogy 78-óta motorozok aktívan,P-21-el kezdtem,aztán MZ250/-el nyomtam úgy 13 évig,és aztán jöttek a komolyabbak! A "keleti" országokat mind bemotoroztam Szovjetúnió kivételével! A mostani motoromban is van már közel 60e km és 2008 Októberi a vas! Ez is a hétvégi "dísz" motorosságot jelzi ugye?

Kíváncsi lennék,hogy melyik motoros barátommal tudtál beszélni,és melyik mondott ilyet rólam? A bajai barátaim biztos nem,a vajdasági barátaim meg biztos nem állnának veled szóba! Ők attól komolyabb emberek,hogy egy ilyen nagyképű hazudós emberrel szóba álljanak!
Egyébként van itt a fórumon két olyan ember is aki személyesen ismer,az egyiket Tandi Gábornak hívják,a másik pedig Csabu! Tőlük kérdezd meg,hogy velük szemben mint ember korrekt voltam-e vagy sem!
Azt,hogy egy hazug kutya vagy és egy nagyképű alak,nos azt továbbra is fent tartom!
Egy embert állíts ide,aki ilyeneket mondott rólam,és akkor tisztázhatjuk a dolgot itt mindenki előtt! Ha ezt megteszed,és olyan embert állítasz ide aki személyesen és jól ismer engem,és ő is azt mondja amit Te,akkor itt nyilvánosan bocsánatot kérek tőled! De amíg ezt nem teszed meg,mindenki tudni fogja,hogy hazug kutya vagy,és nincs itt ezen a fórumon helyed! Szóval várjuk a bizonyítékot!

Mellesleg Te mire vagy nagy arcú? Arra,hogy vonatkerék pumpáló vagy a vasútnál?
Ja....valóban egy ital gyártó cégnél dolgozom,mint raktár vezető! Szerintem ezen nincs mit szégyellni,van olyan állás,mint neked a vasútnál!
De voltam már például biztonsági igazgató a Tescónál,csak tudod egyszer fent-egyszer lent,habár,mint mondtam nem szégyenlem a mostani állásomat sem!

Végül,mint említettem várjuk a bizonyítékaidat rám nézve! Ha ilyet nem tudsz felmutatni,akkor kiderül ki is a hazug kutya kettőnk közül!

A fenyegetésedtől meg ne haragudj de nem tudok megijedni,bocs de tőled keményebb csávóktól sem szoktam....
minden háború úgy kezdődik, hogy visszalőnek - én abszolút nem bocsátkozom semmiféle vitába itt.

Rég nem volt itt gond, most a 2 okos megint találkozott és erre indul mindenkinél a flame...ha egyszer megfogadnánk, hogy nem reagál rá senki akkor megunják...
Na én ilyenre nem emlékszem. Soha nem szólom le senki motorját. Én a vitát untam.
Odamorrantottad hogy unod a triuphot.

Holott nem is én hoztam fel akkor.Szal vettem a lapot mint Ironed hozzászólásában most.
Úgyhogy csókolom.
Tietek lehet Taschner ajándékba.
Nem ér annyit.
Száz szónak is egy a vége....

Nem számít ki vagy, honnan jöttél, vagy hogy melyik Istenben hiszel.

Ha motoros vagy, a testvérem vagy ez itt a lényeg.

Egy igaz mondás amit nem szabad elfelejteni.
Ne haragudj hogy megkérdezem, de mikor mondtam a mit? Nem emlékszem amit említettél velem kapcsolatban. Én ezekben a vitákban abszolút nem veszek részt soha, tudomásom szerint senkit nem bántottam meg. Egyetlen egyszer említettem azt meg, hogy a diszlexiás ha megfeszül, akkor sem tud helyesen írni. Én abszolút "szelektíven" fórumozok, ami olyan, azon túllépek, nem vagyok híve a karakterkaraténak. Ami Maxxy és taschner között megy az számomra tökéletesen közömbös, viszont azt megállapítom, hogy nem a fórumba való. Mindenkinek jó motorozást és jó fórumozást kívánok, olyan fórumozást, ahol a kérdéseit, problémáit elolvasva szíves és hasznos segítséget kap.
kevesebbért :D
Egyetértek.
Hozzátenném, az index fórumon az itt elhangzottaktól sokkal
kevessbért is kitiltás van, örökre. Mert ott van moderáció.
Vazze ! Mint az ovodában !
És még csak most kezdődött a holtszezon !
Elvileg mi motorosok összetartunk . Legalább is sokan ezt mondják .
No, az ilyenek jobb ha nem olvasnak bele ezekbe a fórumokba .
Még nagyot csalódnának .
Én személy szerint szeretném, ha ez a parttalan vita itt megszünne legalább ezen a fórumon .És remélem a döntő többség így gondolja .
De tudod mitt Zoli ? Én megyek el ,,, te gyere vissza és zeng............. odát.

Így maxxy is boldog lesz !
most akkor el jutotunk oda ,hogy ki is a nagy képü ? kinek is kell itt vissza venni az arcából ZOLI ?

akkor te is az vagy mint én csak pepitába ?

na látod te is egy taschner vagy aki be sérdödöt ? és az ön érzete nem engedi ............ezt a triumph -os dolgot csak a kettö között az a külömbség , hogy te neked közöd nincs a motor mehanikához a müszaki dolgokhozz ,, reggeltől -estig monyod , voltál már kö müves , voltál már fuvarózó , most meg asztaloskodsz ........... én meg 27 éve szerelek ... és én nem értek hozzá ! de te igen !

de tesék meg kapod .. a világ legjobb motorja a triumph ... a suzuki után .......................

tudod most tanultam okos enged !
Tudom.
Hali.
akkor minek vagy itt megint?
Tehát még nem próbáltad ki csak levegőbe beszélsz.
Értem.
Ennyit akartam csak tudni.A salátadumát nem.
Zoli tévedni emberi dolog ... amig nem gyözödöm meg az elenkezöjéről igenis ki tartok az eredeti tanult , tapasztalt eszmémnél .. ha be látom hülyeséget tolok ,,, vagy el sunyogok , vagy elnézést kérek

elszált feletem a 20- 25 év igy van

azon gondolkodtál már ,hogy a itt magyarországon mely motorokat kell a leg többet szerelni ? nem tudok inyektort vezérlö programot írni ,,,,, .. miért is kéne ? mire ez az alkatrész tönkre megy , vagy szét hulik a motor ,vagy össze törik ,,,,,,,,,, persze jo vona ha vona egy ilyen gépem és bizt meg is tanulnám ,,,,,,,,,,,,, de nincs rá igény .. akinek
van rá igénye az el viszi át iratja meg tuningolja a gépét ... ezzek a műhelyek panganak ............

motor épitési fejlödés : sokat fejlödöt nézem ,olvasom , látom a végét járja ... jönnek az elekromos motorok !

triumph

mit mondjak ? tetszik : az ahogy pereg,, ahogy nem kell pörgetni ,hogy erő legyen , a ritkasága ,a könyü sulya , vannak nagyon jó megoldások rajta . ...........ami nem tetszik . 1 éves motoron diszeleg ,nem egy , 20 éves suzuki alkatrész , sok helyen müanyag van ahol legalább alunak kéne leni ,, nagyon össze van zsufolva föleg a block ! , és végül fent elfogy az erő ............

mindenesetre az összhang egy különleges motor és JÓ

és nincs kép ........... de a kedvedért lesz !
Hát próbálom is meghúzni magam itt mióta én is henger hátrányban szenvedek .